Hopp til hovedinnhold.
Gå til Hotels.coms hjemmeside
Logg inn  /  Opprett konto
  • Konto
  • Bestillinger
  • Lagrede hoteller
  • Startsiden
  • Hotelltilbud
  • Kundeservice
Tilbakemelding om nettstedet
Våre nettsteder over hele verden:
Priser vises i: NOK

Bestill på nettet eller ring: 

‎Fasttlf. 800 304 63 (gratis) / Mobil 24 15 98 90‎

Samtaler til 800 304 63 er ikke gratis fra mobil. Konstnader kan variere. Man-fre kl 08.00-22.00 CET Lør-søn kl 09.00-22.00 CET

Hopp til hovedinnhold.
Begynnelse av hovedinnhold. Les herfra eller trykk på tab for å gå videre til neste lenke
  • Hoteller
  • Hoteller i Forente Stater
  • Hoteller i New York
  • Hoteller i New York
  • The Lombardy
  • Alle hotellene i New York, New York, Forente Stater
Tilbake til søkeresultatene
Endre søk:
Oppgi datoer for å sjekke priser
1 rom,  2 voksne 
Voksne Barn
Rom 1:

The Lombardy - New York

40.760662, -73.970584
3,5 stjerner
111 E 56th St, New York, NY, 10022 Forente Stater ‎22 31 07 84‎ | Welcome Rewards™

For hver tiende overnatting, får du én bonusovernatting*!

Laveste pris 1 586 NOK
tilgjengelig 04.06.2012
Prismatch
4,3 80 5

Del denne siden

Tweet
Sende side som e-post

Flere delingsvalg

  • Del.icio.us
  • Google
  • Squidoo
  • Reddit
  • MySpace
  • Facebook
  • Digg
  • StumbleUpon
  • Yahoo

Send e-post om The Lombardy - New York til en venn

Tilbake til delingsvalgene

Beklager!

Skill flere adresser fra hverandre med komma (,) (valgfritt) (500 tegn igjen)
eller avbryt

Takk!

Du har sendt The Lombardy - New York til:

    Lukk popup-vindu

    Send e-post om The Lombardy til en venn

    Beklager!


    Skill flere adresser fra hverandre med komma (,)


    (500 ({0}500{1} tegn igjen))

    Avbryt

    Takk!

    Du har sendt The Lombardy til:

    Lukk popup-vindu

    Motta en e-post dersom prisen synker

    The Lombardy - ,USD
    * Vi sender deg ikke e-poster i andre forbindelser, såfremt du ikke allerede abonnerer på e-postene et annet sted, og du kan oppheve abonnementet når som helst.
    Avbryt

    Takk!

    Vi overvåker nå prisen for The Lombardy.

    Vi sender deg en e-post når den synker.

    Lukk forgrunnsvindu
    • Hotellbeskrivelse
    • Kart
    • Anmeldelser
    • Del
    • E-postadresse
    • Lagre Lagret
    Bilde av The Lombardy, New York
    4,3 Utmerket
    (80 anmeldelser)
    (Gjennomsnitt for området 4,1)
    Gjestevurdering på Hotels.com
    Reiserangering fra TripAdvisor
    “

    Kjempekoselig hotell, meget sentralt i Midtown på Manhatten. Vi var 3 voksne personer som reiste sammen og delte en 2 roms leilighet på Lombardy. Oppholdet... varte en uke. Her var det rikelig plass til alle, med stor stue (sovesofa for 2 personer) og eget soverom med king-size dobbelseng. Badet og kjøkkenet var lite, men funksjonelt. Leilighetene er privat eid og dette gjør at interiør, standard og utstyr variere en del fra suite til suite. Både hotellet generelt og suiten vi fikk tildelt, var gammelt og kunne med fordel ha vært bedre vedlikeholdt. Dette la ingen demper på oppholdet vårt! Servicen fra personellet var upåklagelig og meget vennlig. Likeså renholdet som ble foretatt 2 ganger i døgnet. Beliggenheten var i et rolig strøk og helt topp. Her var det gangavstand til alt fra shopping på Fifth Ave. til de større attraksjonene som Empire State Building, Central Park, Museum of Modern Art, Brodway og Time Square Frokosten var sparsommelig, og det anbefales å innta denne på en av de mange "sjappene" rett rundt hjørnet. Skal man reise flere sammen er hotellet absolutt å anbefale, da hotellrommene /suitene er svært romslige for å være i New York.

    ”

    av Svein W.  fra Stavanger på 20.10.2011

    Oversikt over The Lombardy - New York

    Beliggenhet.
    Dette hotellet, The Lombardy, ligger i Midtown øst – Grand Central-området i New York, er forretningsvennlig og nær Sony Wonder teknologiske laboratorium, Rockefeller Center og St. Patricks katedral. Ikke langt unna finner du også Museet for moderne kunst og Radio City Music Hall.

    Hotellfasiliteter.
    Spisealternativene på dette hotellet med forretningsvennlig profil består av bar/salong. Gjestene får servert gratis frokost. Gratis trådløs og kabelbasert Internett-tilgang er tilgjengelig på fellesområdene. Dette hotellet med 3,5 stjerner har forretningsfasiliteter som består av døgnåpent forretningssenter og luksustransport-/limousintjeneste. Mot en avgift får gjester tilgang til minibuss til og fra flyplassen på begrensede tidspunkter. Parkering på stedet tilbys mot en avgift. Personalet kan ordne med resepsjonstjenester og tur-/billettassistanse. Tilleggsfasiliteter inkluderer treningsstudio, flerspråklig personale og vaskeritjenester.

    Gjesterom.
    De 138 luftavkjølte gjesterommene på The Lombardy har CD-spiller og safe. Gjesterommene har utsikt mot byen eller gårdsplassen. Gjesterommene har LCD-TV med kabel-TV med filmkanaler. Alle rommene har skrivebord, gratis aviser og telefon med flere linjer med talepost. Gjestene kan bruke Internett på rommet gratis via trådbasert og trådløs tilgang med høy hastighet. Alle enhetene har tekjøkken med mikrobølgeovn, kjøleskap, kaffetrakter/tekoker og gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr. Badene har kombinert dusj/badekar, badekåper og designertoalettartikler. Andre fasiliteter er gratis vann på flasker og hårføner. I tillegg tilbys det sengeoppredning om natten, rengjøring daglig, og fasiliteter som er tilgjengelige på forespørsel, er massasje på rommet.

    Hvorfor bestille hos oss?

