Hele ferieboligen
Villa Sara, Villa With Private Pool
Overnattingsstedets klasse: 2.5
Villa med utendørs basseng i Yaiza
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Villa Sara, Villa With Private Pool





Fra denne villaen tar det 10 minutter å kjøre til Marina Rubicon. Noen andre fasiliteter er blant annet et utendørsbasseng, en terrasse og en hage.
Hele ferieboligen
3 soverom3 bad
Populære fasiliteter
- Basseng
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Utendørsbasseng
- Terrasse
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 3 soverom
- Privat bad
- Hage
- Terrasse
- Grill
- Begrenset parkering på stedet
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Villa Perla
Yaiza
Villa Perla
Yaiza
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse

Villa Esmeralda
Yaiza
Villa Esmeralda
Yaiza
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Yaiza, Canary Islands
Hva som finnes i nærheten
- Playa Pechiguera - 8 min gange - 0.7 km
- Pechiguera fyrtårn - 5 min kjøring - 1.5 km
- Playa Blanca - 14 min kjøring - 5.2 km
- Marina Rubicon - 23 min kjøring - 8.2 km
- Playa Papagayo - 39 min kjøring - 15.6 km
Transport
- Arrecife (ACE-Lanzarote) – 34 min. med bil
- Puerto del Rosario (FUE-Fuerteventura) – 84 min. med bil
Restauranter
- Yum Yum - 5 min kjøring
- Resturante La Cofradia - 5 min kjøring
- New Oriental Asiático - 6 min kjøring
- Curry House - 5 min kjøring
- Mamma Rossa - 6 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Villa Sara, Villa With Private Pool
- Fra denne villaen tar det 10 minutter å kjøre til Marina Rubicon. Noen andre fasiliteter er blant annet et utendørsbasseng, en terrasse og en hage.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Begrenset parkering på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder (bøter pålegges)
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Begrenset parkering på stedet
Soverom
- 3 soverom
Bad
- 3 bad
- Kombinert dusj og badekar
- Håndklær
Utendørsområder
- Terrasse
- Grill
- Hage
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykeområder (bøter pålegges)
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum for skader: 250 EUR per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Overnattingsstedets registreringsnummer: VV-35-3-0000915
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Sara, With Private Pool Yaiza
Villa Sara Villa With Private Pool
Villa Sara, Villa With Private Pool Villa
Villa Sara, Villa With Private Pool Yaiza
Villa Sara, Villa With Private Pool Villa Yaiza
Ofte stilte spørsmål
Har denne villaen basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne villaen parkering?
Ja. Det kan være begrenset med parkeringsplasser.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Villa Sara, Villa With Private Pool og i nærheten?
Villa Sara, Villa With Private Pool tilbyr utendørsbasseng og hage.
Hvordan er området Villa Sara, Villa With Private Pool ligger i?
Villa Sara, Villa With Private Pool ligger bare 9 minutter til fots fra Playa Pechiguera og 15 minutter til fots fra Pechiguera fyrtårn.