OZO North Pattaya

Overnattingsstedets klasse: 4
Hotell med utendørs basseng, nær Terminal 21 Pattaya

Velg datoer for å se priser

Velger du OZO North Pattaya, tar det bare 10 minutter å gå til Terminal 21 Pattaya og Art in Paradise. Her kan gjestene ta en dukkert i utendørsbassenget og spise god mat på EAT, som serverer frokost, lunsj og middag. En bassengbar, et treningssenter og et barnebasseng er noen andre høydepunkter å se frem til her. Andre reisende skryter av den vennlige betjeningen og frokosten.
VIP Access

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Nær stranden
  • Restaurant og bar/lounge
  • Utendørsbasseng
  • Frokost
  • Treningssenter
  • Barnebasseng
  • Vannsklie
  • Bassengbar
  • Terrasse
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition

Føl deg som hjemme (6)

  • Barnebasseng
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
Den nåværende prisen er 604 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Familierom (Superior)

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 35 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – deluxe, 2 soverom, rom vegg-i-vegg

  • Byutsikt
  • 54 m²
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger

Rom – superior, 2 soverom, rom vegg-i-vegg

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 54 m²
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 enkeltsenger

Tomannsrom – deluxe, havutsikt

9,2 av 10
Fantastisk
(7 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – superior, 2 enkeltsenger

8,8 av 10
Utmerket
(5 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – deluxe, 1 kingsize-seng, havutsikt

9,2 av 10
Fantastisk
(25 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – superior, 1 kingsize-seng

9,8 av 10
Suverent
(10 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Suite, 1 soverom

  • Byutsikt
  • 39 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
240/43 Moo 5, Na Kluea, Bang Lamung, Pattaya, Chonburi, 20150

Hva som finnes i nærheten

  • Terminal 21 Pattaya - 3 min gange - 0.3 km
  • Pattaya strandvei - 3 min gange - 0.3 km
  • Pattaya strand - 5 min gange - 0.5 km
  • Tiffany's Show - 5 min gange - 0.5 km
  • Art in Paradise - 9 min gange - 0.8 km

Transport

  • Utapao (UTP-Utapao internasjonale flyplass) – 53 min. med bil
  • Suvarnabhumi internasjonale flyplass (BKK) – 96 min. med bil
  • Pattaya stasjon - 17 med bil
  • Sattahip Yanasangwararam stasjon - 18 med bil
  • Pattaya Tai stasjon - 23 med bil

Restauranter

  • ‪AMAYA Food Gallery - ‬8 min gange
  • ‪Nara Thai Cuisine - ‬7 min gange
  • ‪Waves & Wind Restaurant - ‬6 min gange
  • ‪Prego Pattaya - ‬3 min gange
  • ‪Rooftop Bar & Executive Lounge @ Holiday Inn - ‬8 min gange

Om dette overnattingsstedet

OZO North Pattaya

  • Velger du OZO North Pattaya, tar det bare 10 minutter å gå til Terminal 21 Pattaya og Art in Paradise. Her kan gjestene ta en dukkert i utendørsbassenget og spise god mat på EAT, som serverer frokost, lunsj og middag. En bassengbar, et treningssenter og et barnebasseng er noen andre høydepunkter å se frem til her. Andre reisende skryter av den vennlige betjeningen og frokosten.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 406 rom
    • Består av 17 etasjer

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Utsjekking kl. 12.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene vil motta en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet
    • Begrenset parkering på stedet
    • Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet
    • Høyderestriksjoner gjelder for parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.30
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Bassengbar
  • Snackbar/delikatesseforretning

Reise med barn

  • Barnebasseng
  • Vannsklie
  • Barnemeny
  • Badevakt

Ting å gjøre

  • Nær stranden
  • Utendørs basseng i nærheten

Forretningsfasiliteter

  • Møterom

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Flerspråklig personale
  • Solsenger
  • Bassengparasoller

Fasiliteter

  • 1 bygning
  • Bygget i 2020
  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • Terrasse
  • Treningssenter
  • Utendørsbasseng
  • Vannsklie
  • Ingen kaffeblandere av plast
  • Ingen sugerør av plast
  • Lobby

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • Tilgjengelighetstilpasset offentlig toalett
  • Tilgjengelighetstilpasset concierge-resepsjon
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Tilgjengelighetstilpasset basseng
  • Tilgjengelighetstilpasset treningssenter
  • Tilgjengelighetstilpasset restaurant
  • Trappefri inngang

