Hotel La Christophine

Overnattingsstedets klasse: 4
Hotell med utendørs basseng, nær Golf International de Saint Francois

Velg datoer for å se priser

Velger du Hotel La Christophine, tar det 10 minutter å kjøre til Golf International de Saint Francois og St. Francois havn. Gjestene kan glede seg over et utendørsbasseng og nærliggende aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier og snorkling. En terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Anmeldelser

7,4 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Tilstøtende rom er tilgjengelige
  • Aircondition
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Nær stranden
  • Utendørsbasseng
  • Frokost
  • Terrasse
  • Aircondition
  • Hage
  • Safe i resepsjonen
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Flerspråklig personale
  • Concierge-tjenester

Føl deg som hjemme (6)

  • Tilstøtende rom
  • Privat bad
  • TV
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
Den nåværende prisen er 2 320 kr
inkludert skatter og avgifter
27. okt.–28. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 1 av 1 rom

Dobbeltrom – deluxe

  • Hageutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 2 enkeltsenger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
8 le balaou, Saint-François, 97118

Hva som finnes i nærheten

  • Mancellinier strand - 10 min gange - 0.9 km
  • Plage de la Douche - 2 min kjøring - 2.9 km
  • St. Francois havn - 4 min kjøring - 4.2 km
  • Plage du Lagon - 5 min kjøring - 4.5 km
  • Golf International de Saint Francois - 6 min kjøring - 4.8 km

Transport

  • Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre Intl.) – 55 min. med bil
  • Grand-Bourg (GBJ-Marie-Galante) – 141 min. med bil

Restauranter

  • ‪Le Balaou - Restaurant de plage - ‬14 min kjøring
  • ‪Plage des Raisins Clairs - ‬6 min kjøring
  • ‪L Et B Grillades Poulet Barbecue Etc Etc - ‬6 min kjøring
  • ‪Bokit Place - ‬4 min kjøring
  • ‪Le Filet du Pêcheur - ‬5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel La Christophine

  • Velger du Hotel La Christophine, tar det 10 minutter å kjøre til Golf International de Saint Francois og St. Francois havn. Gjestene kan glede seg over et utendørsbasseng og nærliggende aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier og snorkling. En terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Overblikk

INNSJEKKING
kl. 15.00
UTSJEKKING
kl. 10.00

Hotellets størrelse

    • 6 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 19.00
    • Gjestene får en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 19.00
    • Ved innsjekking må gjestene enten kunne fremlegge bevis på en negativ PCR-test for COVID-19 eller et bevis på full COVID-19-vaksinering
    • Krav om negativ COVID-19-test gjelder for alle gjester fra 12 år og over, og testresultatet må ha blitt utstedt senest 24 timer før innsjekking; krav om bevis på COVID-19-vaksinering gjelder for alle gjester fra 12 og over; gjester må være fullt vaksinerte minst 15 dager før innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 06.30 til kl. 09.00

Ting å gjøre

  • Nær stranden
  • Tur-/sykkelstier i nærheten
  • Ridning i nærheten
  • Snorkling i nærheten

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Flerspråklig personale
  • Hotelltjener/pikkolo
  • Solsenger
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Terrasse
  • Utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset rom
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • Tilgjengelighetstilpasset concierge-resepsjon
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Hevet toalettsete
  • Benk og vask i lav høyde
  • Visuell brannalarm
  • Trappefri inngang

Romfasiliteter

Underholdning

  • 122 centimeters Flatskjerm-TV
  • Digitale kanaler
  • Netflix
  • Strømmetjenester

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Takvifte
  • Minibar
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Sengeoppredning
  • Sengetøy av topp kvalitet

Fasiliteter

  • Massasje på rommet
  • Terrasse eller platting
  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Tilstøtende rom
  • Tilgang via ytre korridorer

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.30 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Valgfrie tillegg

  • Kontinental frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 15 for voksne og EUR 15 for barn
  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen innsjekking mellom kl. 19.00 og kl. 23.00 tilbys mot et tillegg
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Barn og ekstrasenger

  • Gjester må kontakte overnattingsstedet i forkant for å reservere babysenger

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: karbonmonoksidalarm, brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Overnattingsstedsklasse

Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.

Også kjent som

Hotel Hotel La Christophine St. Francois
St. Francois Hotel La Christophine Hotel
Hotel La Christophine St. Francois
Hotel Hotel La Christophine
Hotel Christophine St. Francois
Hotel Christophine
Christophine St. Francois
Christophine
La Christophine St Francois
Hotel La Christophine Hotel
Hotel La Christophine Saint-François
Hotel La Christophine Hotel Saint-François

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Hotel La Christophine gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Hotel La Christophine har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Hotel La Christophine basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 08.00 til kl. 20.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel La Christophine?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Hotel La Christophine parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel La Christophine?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 19.00. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet). Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Finnes det et kasino på Hotel La Christophine?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Casino de Saint-François (4 min. med bil) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Hotel La Christophine og i nærheten?

Ha det gøy med aktiviteter i nærheten, som for eksempel fisking, tur-/sykkelstier og ridning. Ta deg en svømmetur i utendørsbassenget eller benytt deg av de andre fasilitetene som tilbys av dette hotellet, som for eksempel hage.

Har Hotel La Christophine private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en terrasse eller platting.

Hvordan er området Hotel La Christophine ligger i?

Hotel La Christophine ligger i hjertet av Saint-François, bare 9 minutter til fots fra Mancellinier strand.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel La Christophine

7,4

Bra

10

Renhold

10

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The hotel provides remarkable level of personal service that vastly enhanced our visit to Guadeloupe. The rooms and public areas are kept impeccably clean. Breakfasts are delicious and a delight to eat on the poolside patio.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig