Padam Hôtel

Overnattingsstedets klasse: 4
Hotell med restaurant, nær Palais Galliera

Velg datoer for å se priser

Padam Hôtel har en flott beliggenhet bare 10 minutters gange unna Champs-Élysées og Triumfbuen. Her legger et treningssenter til rette for aktivitet, og du kan bestille god mat på Edith, som serverer frokost og lunsj. Noen andre fasiliteter er en bar/lounge og et dampbad. Den vennlige betjeningen og beliggenheten får mye skryt fra andre reisende. Det er ikke langt å gå til kollektivtransport fra overnattingsstedet: Det tar 6 minutter å gå til George V stasjon og 6 minutter å gå til Kléber stasjon.

Anmeldelser

9,6 av 10, Gjestefavoritt
Topprangert av reisende

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom
  • Bar
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Frokost
  • Treningssenter
  • Dampbad
  • Romservice
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Safe i resepsjonen
  • Vanndispenser
  • Flerspråklig personale
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Heis
  • Luksussengetøy
  • Netflix
Den nåværende prisen er 2 462 kr
inkludert skatter og avgifter
15. nov.–16. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

Rom – superior

9,4 av 10
Suverent
(11 anmeldelser)
  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite

  • 52 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger og 1 sovesofa (dobbel)

Rom – deluxe, balkong

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 26 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 2 enkeltsenger

Rom – deluxe

9,0 av 10
Fantastisk
(8 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – superior, balkong

8,6 av 10
Utmerket
(9 anmeldelser)
  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – junior

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 36 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Suite – junior, balkong

10,0 av 10
Suverent
(3 anmeldelser)
  • 36 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Suite, balkong

  • 52 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 kingsize-senger og 1 sovesofa (dobbel)

Chambre Communicante 4 Personnes

  • 40 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Superior Mansard Room

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
9 Rue Jean Giraudoux, Paris, Département de Paris, 75116

Hva som finnes i nærheten

  • Palais Galliera - 4 min gange - 0.4 km
  • Champs-Élysées - 6 min gange - 0.5 km
  • Palais de Tokyo - 7 min gange - 0.7 km
  • Paris museum for moderne kunst - 7 min gange - 0.7 km
  • Triumfbuen - 8 min gange - 0.7 km

Transport

  • Orly flyplass (ORY) – 33 min. med bil
  • Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) – 42 min. med bil
  • Paris (BVA-Beauvais) – 77 min. med bil
  • Paris (XCR-Chalons-Vatry) – 146 min. med bil
  • Paris Avenue Foch stasjon - 24 min gange
  • Boulainvilliers stasjon - 28 min gange
  • Paris-Saint-Lazare stasjon - 28 min gange
  • George V stasjon – 6 min. gange
  • Kléber stasjon – 6 min. gange
  • Iéna stasjon – 7 min. gange

Restauranter

  • ‪Noura Marceau - ‬3 min gange
  • ‪Bvlgari Hôtel - ‬6 min gange
  • ‪Bvlgari Bar & Lounge - ‬5 min gange
  • ‪Le Marceau - ‬1 min gange
  • ‪Rimal - ‬6 min gange

Om dette overnattingsstedet

Padam Hôtel

  • Padam Hôtel har en flott beliggenhet bare 10 minutters gange unna Champs-Élysées og Triumfbuen. Her legger et treningssenter til rette for aktivitet, og du kan bestille god mat på Edith, som serverer frokost og lunsj. Noen andre fasiliteter er en bar/lounge og et dampbad. Den vennlige betjeningen og beliggenheten får mye skryt fra andre reisende. Det er ikke langt å gå til kollektivtransport fra overnattingsstedet: Det tar 6 minutter å gå til George V stasjon og 6 minutter å gå til Kléber stasjon.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 34 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) fra kl. 07.00 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i helgene
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Romservice på bestemte tidspunkter
  • Vanndispenser

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring
  • Flerspråklig personale

Fasiliteter

  • Safe i resepsjonen
  • Treningssenter
  • Dampbad
  • Prioriterer lokal mat
  • Veganmåltider tilbys
  • Vegetarmåltider tilbys
  • Doble vinduer
  • Noen LED-lys

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 90
  • Hardtregulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • Smarthøyttaler
  • 43 tommers TV
  • Kabel-TV
  • Netflix
  • Strømmetjenester

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Minibar (noen inkluderte artikler)
  • Espressomaskin
  • Vannkoker
  • Tøfler
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Lydisolering
  • Sengetøy av topp kvalitet

Selvpleie og baderom

  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Kontor
  • Wi-fi (inkludert)
  • Telefon
  • Kontorstol

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Kun vannbesparende toaletter

Høydepunkter

Spisesteder

Edith - Denne restaurant serverer frokost og lunsj. Bordreservasjon er påkrevd. Åpen på utvalgte dager

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 8.45 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. EUR 25 for voksne og EUR 15 for barn
  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Overnattingsstedsklasse

Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.

Også kjent som

Padam Hôtel Hotel
Padam Hôtel Paris
Padam Hôtel Hotel Paris

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Padam Hôtel gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Padam Hôtel har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Padam Hôtel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Padam Hôtel parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved Padam Hôtel.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Padam Hôtel?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til når som helst. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 12.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet).

Hva kan man gjøre på Padam Hôtel og i nærheten?

Hold formen ved like på treningssenteret.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Padam Hôtel?

Ja, restauranten Edith ligger på stedet.

Hvordan er området Padam Hôtel ligger i?

Padam Hôtel ligger i Chaillot, bare 6 minutter til fots fra George V stasjon og 6 minutter til fots fra Champs-Élysées. Reisende sier at dette hotellet har en god beliggenhet.

Anmeldelser

Anmeldelser av Padam Hôtel

9,6

Enestående

9,8

Renhold

9,4

Fasiliteter

9,8

Personale og service

9,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Property was great! Would stay there again. Staff was very nice! Room was great size
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ett fräscht hotell med nära till mycket. Prisvärt.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Boa localização, funcionários simpáticos, hotel novo e limpo
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great staff! Kind and wonderful!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Dejligt hotel, rent og pænt, sødt personale og okay morgenmad
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Breakfast was excellent
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very clean , helpful staff and safe place
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean cozy hotel, friendly and helpful staff.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excelente, boa localização, quartos e banheiros novos. Equipe educada e gentil. Somente pontos positivos.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Wonderful small hotel with excellent service.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excelente hotel personal amable una estancia confortable y segura
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great hotel, excellent staff, quiet, and great location
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Staff was very accommodating. Breakfast was great room was clean. Staff couldn’t do enough for you.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This hotel was a great place to stay while we are in Paris for five days. The room was very large. The bed was comfortable. Very clean everywhere. And the location was close to many things we wanted to see. Cute restaurants nearby also. We will return her on our next visit.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Clean room friendly staff eating options nearby
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Wonderful hotel in a great location, walking distance to Arc de Triomphe, Champs Elysees and the Eiffel Tower. Our room was ready 4 hours before check in time and was very clean and well laid out. The staff were attentive and helpful. Will definitely stay there again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We loved this hotel. Great location, very clean and simply elegant. We had the perfect stay. Really king staff , very knowledgeable and helpful. Will definitely stay here when we go back next year.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It was amazing.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Convenient location, modern rooms. Friendly staff.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great customer service, great breakfast!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

breakfast just ok
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice place to stay
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

In the heart of the city and walkable to everything! Nice, clean property.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We had a wonderful stay at the Padam Hotel. The staff was very friendly and check in was smooth. We had a couple of cancelled flights, which caused us to arrive 2 days late. Mattais felt awful about the flights and even comped us breakfast for our remaining mornings. This was amazing! The room was clean and welcoming. The bed and pillows were comfortable. The balcony was great and had a nice view. I would recommend Padam Hotel to anyone looking to visit Paris and we plan on staying again on our next visit to Paris.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Çalışanlar çok yardımcıydı.