Hele leiligheten
Vidanta's Mayan Palace
Overnattingsstedets klasse: 3
Leilighet med utendørs basseng, nær Playa Vidanta Nuevo Vallarta
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Vidanta's Mayan Palace





Velger du Vidanta's Mayan Palace, tar det bare 5 minutter å kjøre til Playa Vidanta Nuevo Vallarta og Nayar Vidanta golfklubb. Et utendørsbasseng og en hage er noen av høydepunktene her, og leilighetene byr på blant annet kjøleskap og mikrobølgeovn.
Populære fasiliteter
- Basseng
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- 5 leiligheter
- Utendørsbasseng
- Hage
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 2 soverom
- Kjøkken
- Hage
- Utendørs svømmebasseng
- Barnestol
- Hårføner
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Hampton Inn By Hilton Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
Hampton Inn By Hilton Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 1 001 anmeldelser
9,2
Fantastisk
1 001 anmeldelser
Prisen er 840 kr
840 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Hotel Mio Riviera Nayarit - Adults Only
Nuevo Nayarit
Hotel Mio Riviera Nayarit - Adults Only
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 1 042 anmeldelser
9,4
Suverent
1 042 anmeldelser
Prisen er 886 kr
886 kr
inkludert skatter og avgifter
20. sep.–21. sep.

Paradise Village Beach Resort and Spa
Nuevo Nayarit
Paradise Village Beach Resort and Spa
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.2 av 10, Veldig bra, 1 007 anmeldelser
8,2
Veldig bra
1 007 anmeldelser
Prisen er 1 911 kr
1 911 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Ocean Breeze Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
Ocean Breeze Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 886 anmeldelser
8,4
Veldig bra
886 anmeldelser
Prisen er 1 448 kr
1 448 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Riu Flamingos - All Inclusive
Nuevo Nayarit
Riu Flamingos - All Inclusive
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 1 804 anmeldelser
8,4
Veldig bra
1 804 anmeldelser

Hotel Splash Inn Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
Hotel Splash Inn Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.0 av 10, Veldig bra, 692 anmeldelser
8,0
Veldig bra
692 anmeldelser
Prisen er 661 kr
661 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

BON Hotel at VidantaWorld Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
BON Hotel at VidantaWorld Nuevo Vallarta
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 306 anmeldelser
9,0
Fantastisk
306 anmeldelser
Prisen er 2 749 kr
2 749 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Hotel Riu Vallarta - All Inclusive
Nuevo Nayarit
Hotel Riu Vallarta - All Inclusive
Nuevo Nayarit
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 3 970 anmeldelser
8,4
Veldig bra
3 970 anmeldelser

Delta Hotels by Marriott Riviera Nayarit, An All-Inclusive Resort
La Cruz de Huanacaxtle
Delta Hotels by Marriott Riviera Nayarit, An All-Inclusive Resort
La Cruz de Huanacaxtle
- Basseng
- Spa
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 2 342 anmeldelser
8,4
Veldig bra
2 342 anmeldelser
Prisen er 2 596 kr
2 596 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Los Picos Hotel & Suites Bucerias
Bucerías
Los Picos Hotel & Suites Bucerias
Bucerías
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 529 anmeldelser
8,4
Veldig bra
529 anmeldelser
Prisen er 909 kr
909 kr
inkludert skatter og avgifter
3. sep.–4. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Nuevo Nayarit, NAY
Hva som finnes i nærheten
- SkyDream Parks Gondol - 5 min gange - 0.5 km
- Playa Vidanta Nuevo Vallarta - 7 min gange - 0.6 km
- The Nayar Course - 9 min gange - 0.8 km
- Nayar Vidanta golfklubb - 12 min gange - 1.1 km
- Vallarta Adventures - 19 min gange - 1.6 km
Transport
- Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz internasjonale flyplass) – 23 min. med bil
Restauranter
- Sweet Paris - Crêperie & Café - 4 min gange
- Balche Snack - 9 min gange
- Salum - 9 min gange
- Cafe Del Lago - 6 min gange
- Taco's Break - 2 min gange
Om dette overnattingsstedet
Vidanta's Mayan Palace
- Velger du Vidanta's Mayan Palace, tar det bare 5 minutter å kjøre til Playa Vidanta Nuevo Vallarta og Nayar Vidanta golfklubb. Et utendørsbasseng og en hage er noen av høydepunktene her, og leilighetene byr på blant annet kjøleskap og mikrobølgeovn.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- 5 leiligheter
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen varer til kl. 16.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert
Parkering
- Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering
Overnattingsstedets fasiliteter
Fasiliteter
- Hage
- Utendørsbasseng
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Oppvarming
- Vannkoker
Sov godt
- 2 soverom
- Sengetøy
Fasiliteter
- Balkong
- Hage
Selvpleie og baderom
- 2 bad
- Dusj
- Hårføner
- Håndklær
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert)
Mat og drikke
- Kjøleskap
- Mikrobølgeovn
- Kjøkken
- Kokeplate
- Stekeovn
- Brødrister
- Barnestol
Mer
- Tilgang via ytre korridorer
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Vidanta's Mayan Nuevo Vallarta
Ofte stilte spørsmål
Har Vidanta's Mayan Palace basseng?
Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Vidanta's Mayan Palace?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Vidanta's Mayan Palace parkering?
Ja. Parkeringen på stedet inkluderer alternativer borte fra gaten.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Vidanta's Mayan Palace?
Innsjekkingen varer til kl. 16.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Vidanta's Mayan Palace og i nærheten?
Vidanta's Mayan Palace tilbyr utendørsbasseng og hage.
Har Vidanta's Mayan Palace et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med brødrister, kjøleskap og mikrobølgeovn.
Har Vidanta's Mayan Palace private områder utendørs?
Ja, hver leilighet har en balkong og en hage.
Hvordan er området Vidanta's Mayan Palace ligger i?
Vidanta's Mayan Palace ligger bare 9 minutter til fots fra Playa Vidanta Nuevo Vallarta og 16 minutter til fots fra Nayar Vidanta golfklubb.