    Vår bonusordning Welcome Rewards™
    Samle ti overnattinger. Få én bonusovernatting*! Les mer
    • Hotels.com tar ingen gebyrer for avbestilling
    • Prismatch
    • Vi er kun en telefonsamtale unna: Fasttlf. 800 304 63 (gratis) / Mobil 24 15 98 90

    Kart

    The Lombardy
    Vis The Lombardy på et kart

    Landemerker i nærheten av The Lombardy

    • Hotell Sony Wonder teknologiske laboratorium 220 meter
    • Hotell Dahesh Museum 230 meter
    • Hotell 59 St. Station (Lexington Av.) 270 meter
    • Hotell Tiffany & Co. 350 meter
    • Hotell 51 St. Station 400 meter
    • Alle landemerker i New York

    Nærmeste hoteller til The Lombardy

    • Renaissance New York Hotel 57
      4,0 stjerner
      99 meter unna The Lombardy - New York
    • Fitzpatrick Manhattan Hotel
      4,0 stjerner
      100 meter unna The Lombardy - New York
    • Four Seasons Hotel New York
      5,0 stjerner
      170 meter unna The Lombardy - New York
    • Carvi Hotel New York
      3,0 stjerner
      190 meter unna The Lombardy - New York
    • Hotel Elysee
      4,0 stjerner
      220 meter unna The Lombardy - New York

    De beste Hoteller i New York

    • Park Central New York Hotel
      4,0 stjerner
      3,7 fra 2 141 gjestevurderinger
    • Hilton New York
      4,0 stjerner
      4,3 fra 1 323 gjestevurderinger
    • Hotel Pennsylvania
      2,5 stjerner
      2,7 fra 2 285 gjestevurderinger
    • The New York Palace
      4,5 stjerner
      4,7 fra 844 gjestevurderinger
    • The Waldorf Astoria
      4,5 stjerner
      4,4 fra 1 112 gjestevurderinger

    Nærliggende Tre stjerners hoteller i New York

    • Courtyard by Marriott New York City Manhattan Midtown East
      3,5 stjerner
      4,5 fra 220 gjestevurderinger
    • The Pod Hotel New York
      3,0 stjerner
      4,1 fra 1 662 gjestevurderinger
    • Best Western Plus Hospitality House
      3,0 stjerner
      4,6 fra 41 gjestevurderinger
    • The Jewel facing Rockefeller Center
      3,5 stjerner
      4,6 fra 443 gjestevurderinger
    • Manhattan Centre Hotel
      3,5 stjerner
      4,2 fra 92 gjestevurderinger
    • Se alle Tre stjerners hoteller i New York

    Nærliggende Møtelokaler hotell i New York

    • The St. Regis New York
      5,0 stjerner
      4,9 fra 8 gjestevurderinger
    • The Peninsula New York
      5,0 stjerner
      4,4 fra 17 gjestevurderinger
    • Omni Berkshire Place
      4,5 stjerner
      4,6 fra 437 gjestevurderinger
    • DoubleTree by Hilton Metropolitan - New York City
      4,0 stjerner
      3,9 fra 906 gjestevurderinger
    • The Sherry Netherland
      4,5 stjerner
      4,8 fra 31 gjestevurderinger
    • Se alle Møtelokaler hotell i New York

    Nærliggende Treningsrom hotell i New York

    • Loews Regency Hotel
      4,5 stjerner
      4,3 fra 141 gjestevurderinger
    • The Waldorf Towers
      5,0 stjerner
      4,7 fra 11 gjestevurderinger
    • The Plaza
      5,0 stjerner
      4,8 fra 58 gjestevurderinger
    • The Benjamin
      4,5 stjerner
      4,3 fra 126 gjestevurderinger
    • The Kimberly Hotel
      4,0 stjerner
      4,4 fra 230 gjestevurderinger
    • Se alle Treningsrom hotell i New York

    Høyest rangerte Hoteller i New York

    • Hyatt 48 Lex
      4,0 stjerner
      5,0 fra 4 gjestevurderinger
    • THE OUT NYC
      5,0 fra 4 gjestevurderinger
    • The Lowell
      5,0 stjerner
      5,0 fra 3 gjestevurderinger
    • Central Park Hostel & Hotel
      1,5 stjerner
      5,0 fra 1 gjestevurderinger
    • Woogo Times Square Apartments
      2,5 stjerner
      5,0 fra 1 gjestevurderinger

    Nylig anmeldt Hoteller i New York

    • Hampton Inn Times Square North
      3,0 stjerner
      4,5 fra 937 gjestevurderinger
      "Gangavstand fra Broadway" Anmeldt av en hotels.com-gjest den mai 7, 2012

      Svært fornøyd med oppholdet på hotellet , meget serviceminded personell , god frokost , mulig litt støy i spisesalen , men helt grei mat. Svært hyggelige og imøtekommende personell , både i skranken , og butikken eller han som satte vekk bagasjen. Lett å få tidlig innsjekking og sen utsjekking . Alt i alt , meget bra. Savnet minibar på rommet eller i alle fall et kjøleskap , men ellers var det ismaskin i gangen. Selv i New York var det mulig å få et stille rom.

    • DoubleTree Suites by Hilton New York City - Times Square
      4,0 stjerner
      4,6 fra 588 gjestevurderinger
      "På Time Square nær alt" Anmeldt av en hotels.com-gjest den mai 7, 2012

      Familie med to tenåringsdøtre. Fantastisk beliggenhet, flott service og komfortable rom. Suite Prestige med to dobble senger. Vi anbefaler dette hotellet sterkt om noen vil bo sentralt og vi er ikke i tvil om hvor vi skal bo neste gang. Det koster noen penger, men i forhold til beliggenhet og det du har igjen så er det ok.

    • Washington Jefferson Hotel
      3,5 stjerner
      3,9 fra 845 gjestevurderinger
      "Godt fornøyd" Anmeldt av en hotels.com-gjest den mai 6, 2012

      Rene rom og god service - men veldig små rom. Måtte ha den ene kofferten på badet for å få plass. Men renholdet er viktigere enn størrelsen. Veldig bra beliggenhet og gåavstand til mange av hovedgatene på Manhatten.

    • Hampton Inn Manhattan/Times Square South
      3,0 stjerner
      4,3 fra 410 gjestevurderinger
      "Midt i smørøyet - bokstavlig talt" Anmeldt av en hotels.com-gjest den mai 6, 2012

      Veldig bra opphold over 4 dager. Frokosten var grei nok. Vår datter på 15 var veldig fornøyd. Veldig god service i resepsjonen. Egen turistinformasjon som kunne gi mange tips til aktiviteter. Vi kommer gjerne igjen.

    • Element New York Times Square West
      3,5 stjerner
      4,4 fra 399 gjestevurderinger
      "Sentralt" Anmeldt av en hotels.com-gjest den mai 6, 2012

      Flott!

    Utforsk verden

    • New Westminster Hotell
    • Hoteller i Montseny naturpark
    • Williamstown billig Hotell
    • Billige hoteller i Marion
    • Hoteller ved Manizales La Nubia Airport (MZL)
    • Aten Hotell
    • Hoteller nær Galeria de la Historia
    • Hoteller nær Sun Yatsen residens
    • Whittier billig Hotell
    • Girard billig Hotell
    • Orillia Hotell
    • Billig Hotell Druid Hills
    • Lane Cove billig Hotell
    • Hotell i Rancho Cucamonga, Forente Stater
    • Hoteller i Daleville

    Gjesterom

    Endre søk
    Oppgi datoer for å sjekke priser
    1 rom,  2 voksne 
    Voksne Barn
    Rom 1:

    Deluxe-rom, 2 queensize-senger

    Hotellinfo: ‎24 15 98 92‎

    Se rominformasjon

    Rombeskrivelse

    Dette gjesterommet er 41,8 kvadratmeter stort og har to queensize-senger. Middagsbordet har plass til fire personer, og tekjøkkenet har et kjøleskap, en mikrobølgeovn, utstyr til å lage kaffe/te, og gryter og panner. TV-en med LCD-skjerm har førsteklasses kabel-TV med blant annet HBO. Trådløs internettilgang er gratis. Disse rommene har dessuten badekåper i frotté og velur, garderoberom, safer og sengeoppredningstjeneste.

    Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Romdetaljer

    • Badekåper
    • CD-spiller
    • Designer-toalettartikler
    • Dusj-/badekar-kombinasjon
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • ESPN
    • Førsteklasses tv-kanaler
    • Gratis avis
    • Gratis høyhastighetsnett via kabel
    • Gratis trådløst Internett
    • Gratis vannflaske
    • HBO
    • HD-TV
    • Husstell, hver dag
    • Hårføner
    • Individuelt innredet
    • Individuelt møblert
    • Kabel-TV
    • Kaffetrakter/tekoker
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Kjøleskap
    • Klimaanlegg
    • Klimaanlegg
    • Klokkeradio
    • LCD-TV
    • Massasje på rommet tilgjengelig
    • Mikrobølgeovn
    • Privat bad
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Stryketjeneste
    • Tekjøkken
    • Telefon med flere linjer
    • Telefonsvarer
    • Utsikt mot byen
    • Utsikt mot gårdsplassen
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes

    Deluxe-rom, kingsize-seng

    Hotellinfo: ‎24 15 98 92‎

    Se rominformasjon

    Rombeskrivelse

    Dette gjesterommet er 41,8 kvadratmeter stort og har én kingsize-seng. Middagsbordet har plass til fire personer, og tekjøkkenet har et kjøleskap, en mikrobølgeovn, utstyr til å lage kaffe/te, og gryter og panner. TV-en med LCD-skjerm har førsteklasses kabel-TV med blant annet HBO. Trådløs internettilgang er gratis. Disse rommene har dessuten badekåper i frotté og velur, garderoberom, safer og sengeoppredningstjeneste.

    Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Romdetaljer

    • Badekåper
    • CD-spiller
    • Designer-toalettartikler
    • Dusj-/badekar-kombinasjon
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • ESPN
    • Førsteklasses tv-kanaler
    • Gratis avis
    • Gratis høyhastighetsnett via kabel
    • Gratis trådløst Internett
    • Gratis vannflaske
    • HBO
    • HD-TV
    • Husstell, hver dag
    • Hårføner
    • Individuelt innredet
    • Individuelt møblert
    • Kabel-TV
    • Kaffetrakter/tekoker
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Kjøleskap
    • Klimaanlegg
    • Klimaanlegg
    • Klokkeradio
    • LCD-TV
    • Massasje på rommet tilgjengelig
    • Mikrobølgeovn
    • Privat bad
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Stryketjeneste
    • Tekjøkken
    • Telefon med flere linjer
    • Telefonsvarer
    • Utsikt mot byen
    • Utsikt mot gårdsplassen
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes

    Suite, 1 soverom, 2 queensize-senger

    Hotellinfo: ‎24 15 98 92‎

    Se rominformasjon

    Rombeskrivelse

    Denne suiten har ekstra stor plass med sine 83,6 kvadratmeter og to queensize-senger i et separat soverom. Stuen er møblert med en sofa, to stoler og et kaffebord. Middagsbordet har plass til fire personer, og tekjøkkenet har et kjøleskap, en mikrobølgeovn, utstyr til å lage kaffe/te, og gryter og panner. De to TV-ene med LCD-skjerm har førsteklasses kabel-TV med blant annet HBO. Trådløs internettilgang er gratis. Disse suitene tilbyr i tillegg badekåper i frotté og velur, garderoberom, safer og sengeoppredningstjeneste.

    Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Romdetaljer

    • Badekåper
    • CD-spiller
    • Designer-toalettartikler
    • Dusj-/badekar-kombinasjon
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • ESPN
    • Førsteklasses tv-kanaler
    • Gratis avis
    • Gratis høyhastighetsnett via kabel
    • Gratis trådløst Internett
    • Gratis vannflaske
    • HBO
    • HD-TV
    • Husstell, hver dag
    • Hårføner
    • Individuelt innredet
    • Individuelt møblert
    • Kabel-TV
    • Kaffetrakter/tekoker
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Kjøleskap
    • Klimaanlegg
    • Klimaanlegg
    • Klokkeradio
    • LCD-TV
    • Massasje på rommet tilgjengelig
    • Mikrobølgeovn
    • Privat bad
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Stryketjeneste
    • Tekjøkken
    • Telefon med flere linjer
    • Telefonsvarer
    • Utsikt mot byen
    • Utsikt mot gårdsplassen
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes

    Suite, 1 soverom, kingsize-seng

    Hotellinfo: ‎24 15 98 92‎

    Se rominformasjon

    Rombeskrivelse

    Denne suiten har ekstra stor plass med sine 83,6 kvadratmeter og én kingsize-seng i et separat soverom. Stuen er møblert med en sofa, to stoler og et kaffebord. Middagsbordet har plass til fire personer, og tekjøkkenet har et kjøleskap, en mikrobølgeovn, utstyr til å lage kaffe/te, og gryter og panner. De to TV-ene med LCD-skjerm har førsteklasses kabel-TV med blant annet HBO. Trådløs internettilgang er gratis. Disse suitene tilbyr i tillegg badekåper i frotté og velur, garderoberom, safer og sengeoppredningstjeneste.

    Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Romdetaljer

    • Badekåper
    • CD-spiller
    • Designer-toalettartikler
    • Dusj-/badekar-kombinasjon
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • ESPN
    • Førsteklasses tv-kanaler
    • Gratis avis
    • Gratis høyhastighetsnett via kabel
    • Gratis trådløst Internett
    • Gratis vannflaske
    • HBO
    • HD-TV
    • Husstell, hver dag
    • Hårføner
    • Individuelt innredet
    • Individuelt møblert
    • Kabel-TV
    • Kaffetrakter/tekoker
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Kjøleskap
    • Klimaanlegg
    • Klimaanlegg
    • Klokkeradio
    • LCD-TV
    • Massasje på rommet tilgjengelig
    • Mikrobølgeovn
    • Privat bad
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Stryketjeneste
    • Tekjøkken
    • Telefon med flere linjer
    • Telefonsvarer
    • Utsikt mot byen
    • Utsikt mot gårdsplassen
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes

    Suite, 2 soverom

    Hotellinfo: ‎24 15 98 92‎

    Se rominformasjon

    Rombeskrivelse

    Disse suitene, som er mellom 83,6 og 120,8 kvadratmeter store, har to kingsize-senger fordelt på to soverom. Stuen er møblert med en sofa, to stoler og et kaffebord. Middagsbordet har plass til fire personer, og tekjøkkenet har et kjøleskap, en mikrobølgeovn, utstyr til å lage kaffe/te, og gryter og panner. TV-ene med LCD-skjermer i stuen og soverommene har førsteklasses kabel-TV med blant annet HBO. Trådløs internettilgang er gratis. Disse suitene tilbyr i tillegg badekåper i frotté og velur, garderoberom, safer og sengeoppredningstjeneste.

    Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Romdetaljer

    • Badekåper
    • CD-spiller
    • Designer-toalettartikler
    • Dusj-/badekar-kombinasjon
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • ESPN
    • Førsteklasses tv-kanaler
    • Gratis avis
    • Gratis høyhastighetsnett via kabel
    • Gratis trådløst Internett
    • Gratis vannflaske
    • HBO
    • HD-TV
    • Husstell, hver dag
    • Hårføner
    • Individuelt innredet
    • Individuelt møblert
    • Kabel-TV
    • Kaffetrakter/tekoker
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Kjøleskap
    • Klimaanlegg
    • Klimaanlegg
    • Klokkeradio
    • LCD-TV
    • Massasje på rommet tilgjengelig
    • Mikrobølgeovn
    • Privat bad
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Stryketjeneste
    • Tekjøkken
    • Telefon med flere linjer
    • Telefonsvarer
    • Utsikt mot byen
    • Utsikt mot gårdsplassen
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes

    Superior-rom, kingsize-seng

    Hotellinfo: ‎24 15 98 92‎

    Se rominformasjon

    Rombeskrivelse

    Dette gjesterommet har én kingsize-seng. Tekjøkkenet har et kjøleskap, en mikrobølgeovn, utstyr til å lage kaffe/te, og gryter og panner. TV-en med LCD-skjerm har førsteklasses kabel-TV med blant annet HBO. Trådløs internettilgang er gratis. Disse rommene har dessuten badekåper i frotté og velur, garderoberom, safer og sengeoppredningstjeneste.

    Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Romdetaljer

    • Badekåper
    • CD-spiller
    • Designer-toalettartikler
    • Dusj-/badekar-kombinasjon
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • ESPN
    • Førsteklasses tv-kanaler
    • Gratis avis
    • Gratis høyhastighetsnett via kabel
    • Gratis trådløst Internett
    • Gratis vannflaske
    • HBO
    • HD-TV
    • Husstell, hver dag
    • Hårføner
    • Individuelt innredet
    • Individuelt møblert
    • Kabel-TV
    • Kaffetrakter/tekoker
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Kjøleskap
    • Klimaanlegg
    • Klimaanlegg
    • Klokkeradio
    • LCD-TV
    • Massasje på rommet tilgjengelig
    • Mikrobølgeovn
    • Privat bad
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Stryketjeneste
    • Tekjøkken
    • Telefon med flere linjer
    • Telefonsvarer
    • Utsikt mot byen
    • Utsikt mot gårdsplassen
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes

    Viktig før du reiser

    • Det kan pålegges gebyr for ekstra personer, og dette gebyret kan variere avhengig av hotellets egne regler.
      Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet, og kredittkort eller depositum kreves ved innsjekking for diverse avgiftsbelagte tjenester.
      Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan føre til tilleggsgebyrer. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres.

      • Minimumsalder for innsjekking i vårferien er 18 år.

    • Innsjekking begynner klokken: kl. 15.00
    • Minimumsalder for innsjekking er: 18
    • Utsjekkingstidspunkt er: kl. 12.00
    • Kjæledyr kan ikke medbringes
    • Ingen spedbarnssenger
    • Begrensninger på parkeringshøyde
    • American Express
    • Carte Blanche
    • Diners Club
    • MasterCard
    • Visa

    • Dette hotellets grunnregel er å avvise enkelte bookinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
    • Barn 10 år og yngre er ikke tillatt fra januar til desember.
    • Barn under 12 år bor gratis på samme rom som foreldre eller foresatte dersom sengetøy som allerede finnes på rommet, blir brukt.

    Fasiliteter

    • Generelt
    • Antall bygninger/tårn – 1
    • Antall etasjer – 20
    • Antall suiter – 85
    • Bagasjeoppbevaring
    • Bar/salong
    • Betjent parkering (mot et tillegg)
    • Fellesområder med klimaanlegg
    • Heis
    • Totalt antall rom – 150
    • Åpningstider, resepsjon
    • Se flere fasiliteter
      • Døgnåpent forretningssenter
      • Gratis høyhastighetsnett via kabel
      • Gratis trådløst Internett
      • Hjelp til utflukter og billetter
      • Parkering i nærheten (ekstragebyr)
      • År bygget – 1926
    • Rom (alle rommene inkluderer)
    • Badekåper
    • Elektroniske/magnetiske nøkler
    • Kjøkkentekstiler (kjøkkenhåndklær, svamper osv.)
    • Kjøkkenutstyr
    • Klokkeradio
    • Safe på rommet
    • Skrivebord
    • Strykejern/-brett
    • Uttrekkbare senger tilgjengelige
    • Vindu kan åpnes
    • Se flere romdetaljer
      • CD-spiller
      • Designer-toalettartikler
      • Dusj-/badekar-kombinasjon
      • ESPN
      • Førsteklasses tv-kanaler
      • Gratis avis
      • Gratis høyhastighetsnett via kabel
      • Gratis trådløst Internett
      • Gratis vannflaske
      • HBO
      • HD-TV
      • Husstell, hver dag
      • Hårføner
      • Individuelt innredet
      • Individuelt møblert
      • Kabel-TV
      • Kaffetrakter/tekoker
      • Kjøleskap
      • Klimaanlegg
      • Klimaanlegg
      • LCD-TV
      • Massasje på rommet tilgjengelig
      • Mikrobølgeovn
      • Privat bad
      • Stryketjeneste
      • Tekjøkken
      • Telefon med flere linjer
      • Telefonsvarer
      • Utsikt mot byen
      • Utsikt mot gårdsplassen
    • Tjenester
    • Betjent parkering
    • Flerspråklig personale
    • Limousin eller annen bil tilgjengelig
    • Parkering (tilleggsgebyr)
    • Parkeringshus
    • Pikkolo
    • Safe i resepsjonen
    • Sikker parkering
    • Tilpasset for rullestolbrukere
    • Vaskeritjenester
    • Vis flere tjenester
      • Flyplasstransport (tilleggsgebyr)
      • Frisørsalong
      • Frokost inkludert
      • Portier
      • Resepsjonstjenester
      • Transport til og fra flyplass
      • Treningsfasiliteter
    • Forretninger og begivenheter
    • Døgnåpen resepsjon
    • Forretningssenter
    • Renseri
    • Tilgjengelighetsfasiliteter

    Dette hotellet tilbyr ingen tilgjengelighetsfasiliteter. Velg et annet hotell dersom du ønsker å bestille et rom med tilgjengelighetsfasiliteter.

    Renovasjonsopplysninger

    Hotellet er under renovering. Dette påvirker følgende områder:

    • baren/salongen
    • lobbyen

    Renoveringsarbeidet vil bare foregå i arbeidstiden. Vi vil gjøre alt vi kan for å holde støy og forstyrrelser på et minimum.

