Hotel Athen Kelsterbach Airport

Hotell i Kelsterbach i sentrum som har restaurant og kort avstand til en tog-/t-banestasjon

Velg datoer for å se priser

Hotel Athen Kelsterbach Airport ligger 15 minutter med bil fra Gateway Gardens og Commerzbank-Arena. Sultne gjester bør ta turen til kafeen, etter en lang dag er det deilig å bestille noe godt å glasset i baren og lene seg tilbake. Velger du å bo på dette hotellet i middelhavsstil, kan du glede deg over en terrasse og en hage. Mange reisende liker den vennlige betjeningen. Du finner offentlig transport i nærheten: Kelsterbach S-Bahn-stasjon ligger bare 3 minutter unna til fots.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (9)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Kaffebar/kafé
  • Terrasse
  • Hage
  • Minibank/banktjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Digital-TV
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
Den nåværende prisen er 794 kr
inkludert skatter og avgifter
22. okt.–23. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Dobbeltrom – deluxe

9,8 av 10
Suverent
(8 anmeldelser)
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Enkeltrom – deluxe, terrasse

9,0 av 10
Fantastisk
(4 anmeldelser)
  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 lang enkeltseng

Dobbeltrom – deluxe, balkong

8,8 av 10
Utmerket
(5 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Luksus-dobbeltrom, 2 enkeltsenger

  • Hageutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Dobbeltrom – deluxe, terrasse

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 lange enkeltsenger

Enkeltrom – deluxe, balkong

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Økonomi-enkeltrom, 1 enkeltseng

  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Frankfurter Straße 10, Kelsterbach, 65451

Hva som finnes i nærheten

  • Taunus naturpark - 2 min kjøring - 1.1 km
  • Commerzbank-Arena - 12 min kjøring - 12.5 km
  • Frankfurt varemesse - 18 min kjøring - 14.5 km
  • Frankfurt julemarked - 23 min kjøring - 18.9 km
  • Römerberg - 23 min kjøring - 18.9 km

Transport

  • Frankfurt flyplass (FRA) – 11 min. med bil
  • Mainz (QFZ-Mainz Finthen) – 30 min. med bil
  • Frankfurt am Main Flughafen Regional stasjon - 6 med bil
  • Frankfurt (Main) -Gateway Gardens stasjon - 7 med bil
  • Frankfurt Zeilsheim S-Bahn-stasjon - 8 med bil
  • Kelsterbach S-Bahn-stasjon – 3 min. gange

Restauranter

  • ‪Trinkhalle Ronneburgstraße - ‬11 min kjøring
  • ‪Treffpunkt - ‬16 min gange
  • ‪Hattersheimer Ölmühle - ‬10 min kjøring
  • ‪China Imbiss Mango - ‬5 min kjøring
  • ‪Kelsterbar - ‬8 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel Athen Kelsterbach Airport

  • Hotel Athen Kelsterbach Airport ligger 15 minutter med bil fra Gateway Gardens og Commerzbank-Arena. Sultne gjester bør ta turen til kafeen, etter en lang dag er det deilig å bestille noe godt å glasset i baren og lene seg tilbake. Velger du å bo på dette hotellet i middelhavsstil, kan du glede deg over en terrasse og en hage. Mange reisende liker den vennlige betjeningen. Du finner offentlig transport i nærheten: Kelsterbach S-Bahn-stasjon ligger bare 3 minutter unna til fots.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 20 rom
    • Består av 2 etasjer

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til midnatt
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 14.30 til midnatt
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 23.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Parkering på stedet kun tilgjengelig ved forespørsel
    • Selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet (EUR 13 per opphold)
    • Ekstra lang parkeringstid på sikret område utendørs på stedet (EUR 13 per natt)
    • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffebar/kafé

Ting å gjøre

  • Shopping

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Bygget i 2019
  • Minibank/banktjenester
  • Hage
  • Terrasse
  • Middelhavsstil

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Personale med tegnspråklig kompetanse
  • Godt opplyst inngangssti
  • Flisgulv i i fellesområder

Romfasiliteter

Underholdning

  • 42 tommers Flatskjerm-TV
  • Digitale kanaler
  • Betalingsfilmer

Hjemmekomfort

  • Oppvarming

Sov godt

  • Lydisolering
  • Sengetøy

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Tilgang via ytre korridorer

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
  • Turistavgift: EUR 2 per person per natt

