Hele leiligheten
Apartments Barica
Overnattingsstedets klasse: 2.5
Leilighet med restaurant, nær Primosten-stranden
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Apartments Barica





Fra Apartments Barica tar det 5 minutter å kjøre til Primosten-stranden. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både kjøkken og balkonger.
Anmeldelser
8,48,4 av 10 –
Veldig bra
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Restaurant
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- 2 leiligheter er røykfrie
- Restaurant
- Aircondition
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom
Åpne alle bildene av Rom

Rom
- 20 m²
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Rom

Rom
- 35 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Studio (A1)
- Strandutsikt
- 20 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng
- Wi-fi inkludert
Studio (A2)
- Strandutsikt
- 35 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Apartments Nina
Primosten
Apartments Nina
Primosten
- Tekjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Apartments Nera
Primosten
Apartments Nera
Primosten
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.6 av 10, Suverent, 7 anmeldelser
9,6
Suverent
7 anmeldelser

Apartments Elvis
Primosten
Apartments Elvis
Primosten
- Tekjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser

Apartments Sanja
Primosten
Apartments Sanja
Primosten
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Apartments Verdina
Primosten
Apartments Verdina
Primosten
- Tekjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition

Apartment and Rooms Radojka
Primosten
Apartment and Rooms Radojka
Primosten
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Prisen er 1 714 kr
1 714 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Camp Adriatik
Primosten
Camp Adriatik
Primosten
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.4 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
9,4
Suverent
3 anmeldelser

Apartments Zdenka
Primosten
Apartments Zdenka
Primosten
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse

Apartments Katja
Primosten
Apartments Katja
Primosten
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert

Apartments Vlade
Primosten
Apartments Vlade
Primosten
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Primosten, Dalmacija
Hva som finnes i nærheten
- Primosten-stranden - 3 min kjøring - 2.6 km
- Sibenik akvarium - 36 min kjøring - 33.4 km
- Trogir Marina - 39 min kjøring - 40.8 km
- Trogir-torget - 42 min kjøring - 40.0 km
- Krka nasjonalpark - 45 min kjøring - 48.3 km
Transport
- Split (SPU) – 40 min. med bil
- Ražine stasjon - 32 med bil
- Sibenik stasjon - 35 med bil
- Perkovic jernbanestasjon - 38 med bil
Restauranter
- Konoba Fontana - 11 min kjøring
- Restoran Galija - 3 min kjøring
- Pizzeria Fortuna - 3 min kjøring
- Beach Bar Oaza - 10 min kjøring
- Roko Grill - 14 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Apartments Barica
- Fra Apartments Barica tar det 5 minutter å kjøre til Primosten-stranden. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering. Leilighetene kan friste med både kjøkken og balkonger.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 2 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Kjøleskap
- Komfyrtopp
- Stekeovn
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
- Vannkoker
- Fryser
Mat og drikke
- En restaurant
Bad
- Dusj
Utendørsområder
- Balkong
Komfort
- Aircondition
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Aktiviteter
- Sykkelutleie i nærheten
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 2 rom
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Overnattingsstedets registreringsnummer: HR64887759853
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Apartments Barica Apartment
Apartments Barica Primosten
Apartments Barica Apartment Primosten
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr Apartments Barica gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, Apartments Barica har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Er det tillatt med kjæledyr på Apartments Barica?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Apartments Barica parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Apartments Barica?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Apartments Barica og i nærheten?
I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel sykler.
Finnes det restauranter på eller i nærheten av Apartments Barica?
Ja, det finnes en restaurant på stedet.
Har Apartments Barica et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr og kjøleskap.
Har Apartments Barica private områder utendørs?
Ja, hver leilighet har en balkong.