    Denne informasjonen overstyrer all annen informasjon i beskrivelsen av dette hotellet som angår disse fasilitetene.

    Spa-informasjon

    At The Salon, located on the second floor, you can choose from a menu of hair and nail services.

    Bespisning

    The Lombardy serves a complimentary continental breakfast each morning.

    Martini Bistro - Open late afternoon till late night, the Martini Bistro features an extensive wine list and a variety of creative and classic cocktails. Try the refreshing lychee martini, or for a winter warmer, a hot buttered rum. The menu also includes panini, wraps, and tapas.

    Aktiviteter

    Open early morning till late evening, the fitness center is outfitted with cardio equipment, weight machines, and free weights, as well as wall-mounted flat-screen TVs.

    Prefer a fresh-air workout? Central Park, less than a half-mile from the hotel, offers walking, biking, and running paths; birding; boating; and a host of other recreational diversions.

    Varsling og avgifter

    Enkelte hoteller har ekstra gebyr for fasiliteter eller tjenester som kanskje gjelder selv om du ikke bruker dem. Du kan måtte betale offentlige gebyr eller skatter når du sjekker inn eller sjekker ut. Dette hoteller har oppgitt til oss at du blir belastet for følgende:


    • 5.875 prosent kommunal/lokal skatt vil bli pålagt

    Vi har tatt med alle kostnadene hotellet har oppgitt til oss. Kostnadene kan imidlertid variere, for eksempel avhengig av lengden på oppholdet og rommet du bestiller.

    Følgende gebyrer og depositum kan pålegges av hotellet på tidspunktet for tjenesteytelsen, ved innsjekking eller ved utsjekking.


    • Gebyr for betjent parkering: USD 33 per natt
    • Gebyr for kjøkken/tekjøkken: USD 2.00 per natt
    • Gebyr for ekstraseng: USD 35.00 per natt

    Listen over er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og de kan endres.

    Vilkår

    Det kan pålegges gebyr for ekstra personer, og dette gebyret kan variere avhengig av hotellets egne regler.
    Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet, og kredittkort eller depositum kreves ved innsjekking for diverse avgiftsbelagte tjenester.
    Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan føre til tilleggsgebyrer. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres.

    • Minimumsalder for innsjekking i vårferien er 18 år.

    Alle hotellene i New York, New York, Forente Stater
    Sjekk pris
    Kart
      av
    40,760662, -73,970584
    Hotellopplysninger:

    Gatekart

    Områdekart

    En miniguide til Midtown øst – Grand Central

    Noen av de mest kjente landemerkene i New York ligger nord for 14. gate og sør for 59. gate, også kjent som Midtown Manhattan.Øst i dette området finner du mange av byens mest kjente skyskrapere, for eksempel Empire State-bygningen, Chrysler-bygningen og Rockefeller Center.På Madison Avenue arbeider reklamebransjen for å styre hva forbrukerne skal kjøpe på Fifth Avenue.Blant andre høydepunkter kan nevnes Grand Central Station, FN-bygningen og Diamantdistriktet.

    se alle hotellene i New York

    Aktiviteter og attraksjoner i nærheten

    Under 1 kilometer

    • Sony Wonder teknologiske laboratorium - 200 meter
    • Dahesh Museum - 200 meter
    • 59 St. Station (Lexington Av.) - 300 meter
    • Tiffany & Co. - 400 meter
    • 51 St. Station - 400 meter
    • 5th Avenue - 400 meter
    • Barney's - 400 meter
    • Museum for amerikansk folkekunst - 600 meter
    • St. Patricks katedral - 600 meter
    • TV- og radiomuseet - 600 meter

    1,0 - 2,0 km

    • New York East 60th Street Heliport (JRE) - 1,1 kilometer

    2,0 - 5,0 km

    • New York East 34th Street Heliport (TSS) - 2,1 kilometer
    • New York West 30th Street Heliport (JRA) - 3,1 kilometer
    • 103 St. Station (Lexington Av.) - 3,8 kilometer

    5,0+ km

    • New York Downtown Manhattan Heliport (JRB) - 7,3 kilometer
    • La Guardia flyplass - 8,5 kilometer
    • Teterboro Airport (TEB) - 13 kilometer
    • Newark internasjonale flyplass - 19 kilometer
    • New York Kennedy Airport (JFK) - 21 kilometer
    • Caldwell Essex County Airport (CDM) - 29 kilometer
    • Morristown Municipal Airport (MMU) - 38 kilometer
    • White Plains, NY, United States (HPN-Westchester County) - 45 kilometer
    • Farmingdale Republic Airport (FRG) - 46 kilometer
    • Stamford, CT, United States (ZTF-Metro-North Train Station) - 48 kilometer
    • Belmar Monmouth Executive Airport (BLM) - 66 kilometer
    • Princeton Airport (PCT) - 71 kilometer
    • Islip MacArthur Airport (ISP) - 74 kilometer
    • Danbury Municipal Airport (DXR) - 79 kilometer
    Alle hotellene i New York, New York, Forente Stater
    Sjekk pris
    Anmeldelser

    Filtrer anmeldelser

    • Generelt (80) 4,3
    • Forretninger (22) 4,2
    • Romantikk (6) 4,0
    • Familie (14) 4,4
    • Med venner (14) 4,4
    • Alt annet (24) 4,5
    4,3 av 5i gjennomsnitt

    Anmeldelser: Generelt

    • Send inn en anmeldelse
    • Vanlige spørsmål
    • <Forrige
    • Side 1 av 2
    • Neste>
    The Lombardy - New York
    okt 20, 2011
    Familie
    "Hotell med sentral beliggenhet på Manhatten."
    Anmeldt av Svein W. fra Stavanger
    Kjempekoselig hotell, meget sentralt i Midtown på Manhatten. Vi var 3 voksne personer som reiste sammen og delte en 2 roms leilighet på Lombardy. Oppholdet varte en uke. Her var det rikelig plass til alle, med stor stue (sovesofa for 2 personer) og eget soverom med king-size dobbelseng. Badet og kjøkkenet var lite, men funksjonelt. Leilighetene er privat […] eid og dette gjør at interiør, standard og utstyr variere en del fra suite til suite. Både hotellet generelt og suiten vi fikk tildelt, var gammelt og kunne med fordel ha vært bedre vedlikeholdt. Dette la ingen demper på oppholdet vårt! Servicen fra personellet var upåklagelig og meget vennlig. Likeså renholdet som ble foretatt 2 ganger i døgnet. Beliggenheten var i et rolig strøk og helt topp. Her var det gangavstand til alt fra shopping på Fifth Ave. til de større attraksjonene som Empire State Building, Central Park, Museum of Modern Art, Brodway og Time Square Frokosten var sparsommelig, og det anbefales å innta denne på en av de mange "sjappene" rett rundt hjørnet. Skal man reise flere sammen er hotellet absolutt å anbefale, da hotellrommene /suitene er svært romslige for å være i New York. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    okt 15, 2011
    Familie
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    4.05

