Hele leiligheten

Royal Apartment Sandefjord City Centre

Overnattingssted med 4.0 stjerner
Leilighet med kjøkken i Sandefjord

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Sandefjord hvis du velger denne leiligheten. Leilighetene kan friste med både kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel samt fasiliteter som smart-TV og wi-fi inkludert.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Hele leiligheten

1 soveromPlass til 4 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (1)

  • Kaffe på fellesområdet

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • TV
  • Vaskemaskin/tørketrommel
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
  • Barnestol

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Rådhusgata 12, Sandefjord, 3210

Hva som finnes i nærheten

  • Hvaltorvet kjøpesenter - 3 min gange - 0.3 km
  • Sandefjord museum - 3 min gange - 0.3 km
  • Sandefjord Turistinformasjon - 5 min gange - 0.5 km
  • Hvalfangstmonumentet - 6 min gange - 0.6 km
  • Midtåsen Skulpturpark - 17 min gange - 1.5 km

Transport

  • Sandefjord (TRF-Torp) – 13 min. med bil
  • Sandefjord togstasjon - 6 min gange
  • Torp togstasjon - 7 med bil
  • Stokke togstasjon - 16 med bil

Restauranter

  • ‪Huset - ‬5 min gange
  • ‪James Clark - ‬8 min gange
  • ‪Beist - ‬6 min gange
  • ‪Bare Beppe - ‬1 min gange
  • ‪Bakgården Cafe - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Royal Apartment Sandefjord City Centre

  • Du får et flott opphold i Sandefjord hvis du velger denne leiligheten. Leilighetene kan friste med både kjøkken og vaskemaskin/tørketrommel samt fasiliteter som smart-TV og wi-fi inkludert.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 1 leilighet
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 25 år
    • Utsjekking kl. 12.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta informasjon om nøkkelhenting
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 01.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 25
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Familievennlig

  • Høy barnestol

Kjøkken

  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Mat og drikke

  • Kaffe/te på fellesområdet

Soverom

  • 1 soverom
  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Håndklær

Underholdning

  • 43-tommers smart-TV

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Rullestolvennlig
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett
  • Blendingsgardiner
  • Ingen rengjøring

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat
  • Førstehjelpsskrin
  • Vindusgitter

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: NOK 5000 per opphold (for gjester under 25 år)

Valgfrie tillegg

  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg på NOK 150 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg på NOK 150 (med forbehold om tilgjengelighet)

Barn og ekstrasenger

  • Gjester må kontakte overnattingsstedet i forkant for å reservere høy barnestol

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat, førstehjelpsskrin og vindusgitter på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Diners Club
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Royal Apartment Sandefjord City Centre Sandefjord
Royal Sandefjord City Centre Sandefjord
Royal Apartment
Royal Sandefjord City Centre
Royal
Royal Sandefjord City Centre
Royal Apartment Sandefjord City Centre Apartment
Royal Apartment Sandefjord City Centre Sandefjord
Royal Apartment Sandefjord City Centre Apartment Sandefjord

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Royal Apartment Sandefjord City Centre gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Royal Apartment Sandefjord City Centre har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på denne leiligheten?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har denne leiligheten parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved denne leiligheten.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne leiligheten?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Tidlig innsjekking koster NOK 150 (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr på NOK 150 (avhengig av tilgjengelighet). Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Har Royal Apartment Sandefjord City Centre et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr.

Hvordan er området Royal Apartment Sandefjord City Centre ligger i?

Royal Apartment Sandefjord City Centre ligger bare 6 minutter til fots fra Sandefjord togstasjon og 2 minutter til fots fra Sandefjord museum.

Anmeldelser

Anmeldelser av Royal Apartment Sandefjord City Centre

8,4

Veldig bra

8,8

Renhold

10

Beliggenheten

6,8

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

10/10 – Suverent

Sandefjords ferie

Meget sentralt, fin leilighet, enkel måte å kommunisere på. Bra beskrivelse av hvor det lå, hvordan man fikk nøkler osv. Vi er meget fornøyde og kan fint anbefale leiligheten.
Turid Minde, reise på 3 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Fin leilighet midt i byen. Likevel stille innendørs. Litt hard sovesofa, men ellers var alt helt topp:)
Reise på 3 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Strøken leilighet- tommel opp!

Strøken leilighet med perfekt beliggenhet midt i sentrum. Vi reiste med 2 barn og huseier hadde gjort i stand med seng til både baby og 4 åring. Det var også barnestol og barneleker tilgjengelig.Det var et stort pluss at alt av barneutstyr fremstod rent og i orden. Vi koste oss og kommer gjerne tilbake ved en annen anledning.
Hanne K B, reise på 3 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Super leilighet med alt en familie på fire trenger. Stille og rolig midt i byen. Anbefales.
Audhild Linde, reise på 1 natt
Verifisert

2/10 – Dårlig

Stood in rain as we attempted to get in touch with owner for 90 minutes; did NOT stay there!
Reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Roar, reise på 4 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Reise på 3 netter