Leilighetshotell

Los Lorentes Residences

Overnattingsstedets klasse: 4
Leiligheter med kjøkken i Bern

Velg datoer for å se priser

Skal du bo på Los Lorentes Residences, kan du se frem til flott utsikt fra takterrassen. En snackbar/delikatesseforretning og en hage tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som kjøleskap og mikrobølgeovn. Andre reisende skryter av blant annet den vennlige betjeningen.

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Ladestasjon for el-kjøretøy

Hovedfasiliteter (12)

  • 220 leiligheter er røykfrie
  • Daglig rengjøring
  • Takterrasse
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Hage
  • Bibliotek
  • PC-stasjon
  • Peis i lobbyen
  • Felles oppholdsrom
  • Storkiosk
  • Snackbar/delikatesseforretning
  • Salgsautomat

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • TV
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kaffetrakter/tekoker
Den nåværende prisen er 1 318 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 16 av 16 rom

Rom – superior, 1 queensize-seng, kjøkken

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – superior, 2 enkeltsenger, kjøkken

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – superior, 1 queensize-seng, kjøkken, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – superior, 2 enkeltsenger, kjøkken, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – superior, 2 enkeltsenger, terrasse, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – deluxe, 1 queensize-seng, kjøkken

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – deluxe, 1 queensize-seng, kjøkken, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Rom – deluxe, 1 queensize-seng, terrasse, bakgårdsutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Deluxe Courtyard JunS Kitcht. Disabled

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger

Studiosuite – executive, 1 queensize-seng med sovesofa, balkong

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)

Familie-studiosuite, 1 queensize-seng med sovesofa, balkong

  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)

Rom – superior, 2 queensize-senger, kjøkken

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 50 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom – superior, 2 queensize-senger, kjøkken, bakgårdsutsikt

  • 50 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Rom

  • Plass til 4 personer

Rom

  • Plass til 4 personer

Rom

  • Plass til 4 personer

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Murtenstrasse, 147, Bern, BE, 3008

Hva som finnes i nærheten

  • Trans Swiss-stien - 20 min gange - 1.7 km
  • Bundeshaus - 6 min kjøring - 4.1 km
  • Stadion Wankdorf - 7 min kjøring - 8.3 km
  • Bern Expo - 7 min kjøring - 8.6 km
  • Bern rosehage - 8 min kjøring - 5.2 km

Transport

  • Bern (BRN-Belp) – 25 min. med bil
  • Bern (ZDJ-Bern jernbanestasjon) - 8 med bil
  • Bern stasjon - 10 med bil
  • Wünnewil-Flamatt stasjon - 14 med bil

Restauranter

  • ‪Panorama Restaurant - ‬4 min kjøring
  • ‪Bahnhof Bümpliz Süd - ‬6 min kjøring
  • ‪Rösterei Kaffee und Bar - ‬13 min gange
  • ‪Restaurant Stella - ‬4 min kjøring
  • ‪Coop Restaurant - ‬20 min gange

Om dette overnattingsstedet

Los Lorentes Residences

  • Skal du bo på Los Lorentes Residences, kan du se frem til flott utsikt fra takterrassen. En snackbar/delikatesseforretning og en hage tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som kjøleskap og mikrobølgeovn. Andre reisende skryter av blant annet den vennlige betjeningen.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 220 leiligheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtiginnsjekking/-utsjekking tilgjengelig
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 20.00
    • Gjestene får en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om smartlåsen. Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet (CHF 20 per natt)
    • Ladestasjon for elektrisk kjøretøy på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter) inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet (CHF 20 per natt)
  • Ladestasjon for elbil på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Espressomaskin
  • Vannkoker
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
  • Rengjøringsutstyr
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Papirhåndklær

Mat og drikke

  • Snackbar

Soverom

  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Sjampo
  • Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Hårføner
  • Toalettpapir

Boarealer

  • Bibliotek

Underholdning

  • 43-tommers smart-TV med kabel-kanaler
  • Netflix
  • streamingtjenester
  • TV i fellesområdet

Utendørsområder

  • Takterrasse
  • Hage
  • Hagemøbler

Klesvask

  • Muligheter for klesvask

Arbeidsområder

  • PC-stasjon
  • Skrivebord for bærbar PC

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Opphold for kjæledyr er inkludert i prisen

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser
  • Lydisolering
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Daglig rengjøring
  • Safe
  • Flerspråklig personale
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Bagasjeoppbevaring
  • Blendingsgardiner
  • Flaskevann (inkludert)
  • Hall
  • Mobilnøkler
  • Resepsjon (begrensede åpningstider)

Beliggenhet

  • Nær en togstasjon
  • I et shoppingområde
  • Nær et sykehus

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 220 rom
  • Miljøvennlige rengjøringsmidler

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • De lokale myndighetene pålegger en avgift. Fritak eller reduksjoner kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 4.20 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Turistavgift: CHF 1.50 per person per natt

Valgfrie tillegg

  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Barn og ekstrasenger

  • Barneseng er tilgjengelig mot et tillegg på 10.0 CHF per dag

Parkering

  • Selvbetjent parkering under tak koster CHF 20 per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.

Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.

Dette overnattingsstedet har ikke heis.

Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.

Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.

Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat på stedet.

Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.

Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Diners Club

Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Los Lorentes Residences?

Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med kjæledyr.

Har Los Lorentes Residences parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster CHF 20 per natt. Ladestasjon for elbiler er tilgjengelig.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Los Lorentes Residences?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet). Ekspress-innsjekking, ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Los Lorentes Residences og i nærheten?

Los Lorentes Residences tilbyr hage.

Har Los Lorentes Residences et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med espressomaskin, kaffetrakter/tekoker og kjøkkenutstyr.

Hvordan er området Los Lorentes Residences ligger i?

Los Lorentes Residences ligger i Holligen, bare 20 minutter til fots fra Trans Swiss-stien.