    Følgende anmeldelser på engelsk er postet av hotels.com-gjester fra andre land

    The Lombardy - New York
    mai 5, 2012
    Romantikk
    "Roll of dice"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We stayed here last year, great room. This year- dirty paint peeling carpet stains icky bedding...I asked for a better room and it was much better, not a s nice as last year but better and clean. All the apartments are different so it's a roll of the dice. Staff is great. New york times delivery at door option is Wonderful!! Great spot to go everyw […] here. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    mai 1, 2012
    Alt annet
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We had a great visit setting all of NYC and The Lombardy location was a good home base location.Much to see even in walking distance. I would stay Rhett again.
    5.05
    The Lombardy - New York
    apr 24, 2012
    Med venner
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    4.05
    The Lombardy - New York
    apr 24, 2012
    Alt annet
    "Great neighborhood"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Very pleased with the stay. Nice staff (even had an elevator operator). Very European feel to the rooms (lots of marble). Very quiet. Great, safe neighborhood. Room was clean. Only one negative, the closet was filled with used paint cans and work equip. Sure it was an oversight and would have been removed if asked. We were just staying the night so […] we didn't bother. Would stay here again for sure. Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    apr 23, 2012
    Alt annet
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    4.05
    The Lombardy - New York
    apr 22, 2012
    Forretninger
    "inexpensive, worth the price, a bit dated."
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    The room was a bit of a flashback, the wall coverings were floral and padded, the light fixtures all had fringe, your grandmother will love it. Overall, it was fine, the room was large, I had a small kitchen with plates, utensils and a large sitting area, the shower was hot and strong, nice to have a large closet with more than 6 hangers in it, my room […] had a poor view, I'm not sure about any other. Lobby was undergoing some renovation, but it was hardly noticeable other than the complimentary breakfast I never use being elsewhere. The staff was very pleasant and professional, the manned elevator was nice. I'd rate it 3.5 stars. It' s a good location for me, right off park, price was good, it's kind of anti-boutique, it's large and old school, like prune juice and canasta old school. It's not a bad thing, just a bit shocking when you check into the room and see the decor. It would work well for an extended stay. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    apr 21, 2012
    Alt annet
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    It was excellent. We will certainly stay there when next in New York.
    5.05
    The Lombardy - New York
    apr 20, 2012
    Forretninger
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    The biggest negative was that they did not have room service. They had relationships with vendors that woudl deliver to your room, but you wouldn't get room service set up in terms of delivery and end up just getting plastic wear and paper napkins. Unfortunate for being such an expensive/nice hotel.
    3.05
    The Lombardy - New York
    apr 18, 2012
    Alt annet
    "We loved this place!"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    At the risk of repeating, this is not a standard hotel but a building of high-quality condos that are rented out when the owners don't need them. They all have full but small kitchens. The establishment has all the standard hotel amenities, except a lobby lounge temporarily (see below). Our main concern when staying at hotel in a big city is noise. […] This place is extremely QUIET and actually restful. We had a King Suite that was very spacious and well-appointed, especially the bathroom. The staff were gracious and responsive; housekeeping was great. This is a high-class place all around. The neighborhood is reputable (between Park and Lexington, not far from Central Park) and quiet (by NYC standards). Why would one stay in a standard hotel in the Times Square area when you can stay here for a similar price? The Italian restaurant across the street is excellent. The lobby is under construction (behind a wall; we never heard any noise), so there is no lobby lounge at present, but we didn't care about that. Parking is less expensive than typical for good quality NYC hotels. A gem. Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    apr 14, 2012
    Alt annet
    "The Lombardy, New York, NY"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We stayed here at the beginning of the April 2012 and were fortunate enough to be upgraded to a suite...absolutely brilliant, our own little apartment in midtown NYC. This is a really great location, well proportioned apartments, friendly staff.
    5.05
    The Lombardy - New York
    apr 9, 2012
    Forretninger
    "The Lombardy if you are self-sufficient."
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    The only reason for the four on maintenance is that they are in the middle of renovations. The four for comfort is because my room faced the street and the windows are not well insulated, hence lots of noise especially at 3 AM when the garbage trucks come around. Each room has a kitchenette which is a great convenience if you are self-sufficient enough […] to run down to D'Ags and pick up some groceries.. There is no on-site restaurant, but you can order in from outside. They do offer a continental breakfast, but the bistro was under renovation and so they sent one out with a $5 coupon to a coffee shop a block and a half away. Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    apr 2, 2012
    Familie
    "The Lombardy Hostel in NYC-"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    An interesting classic NYC hotel, which has condominium owners on upper floors and the lower floors are hotel room suites with small kitchenettes. Excellent and helpful staff, extremely safe and convenient neighborhood. Lobby currently under construction. No food services in hotel, but numerous restaurants at all price ranges immediately nearby. Close […] to subways and major taxi streets. Rooms very quiet except heating system....which is old and creaks. All in all, a great deal in a perfect location. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    apr 2, 2012
    Alt annet
    "Lombardy-hotel in New York"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We were satiswied with the hotel in general with one long minus. When we chose hotel one of the main facts was a breakfast. Lombardy told they had breakfast in the hotel. It was a 5 $ voucher to a small restaurant a block away from the hotel. And they served with that money buns and croissants covered with plastic folio and a terrible coffee. You could […] order also eggs, fruits etc, but you had to pay the difference to 5$,plus tax and service. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 31, 2012
    Alt annet
    "good value"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Overall comfortable. Kitchen handy, room huge. Peeling paint in tub surround and three plus exhaust fans below our room window, 306, robbed us of a nights sleep until we got used to the noise. Hotel apparently too full to be moved. Would stay again in a different section of the hotel.
    3.05
    The Lombardy - New York
    mar 26, 2012
    Alt annet
    "Great family stay for wedding weekend"
    Anmeldt av Lucy A. fra New York, NY
    My (now)husband and I reserved four rooms for ourselves and out-of-town family for our wedding weekend. We and all family members couldn't have been more pleased with our stay. We had several different room sizes-- the 1BR suite was AMAZING for a group of three. It was big enough for our group to hang out and chat in the living room between destinations. […] We all loved having kitchens, dishes, utensils so we could snack in-room. Service was outstanding-- helpful front desk and doormen, and attentive housekeeping. And the prices were the best I found for the size, amenities, location. We live in NYC, so we're familiar with our options. The lobby/bistro renovations were neatly contained and not a problem-- all enjoyed the breakfast voucher for a nearby restaurant. Will recommend the Lombardy to all visitors! And would love to move in, since the suites are bigger than our whole NYC apartment : ) Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    mar 23, 2012
    Forretninger
    "My new favorite place to stay in NYC"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    The Lombardy has apartment-style rooms that have been recently renovated. The bathroom and kitchenette were very well appointed and nicely decorated. Love the big closet and separate bedroom with large living room and two LCD tvs. My only complaint was that I had ordered a room with two queen sized beds. When we checked in I was informed that we had […] been "upgraded" to a larger room. The king-sized bed in a separate room was nice, but my friend ended up having to sleep on a very uncomfortable pull-out sofa in the living room. I know she didn't sleep well. So as long as you don't have to use the sleeper sofas, the Lombardy is a great place to stay. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 23, 2012
    Alt annet
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    3.05
    The Lombardy - New York
    mar 22, 2012
    Alt annet
    "Nice View"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We were happy to have a balcony off our room. The only down fall was that the hotel rents some of the rooms as apartments and the person next door had a barking dog (barked during the night). The room was very spacious and comfortable. Strange the hotel does not supply coffee but give you a coffee pot in the room. Overall, I would stay here again!
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 20, 2012
    Familie
    "The Lombardy Hotel in Manhattan - very good"
    Anmeldt av Ed B fra Toronto, ON
    My family and I had a fantastic experience at the Lombardy. We had booked two rooms (Deluxe King Room and One Bedroom King Suite) but upon checking in we had been upgraded to Suites for both. We found the rooms to be very spacious. All the staff was extremely helpful and pleasant. It was also a very short walk to 5th Ave and Central Park. The only shortcoming […] was we could not order Pay-per-view movies. We will definitely stay here again and would recommend it to anyone. Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    mar 20, 2012
    Forretninger
    "Great Location---Great Hotel"
    Anmeldt av James S. fra Easton, PA
    This was the best hotel stay we have had in several years in New York. Everything is central to the hotel, and the staff is very attentive. Highly Recommended!
    5.05
    The Lombardy - New York
    mar 19, 2012
    Med venner
    "Lombardy- great hotel but under construction"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We LOVED this hotel. Very quiet. Huge rooms. Very nice staff. However, the hotel is currently under construction and they have no kitchen. We couldn't even get a cup of tea or coffee.