Romfasiliteter

Underholdning

  • LED-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Takvifte

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Balkong

Selvpleie og baderom

  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Telefon

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet

Høydepunkter

Spisesteder

EAT - Denne restaurant serverer frokost, lunsj og middag. En barnemeny er tilgjengelig. Åpen hver dag
THIRST – bar på stedet. Åpen hver dag

Utmerkelser og tilknytninger

Miljøsertifisert overnattingssted
Dette overnattingsstedet er sertifisert av følgende tredjeparts bærekraftsertifiseringsordning: Green Leaf Foundation. For mer informasjon om hva denne sertifiseringen krever og verifiserer, kan du gå til nettstedet deres.

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. THB 450 for voksne og THB 225 for barn
  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 1200 THB per natt

Parkering

  • Begrenset parkeringshøyde

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 06.30 og kl. 20.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem og førstehjelpsskrin.
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, JCB International og Union Pay
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Dette overnattingsstedet bekrefter at det følger renholds- og desinfeksjonspraksisene fra Onyx Clean (Onyx Hotels).
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

OZO North Pattaya Hotel
OZO North Pattaya Pattaya
OZO North Pattaya Hotel Pattaya

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr OZO North Pattaya gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, OZO North Pattaya har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har OZO North Pattaya basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 06.30 til kl. 20.00.

Er det tillatt med kjæledyr på OZO North Pattaya?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har OZO North Pattaya parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad. Det kan være begrenset med parkeringsplasser. Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på OZO North Pattaya?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på OZO North Pattaya og i nærheten?

OZO North Pattaya tilbyr utendørsbasseng og treningssenter, i tillegg til hage og tilgang til utendørsbasseng i nærheten.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av OZO North Pattaya?

Ja, restauranten EAT ligger på stedet.

Har OZO North Pattaya private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en balkong.

Hvordan er området OZO North Pattaya ligger i?

OZO North Pattaya ligger i Pattaya sentrum, bare 16 minutter til fots fra Pattaya strand og 4 minutter til fots fra Pattaya strandvei.

Anmeldelser

Anmeldelser av OZO North Pattaya

9,2

Fantastisk

9,2

Renhold

9,0

Fasiliteter

9,2

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good hotel , very relax, good seaview
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Gute Lage, schöner Pool.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

已經不是第一次住這間酒店。在芭提雅近 terminal 21,交通十分方便,一出門口就可以坐嘟嘟車去芭提雅步行街方。住這間酒店一定要海景房,無敵大海景,人都精神啲,另外泳池十分之舒服, 房間並不是很大 但十分舒適。最喜歡是他的早餐 很多款式 味道很好
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

청결 괜찮고 직원 친절함 침구류는 가끔 얼룩잇음
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great place
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

浴室花灑水壓不足,沐浴時間需時,沐室沒有插頭用風筒,大床兩側枱子面積太少,房間面積很少。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

모두 좋았어요. 친절한 직원들, 깨끗한시설, 조용하고 근처에 큰 쇼핑몰도 있고 아주 만족한 숙소였습니다.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

❶吹風機不能在浴室使用很可惜沒插座🔌。❷浴室建議日後裝修時櫥櫃改成左右拉門,使用空間就會更方便⋯
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very convenient and well maintained property
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good good good good good
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Ozo is a excellent location for being near to the beach and night life activities
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The breakfast had many options and was very good.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

The check in was a bit slow but the staff helpful. Room was not as clean as last time we stayed there.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

I was really impressed with the presentation of the room and the staff was really friendly and nice!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Shower pannle not good & no locker in room
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Every things is good. I will be
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excellent property and will definitely stay here again
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very clean hotel, modern look, nice stay…
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great room in a great location. Very friendly English speaking staff.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

房間比想像中細,早餐食物一般。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Wonderful stay and great staff
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great location, 3min walk to Terminal 21 shopping centre and about 200m from beach front. Nice large pool and water slide for the kids. Staff were friendly and buffet breakfast was pretty good.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

房間整體乾淨,職員都很友善,早餐就唔係太多選擇,行5分鐘可以去到T21商場都算多嘢買同選擇,價錢上可接受
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

清潔静か
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The hotel is nice , everything are great . Definitely come back