Donggang Cistar

Overnattingssted med 3.5 stjerner
Hotell med golfbane og konferansesenter i Yeongwol

Velg datoer for å se priser

Velger du Donggang Cistar, kan du se frem til en runde golf på banen med 9 hull. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering, og aktive gjester kan glede seg over blant annet rafting.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (12)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Golfbane
  • Frokost
  • Konferansesenter
  • Forretningssenter
  • 4 møterom
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Safe i resepsjonen
  • Storkiosk
  • Minibank/banktjenester
  • Salgsautomat

Føl deg som hjemme (6)

  • Overnatting for barn er inkludert i prisen
  • Lekeplass på stedet
  • Kjøleskap
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • TV
Den nåværende prisen er 998 kr
inkludert skatter og avgifter
19. juli–20. juli

Romalternativer

Familierom, 1 soverom (Room type Randomly Assigned)

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • Fjellutsikt
  • 79 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 2 futoner (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe, 2 soverom (Room type Randomly Assigned)

8,0 av 10
Veldig bra
(3 anmeldelser)
  • Fjellutsikt
  • 108 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 dobbeltseng, 2 enkeltsenger og 1 futon (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Suite (A, Room type Randomly Assigned)

  • Fjellutsikt
  • 128 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 dobbeltseng, 2 enkeltsenger og 2 futoner (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Suite, 2 soverom (B, Room type Randomly Assigned)

8,0 av 10
Veldig bra
(2 anmeldelser)
  • Fjellutsikt
  • 128 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 dobbeltsenger og 2 futoner (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
160, Sajimak-gil, Yeongwol-eup, Yeongwol, Gangwon, 26223

Hva som finnes i nærheten

  • Gookjae Hyundai Misoolgwan - 11 min kjøring - 3.0 km
  • Yeongwol kultur- og kunstsenter - 20 min kjøring - 11.4 km
  • Donggang fotografimuseum - 21 min kjøring - 13.8 km
  • Byeolmaro observatorium - 25 min kjøring - 11.8 km
  • Gossi-hulen - 27 min kjøring - 16.2 km

Restauranter

  • ‪영월소금빵 - ‬11 min kjøring
  • ‪청학동 - ‬13 min kjøring
  • ‪영월엄가 김인수할머니순두부 - ‬13 min kjøring
  • ‪박가네 - ‬11 min kjøring
  • ‪만선식당 - ‬13 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Donggang Cistar

  • Velger du Donggang Cistar, kan du se frem til en runde golf på banen med 9 hull. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering, og aktive gjester kan glede seg over blant annet rafting.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 300 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 19 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 19
DONE

Barn

    • Opptil 2 barn (2 år eller yngre) kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder, maksimalt 2, opptil 12 kg per dyr)*
    • Kun spesifikke rom*
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) i helgene fra kl. 07.00 til kl. 10.00

Reise med barn

  • Overnatting for barn er inkludert (se mer informasjon)
  • Lekeplass
  • Dagligvarebutikk/storkiosk

Ting å gjøre

  • Økoturer i nærheten
  • Grottevandring i nærheten
  • Rafting i nærheten
  • Fisking i nærheten

Forretningsfasiliteter

  • Forretningssenter
  • 4 møterom
  • Konferansesenter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Bryllupstjenester
  • Golfcaddy
  • Golfbil

Fasiliteter

  • Minibank/banktjenester
  • Safe i resepsjonen
  • Golfbane på stedet
  • Driving range på stedet
  • Golfklubbhus på stedet
  • Golfutstyrsbutikk på stedet
  • Bankettsal

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 89
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis

Romfasiliteter

Underholdning

  • 65 tommers Flatskjerm-TV
  • Kabel-TV
  • Betalingsfilmer

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt oppvarming og klimaanlegg
  • Vannkoker
  • Tøfler
  • Vindusgitter

Sov godt

  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Dusj
  • Bidé
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Kjøleskap

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé koster KRW 35000–35000 for voksne og KRW 15000–35000 for barn
  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50000 KRW per overnattingsenhet per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat og røykvarsler.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Nasjonal rangering

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Donggang Cistar Hotel
Donggang Cistar Yeongwol
Donggang Cistar Hotel Yeongwol

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Donggang Cistar gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Donggang Cistar har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Donggang Cistar?