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 19, 2012
    Med venner
    "Fabulous Large apartment rooms!"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We loved the location and the large rooms. Can't wait to go back once the lobby and bistro remodel is completed.
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 19, 2012
    Med venner
    "The Lombardy is Fabulous"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    It is my understanding from speaking with the staff that this was once a fine residential hotel. Now it is mostly a co-op hotel where “shareholders” own the individual rooms and decorate them to their liking. They all come with a little kitchenette complete with small frig, microwave, coffee maker and hair blow dryer. The hotel supplies the sheets, […] towels, toiletries and housekeeping. I had never heard of this place before booking four rooms here for a family get together. Each room was very unique in their own way and one was more beautiful than the next. I found the rooms to be very large, very clean, very comfortable and quiet. I love that they double sheet the beds – a big thing for me with hotels. It is in a great mid-town location. I highly recommend it and look forward to my next visit. Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    mar 18, 2012
    Alt annet
    "The Lombardy. NYC."
    Anmeldt av Cass P fra Boston
    Spacious and well appointed with attentive service.
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 7, 2012
    Forretninger
    "Business trip"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Ideal location for work, free wifi made life simple. Large clean room, that was quiet. No complaints.
    4.05
    The Lombardy - New York
    mar 7, 2012
    Familie
    "Lombardy- all aroung great hotel"
    Anmeldt av Peter A fra Seattle
    Reasonable costs, great location, excellent staff large clean well appointed rooms. What's not to like. Would return here without a second thought.
    5.05
    The Lombardy - New York
    feb 26, 2012
    Forretninger
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    5.05
    The Lombardy - New York
    feb 25, 2012
    Familie
    "AMAZING hotel."
    Anmeldt av Steve C fra Sayville, NY
    My wife and I used the Lombardy for the second leg of our two night visit to NYC. It was our first time here, and, let me tell you, we were amazed. The place is extremely elegant and we were upgraded to a standard suite when we arrived--The room was incredibly huge, with one of the best showers I have ever used. The kitchen facility was fully equipped […] and stocked with silverware, dishes etc--and not cheap stuff,either. The bed was extremely comfortable, and this was really more of a small apartment than a typical "suite--especially for the incredibly low price we got the room for. We are planning our Christmas journey into NYC for this coming December already and hope to be able to secure this exact suite for us and our two daughters--there was way more than enough room for us all to fit very comfortably. The staff was attentive, professional and very pleasant. We will DEFINITELY return!!! Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    feb 22, 2012
    Alt annet
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    5.05
    The Lombardy - New York
    feb 21, 2012
    Alt annet
    "Excellent Boutique Hotel"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Very convenient, reasonably priced and well located.
    5.05
    The Lombardy - New York
    feb 14, 2012
    Forretninger
    "Not bad"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Feels a bit like a senior citizen home in the lobby. The service is odd; feels like it's being held captive by unions. Comfortable and quiet and accommodating of some last minute booking changes.
    4.05
    The Lombardy - New York
    jan 29, 2012
    Forretninger
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    4.05
    The Lombardy - New York
    jan 23, 2012
    Forretninger
    "Solid Hotel"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    This is a well located midtown hotel between Park and Lexington Avenues. There is no "scene". It is understated , safe , and consistent.
    5.05
    The Lombardy - New York
    jan 20, 2012
    Forretninger
    "spacious room"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    4.05
    The Lombardy - New York
    jan 17, 2012
    Med venner
    "New Year' s E ve"
    Anmeldt av Charlotte V fra Allentown,pa
    We had an enjoyable night at the Lombardy. The staff was helpful,courteous and professional. Some previous guests had complained about the breakfast ,however, we found it quite adequate and a pleasant surpise bonus for a NYC hotel.
    5.05
    The Lombardy - New York
    jan 17, 2012
    Alt annet
    "The Lombardy NYC"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Good value for a clean, spacious and quiet residence hotel in midtown east. Valet parking was convenient and cheap! Free in-room internet and small kitchen were both very useful. Plenty of hot water and good water pressure for showering. Bring your own breakfast and use the coffee maker in the room if you are not up for an early run to one of the myriad […] Starbucks in the area, because the continental breakfast consisted of weak coffee and (seemingly) day-old pastries. We can't complain though, because it was complementary--a rare commodity in a Manhattan hotel. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    jan 3, 2012
    Alt annet
    "Perfect New Year's post-wedding retreat"
    Anmeldt av PJ J fra New York, NY
    We got a king deluxe suite for the day before and day of our wedding, and it was perfect for the bride to have her bachelorette party with her friends, plus all our friends to come over after the reception. We brought our own Karaoke system and were able to have a nice musical party without disturbing others. The decor in the lobby is luxurious, and […] our room was comfortable-eclectic. The front desk was very helpful when we were desperately seeking pizza 11pm New Year's Eve, bringing up a menu to us. We live in Manhattan, and would stay here again for a treat! Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    des 20, 2011
    Forretninger
    "Dirty Bathroom"
    Anmeldt av Greg W fra San Francisco, CA
    My room was clean and tidy, however the bathroom had a used soap bar in the tub as well as a shampoo bottle opened and spilled out on the ledge. Shower had obviously not been cleaned. Eww...
    3.05
    The Lombardy - New York
    des 19, 2011
    Forretninger
    "The Lombardy #2"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Again, I love this place and hate to say it. It's a gem on the upper east side, a bit tired but it has elevator operators for jeez sakes!!! How do you not love that? And big rooms and for me, I will put up with a little tired-ness. every time!!! Go and see for yourself...it's fantastic
    5.05
    The Lombardy - New York
    des 17, 2011
    Med venner
    "Confortable and spacious"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    The bedroom was larger than expected with a mini kitchen. Simple and clean. Needs some update which doesn't take away from the overall quality of the room.
    4.05
    The Lombardy - New York
    nov 23, 2011
    Med venner
    "Lombardy Hotel in New York-good midtown location"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Everything was great except the "continental breakfast" which consisted of coffee or tea in a styrofoam cup and a couple bread choices. We asked the attendant if there were any real cups, but he was too distracted with his phone. We skipped it after that.
    4.05
    The Lombardy - New York
    nov 21, 2011
    Alt annet
    "Best Location"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    We have stayed in the Lombardy several times and each time have an excellent room, friendly service and so convenient for shopping, restaurants and theatre. I highly recommend it. We do always request a back room just because we love super quiet rooms.
    5.05
    The Lombardy - New York
    nov 13, 2011
    Forretninger
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    You might call this hotel genteel. HIgh service levels although housekeeping person on my floor was unduly aggressive about wanting to get into the room to clean at an oddly early hour. (Housekeeping also left food from previous occupant in the mini-fridge. Yuck.) Main problem is general shabbiness of facilities. Worn, outdated, in need of replacement […] more than fixing. Decor and fixtures are stuck in the '40s and '50s. Many occupants seem to be out of town owners who come for long stays. Wonder if their units are as down at the heels as mine was. Les mer
    3.05
    The Lombardy - New York
    okt 25, 2011
    Familie
    "a Shopping Trip for Mom"
    Anmeldt av Kristie P fra Wilmington, NC
    I want to send a fabulous review of the staff at the Lombardy. The personal service is impeccable. I left my cell phone in the cab at arriving and they could not have been more helpful, even running to meet me at the phone store to let me know they had contacted the cabbie! Go Albert! The rooms are more like apartments, and VERY quiet.It is not the […] place to be trendy, but a place where you can take your Mom, which is what this trip was for me. It is conveniently located to the best shopping, subway access, and great restaurants. Such a nice area of town. It is an older hotel with all the class and attention that comes with it. Les mer
    5.05
    The Lombardy - New York
    okt 21, 2011
    Alt annet
    "Great Stay at The Lombardy"
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    I stayed at The Lombardy for a few nights at the end of September 2011 and I thoroughly enjoyed it! The location is great with tons of restaurants nearby as well as easy subway access. As other reviewers have mentioned, the rooms are HUGE. I had the Deluxe King and it was as big as an apartment. It had a large dining room table with chairs, walk in […] closet and a kitchenette with a nice little frig, microwave, coffee maker and even dishes, cups and silverware. The bed was large and comfy. The decor is fairly dated...it looked a bit like my elderly grandmother's apartment. But I don't really care about stuff like that. Service is quite good with a polite, attentive staff. Breakfast is O.K., nothing special...some croissant, donuts etc. But it's free so no complaints. I would definitely stay there again. Les mer
    4.05
    The Lombardy - New York
    sep 10, 2011
    Med venner
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    5.05
    The Lombardy - New York
    aug 17, 2011
    Familie
    Anmeldt av en Hotels.com-gjest
    Gjesten har ikke gitt noen kommentar.
    4.05
    The Lombardy - New York
    jul 27, 2011
    Alt annet
    "Our home Away from home in NYC"
    Anmeldt av Valerie T fra CA
    This is the 4th time over the last 3 years that my husband and I have stayed at the Lombardy. Each time it has not disappointed. The rooms are spacious and clean and well appointed. The staff is friendly and efficient. The beds are comfortable and the rooms quiet. The neighborhood is perfect, and hotel within walking distance of whewre we need to go. […] The nightly rate is still affordable, even for this uptown neighborhood. I will definately be returning! Les mer
    5.05
    • <Forrige
    • Side 1 av 2
    • Neste>