Valgfrie tillegg

  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen innsjekking mellom kl. 12.00 og kl. 01.00 tilbys mot et tillegg
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Parkering

  • Selvbetjent parkering utendørs koster EUR 13 per opphold
  • Langtidsparkering utendørs koster EUR 13 per natt
  • Gjester må kontakte overnattingssteder i forkant for å reservere parkering på stedet

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler, førstehjelpsskrin og utendørsbelysning.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, Diners Club og JCB International
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Hotel Athen
Athen Kelsterbach Kelsterbach
Hotel Athen Kelsterbach Airport Hotel
Hotel Athen Kelsterbach Airport Kelsterbach
Hotel Athen Kelsterbach Airport Hotel Kelsterbach

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Hotel Athen Kelsterbach Airport gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Hotel Athen Kelsterbach Airport har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Athen Kelsterbach Airport?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Hotel Athen Kelsterbach Airport parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster EUR 13 per opphold. Langtidsparkering koster EUR 13 per natt.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Athen Kelsterbach Airport?

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til midnatt. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet).

Finnes det et kasino på Hotel Athen Kelsterbach Airport?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Casino Bad Homburg (21 min. med bil) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Hotel Athen Kelsterbach Airport og i nærheten?

Hotel Athen Kelsterbach Airport tilbyr hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Hotel Athen Kelsterbach Airport?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Hotel Athen Kelsterbach Airport ligger i?

Hotel Athen Kelsterbach Airport ligger i hjertet av Kelsterbach, bare 3 minutter til fots fra Kelsterbach S-Bahn-stasjon og 11 minutter til fots fra Taunus naturpark.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Athen Kelsterbach Airport

8,6

Utmerket

9,4

Renhold

8,4

Fasiliteter

9,0

Personale og service

8,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

All good, clean, quiet, close to airport..
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nette Unterkunft
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Hotel ist ok. Parken vor dem Hotel zusätzlich,Frühstück zusätzlich. Keine Gläser auf dem Zimmer. Auf Anfrage bekommt man Plastikbecher.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Amazing hotel! Super clean and cozy.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Sauber und nur wenige Gehminuten von der S-Bahn entfernt.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Schöne ruhige Lage, Zimmer war mit Balkon und moderne Einrichtung. Internet super schnell, alles bestens.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It's a wonderful oasis, when you step away from the Kelsterbach train station by a very short walk (4-5 minutes) into the Hotel Athens, you are transported to a beautifully decorated rooms filled with natural sunlight. A very convenient and affordable choice for those passing through Kelsterbach.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ver good hotel. Just be aware you won’t find anyone before 14:30 Hrs. So if you arrive early and if the weather is not good you are out in the open with nowhere to go. Lighting in the rooms could also improve but other than that a wonderful place to stay. I will definitely be staying here in the future ( as long as I arrive after 1430 !! )
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Super gut gelegen; sauber; nette Gastgeber.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Tolle Lage, nette Eigentümer schöne Zimmer
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice little hotel. Quite affordable.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Clean, comfortable, quiet place with easy access to Frankfurt airport.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great staff, very clean, comfortable room.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Das Ambiente hat uns sehr gut gefallen!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This is a lovely property and we wish our stay had been longer! The property is one stop past the airport and getting to our flight the next morning was quick and easy!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very clean and large rooms. Quick train ride to Frankfurt airport. Would stay here again.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

bon hôtel proche de l'aéroport

hotel pratique proche de l'aéroport de Francfort. Restaurants autour. Personnel accueillant et à l'écoute
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very nice people and great service
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excellent

Owners and staff were very nice. Very clean. Highly recommend the Hotel
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

It was the. most ridiculous hotel I've ever stayed in. A hotel without any elevator!! I paid $150 to stay for a couple of hours till I catch my flight in the morning, but the hotel did not have any elevator and the staff just watched me to struggle getting my luggages to the second floor!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The hotel is within walking distance of different restaurants, 4 min cab ride from the airport. The rooms are cute and stylish, staff are friendly and responsive. Good breakfast. Great little hotel!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Lovely place to stay. The accommodations were nice and service exceptional. Wonderful coffee. Neighbor next to building was very loud with children but that was fine with us. I would stay there again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Warm welcome in a convenient location

I received a very warm, friendly welcome and extremely helpful advice for my layover stay. A generous breakfast in the morning was also very much appreciated, and the train station just a block away made it easy to get back to the airport.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great place

Highly recommend. See reviews in Google maps.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

It was very comfortable. Great shower