Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group

Gjestehus i Markópoulo Mesogéas

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Markópoulo Mesogéas, bør du vurdere Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og flyplasstransport. Andre reisende skryter av de komfortable sengene og den vennlige betjeningen.
VIP Access

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Flyplasstransport
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Flyplasstransport (inkludert)
  • Døgnåpen resepsjon
  • Tour-/billettassistanse

Føl deg som hjemme (6)

  • Daglig rengjøring
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Badekar eller dusj
  • Klimaanlegg på rommet
  • Flatskjerm-TV
  • Minikjøleskap
Den nåværende prisen er 1 211 kr
inkludert skatter og avgifter
16. aug.–17. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Urban Chic Room

9,2 av 10
Fantastisk
(71 anmeldelser)
  • 22 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Deluxe Plus Room

9,0 av 10
Fantastisk
(17 anmeldelser)
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe

9,2 av 10
Fantastisk
(23 anmeldelser)
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Rom – executive

9,2 av 10
Fantastisk
(45 anmeldelser)
  • 30 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)
  • Wi-fi inkludert

Ground Chic Room

9,4 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
28 Nikolaou, Markopoulo Mesogaias, 190 03

Hva som finnes i nærheten

  • Sotiriou Dimosthenous-plassen - 8 min gange - 0.8 km
  • Rafína havn - 32 min kjøring - 28.9 km
  • Syntagma - 32 min kjøring - 37.2 km
  • Akropolis - 34 min kjøring - 37.9 km
  • Pireás havn - 38 min kjøring - 55.8 km

Transport

  • Athen (ATH-Eleftherios Venizelos) – 11 min. med bil
  • Koropi stasjon - 9 med bil
  • Marousi Pentelis stasjon - 17 med bil
  • Irakleio stasjon - 19 med bil
  • Buss til og fra flyplassen

Restauranter

  • ‪Camden Food - ‬9 min kjøring
  • ‪Εστιατόριο IKEA (IKEA Restaurant) - ‬8 min kjøring
  • ‪Απολλώνιον Cafe Brunch - ‬16 min gange
  • ‪IKEA Bistro - ‬8 min kjøring
  • ‪Coffee Theory By Delmocca - ‬7 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group

  • Når du skal til Markópoulo Mesogéas, bør du vurdere Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og flyplasstransport. Andre reisende skryter av de komfortable sengene og den vennlige betjeningen.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 18 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen. Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
    • Flyplasstransporten tillater 1 stk. bagasje og 1 stk. håndbagasje per gjest. Ekstra bagasje eller bagasje som overskrider størrelsesbegrensningene får kanskje ikke plass.
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Ingen parkering på stedet
    • Gateparkering tilgjengelig
DONE

Transport fra/til flyplassen

    • Inkludert flyplasstransport fra kl. 15.30 til kl. 11.00*
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Tur-/billettassistanse

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Badekar eller dusj
  • Designertoalettartikler
  • Hårføner
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Minikjøleskap

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 0208K91000071200
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Aethon Airport Project
Aethon Project Free Shuttle
Aethon Airport Project Hotel
Aethon Airport Project FREE SHUTTLE
Aethon Airport Project FREE PRIVATE SHUTTLE
Aethon Airport Project Hotel-Free Shuttle Guesthouse
Aethon Airport Project Hotel-Free Shuttle Markopoulo Mesogaias

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group parkering?

Nei, dessverre, men det er gateparkering tilgjengelig.

Tilbyr Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group flyplasstransport?

Ja, flyplasstransport er inkludert og tilgjengelig fra kl. 15.30 til kl. 11.00 på forespørsel.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Anmeldelser

Anmeldelser av Aethon Airport Project Hotel by GK Hospitality Group

8,8

Utmerket

9,4

Renhold

8,2

Fasiliteter

9,2

Personale og service

9,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good location close to airport with convenient shuttle. Hotel was clean and comfortable.
Gloria, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Ok and all clean
Mario, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Airport shuttle was great! Nice place to eat just steps from hotel. Quiet room with great a/c.
Glenda, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The room was very good, location was perfect, the arrival process was seamless. Very good stay and I would not hesitate to recommend it, I will also stay here again when ever I'm in Athens spot on thank you
Ian, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excelente el transporte desde y hacia el aeropuerto.
JUAN-IGNACIO, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

It is close to the airport, offering free shuttle, a great hotel for the early flight.
Danny, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very friendly and convenient
Ryan, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The two ladies working upon arrival and departure in the morning were very helpful,.professional and kind....hotel worked perfect for a one night stop prior to flying out...
troy, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Was clean and a good hotel near the hotel
Mai Kuen, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Seemed like new construction. Room was HUGE (thank you!) and A/C was great. Front desk made arrangements for us to get from Hotel to cruise terminal.
Jennifer, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean room and airport shuttle
Ky An, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Good clean room . Ideal for 1 night stay for airport shuttle
AMIT, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Just one night but pleasant stay !!
Williams, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

room clean good for one night stay good grill restaurant for lunch/dinner shuttle to and back from airport
Nancy, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good value
David, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great service. Nice and clean hotel rooms. Good suggestions for supper. 5 stars for sure!
Sara, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

La navette pour l’aéroport est efficace et à l’heure. La chambre était propre
Danielle, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Close to the airport. The area around the property is in decline or in need of investment. Limited places to eat. Good value.
Charles, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean room, walkable neighborhood, free shuttle to and from the airport. Helpful staff
Susan, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Spacious, clean room.
Karen, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This seems to be a new (or newly refurbished) property. It was very nice. If you're looking for somewhere to eat, The Grill (or Κοκκινη Πιπερια) across the street from the hotel was fantastic.
James, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The airport shuttle to the property was very convenient and the room was quite comfortable for us ! There are many good restaurants and a mini mart in close proximity. Highly recommend 👍
Aruna, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

All ok- Shuttle on time, room was clean, all as advertised.
Karen, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Friendly staff (George), free shuttle, walkable to town center & spacious room.
Corine, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

We had a tight turn around in Athens and the hotel was great at arranging shuttles to and from the airport to fit our schedule. We were only in the room for about 6 hours, but everything was in order, Staff at the hotel and the shuttle drivers were friendly and helpful.
Diane, reise på 1 natt