    Anmeldelser og vurderinger som finnes på dette nettstedet, er kunders og leverandørers personlige oppfatninger. De representerer ikke, og reflekterer ikke, standpunktene til Hotels.com. Verken Hotels.com eller de involverte partene som har levert anmeldelser, skal holdes ansvarlige for eventuelle skader av noe slag som følge av disse anmeldelsene.

    Alle hotellene i New York, New York, Forente Stater
    Sjekk pris
    Anmeldelse skrevet av en kunde som bestilte på Hotels.com.
    Er beskrivelsen av dette hotellet uriktig? Gi oss beskjed
    < Mayfair New York - New York The James New York - New York >
    • Mest populære reisemål

      • Oslo hoteller
      • London hoteller
      • København hoteller
      • Stockholm hoteller
      • Göteborg hoteller
      • Bergen hoteller
      • New York hoteller
      • Paris hoteller
      • Praha hoteller
      • Barcelona hoteller
      • Trondheim hoteller
      • Berlin hoteller
      • Amsterdam hoteller
      • Stavanger hoteller
      • Riga hoteller
      • Dublin hoteller
      • Budapest hoteller
      • Roma hoteller
      • Krakow hoteller
      • Nice hoteller
      • Gardermoen hoteller
      • Warszawa hoteller
      • Tallinn hoteller
      • Las Vegas hoteller
    • Endre språk

      • The Lombardy - Νέα Υόρκη
      • The Lombardy New York
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - Нью-Йорк
      • The Lombardy - 뉴욕
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - Нью-Йорк
      • The Lombardy - New York, Amerika Serikat
      • The Lombardy — New York
      • The Lombardy – New York
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - Nowy Jork
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - نيويورك
      • Hotell The Lombardy - New York
      • The Lombardy – New York
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - 纽约
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - Niujorkas
      • The Lombardy - New York
      • ザ ロンバルディ (The Lombardy)格安予約
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - Nova York
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy in New York
      • The Lombardy - 紐約
      • The Lombardy - New York
      • The Lombardy - Bang New York
      • The Lombardy - นิวยอร์ก
     
     
     
     
     
     

    ABOUT SSL CERTIFICATES

    Explore Expedia further

    • 50 mest populære byer
    • Alle land
    • Alle hoteller
    • Hoteller
    • Om oss
    • Kontakt oss
    • Jobber
    • Spørsmål og svar
    • Personvern
    • Tilbakemelding om nettstedet
    • Nettstedsoversikt
    • Vilkår

    For leverandører, partnere og presse

    • Legg til ditt hotell
    • Bli vår samarbeidspartner
    • Promoter med oss
    • Reisebyrå
    • Pressekontor
    © 2002-2012 Hotels.com L.P. Alle rettigheter forbeholdt.
    Hotels.com, Hotels.com-logoen og Hotels.com wake up happy er varemerker og/eller tjenestemerker for Hotels.com L.P.
    AT=0 HSS=0 RC=7 PR=336 EAN=0 DB=138 CTRL=0

    Angi oppholdsdatoer for å sjekke tilgjengelighet (Angi reisedato)

    dd.mm.yyyy
    dd.mm.yyyy
    Voksne Barn
    alder 18+ 0-17

    Close
    none
    Close
    none
    Close
    none