Ja, hunder er velkomne, men det er en grense på totalt 2 og en vektgrense på 12 kg per dyr. Det koster KRW 50000 per overnattingsenhet per natt.

Har Donggang Cistar parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Donggang Cistar?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet).

Hva kan man gjøre på Donggang Cistar og i nærheten?

Ta et slag golf på stedets golfbane. Ytterligere aktiviteter i nærheten inkluderer grottevandring og økoturer.

Anmeldelser

Anmeldelser av Donggang Cistar

8,6

Utmerket

7,8

Renhold

6,0

Beliggenheten

8,4

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

10/10 – Suverent

숙소도 넓고 수영장도 있고 좋았습니다. 골프장 뷰도 있고 사우나도 좋았습니다.
Lim, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

조식뷔페가 마음에 들어서 다음에 다시 오고 싶네요.
Suhwan, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

산이 바로 옆에 있는데 참 아름답고 공기도 좋습니다. 동강이 참 좋고 숙소도 넓고 좋습니다.
준성, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

매우 친절하고 아름다운 미소를 보내줬다. 기회가 되면 재방문 하고 싶다.
홍균, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

잘 알려지지 않았지만 주변 경관 시설 모두 만족합니디. 한가지 아쉬운 점은 주차시설이 많이 부적합니다.
jinwoo, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

주변 환경은 정말 이쁩니다. 다만 시설이 좋기는 한데, 광고용 사진 만큼은 아닙니다.
JIHYUNG, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

저녁 바베큐가 저렴하고 맛도 좋고 양도 많아요.
woosuk, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

깨끗하고 편한 숙박이었습니다.
KWANGHOI, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

시설이 조금 낡기는 했어도 지낼만 했습니다. 주방에 전기레인지 등 모든 집기가 다 있어서 밥해 먹기 좋아요. 그런데 미용화장지가 제공 안 되어서 불편했습니다. 편의점에서는 너무 비싸고...
Daekyu, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

따뜻하고 수질이 좋은 물
kyung duk, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

객실도 청결하고.직원도 친절했습니다.
현숙, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

가족여행으로 좋은 숙소입니다.
sang eun, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

아주친절하고 깨끗하고 , 특히 시설내 더그릴의 서비스나 환경 그리고 음식 너무 너무 훌륭하다, 최고~! 동강의 고즈넉한 환경과 시스타의 남프랑스풍 건물이 너무 잘 어울리는것 같다, 강추~!!!
Seung Tae, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

숙소깨끗하고 가족이 머물기에 좋았 습니다
DONGHEE, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

It was a recommended place for a family trip, and barbecue meat was also delicious to eat outdoors.
Gichang, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

주변환경도 좋고 뷰도 좋았고, 전체적으로 좋았습니다.
SOOJUNG, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

조용히 쉬기 좋았어요
민선, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

별을 볼 수 있는 훌륭한 숙소였습니다~
youngsook, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

최고!!

기대 이상으로 청결하고 주변 자연환경이 매우 수려함 꼭 다시 방문할 것임
Joonhyung, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

근처 여행지들과 가까이에 있고 동강을 낀 풍경도 멋집니다. 시설이 오래되긴 했지만 넓고 가족 여행에 좋은 리조트입니다.
Hyo In, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

깨끗하고 조용해서 잘 쉬었다 왔습니다
minhwan, reise på 1 natt
Verifisert

10/10 – Suverent

동강시스타

경치는훌륭하고 리조트라 서비스는 잘모르겠고 식사는 리조트내 BBQ이용했는데 뭐 가성비로따지자면 그렇지만 괜찮은편이였고 숙소자체 가성비는 좋았어요. . 시설내에 카페 레스토랑 편의점 다있어서 이용하기는 편했어요.
MI KYOUNG, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

시설이 좀 오래된 느낌은 있지만 공간이 넓고 자연과 가까운 느낌에 쾌적하게 잘 지내다왔습니다.
Reise på 3 netter
Verifisert

6/10 – Bra

시설이 좀 노후되었으나 대체적으로 조용하고 잘 쉬다왔어요
soonchoun, reise på 3 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

저렴한 가격에 훌륭한 시설을 이용할수 있어서 좋았어요
Yoon, reise på 3 netter