Hele leiligheten

Frogner House - Skovveien

Overnattingsstedets klasse: 4
Leilighet i sentrum og i kort avstand fra Det kongelige slott

Velg datoer for å se priser

Velger du Frogner House - Skovveien, tar det 15 minutter å gå til Det kongelige slott og Aker brygge. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi, og aktive gjester kan glede seg over gang-/sykkelstier. Leilighetene kan friste med både tekjøkken og Flatskjerm-TV. Du kan gå fra overnattingsstedet til offentlig transport: Niels Juels Gate trikkeholdeplass ligger like i nærheten, og det tar 3 minutter å gå til Solli trikkeholdeplass.

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Tekjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Wi-fi inkludert
  • Røykfritt
  • Kjøleskap

Hovedfasiliteter (6)

  • 57 leiligheter er røykfrie
  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Flerspråklig personale
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Babyseng/barneseng (mot betaling)
  • Tekjøkken
  • TV
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Blendingsgardiner/gardiner
Den nåværende prisen er 1 681 kr
inkludert skatter og avgifter
2. nov.–3. nov.

Romalternativer

Double Studio

  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Familiestudio

  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng

Single Studio

  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 lang enkeltseng

Large Studio

  • 29 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Skovveien 8, Oslo, 0257

Hva som finnes i nærheten

  • Slottsparken - 4 min gange - 0.4 km
  • Det kongelige slott - 8 min gange - 0.7 km
  • Aker brygge - 11 min gange - 1.0 km
  • Oslo rådhus - 15 min gange - 1.3 km
  • Karl Johans gate - 15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Gardermoen flyplass (OSL) – 41 min. med bil
  • Sandefjord (TRF-Torp) – 81 min. med bil
  • Nationaltheatret stasjon - 12 min gange
  • Oslo (XZO-Oslo Central Train Station) - 28 min gange
  • Oslo sentralstasjon - 28 min gange
  • Niels Juels Gate trikkeholdeplass – 1 min. gange
  • Solli trikkeholdeplass – 3 min. gange
  • Lille Frogner allé trikkeholdeplass – 4 min. gange

Restauranter

  • ‪Ekspedisjonshallen - ‬3 min gange
  • ‪Skovveien Bar & Pizza - ‬2 min gange
  • ‪Bastard Burgers - ‬2 min gange
  • ‪Fru Burums - ‬1 min gange
  • ‪Forest & Brown - ‬2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Frogner House - Skovveien

  • Velger du Frogner House - Skovveien, tar det 15 minutter å gå til Det kongelige slott og Aker brygge. Det er bare å se frem til frynsegoder som wi-fi, og aktive gjester kan glede seg over gang-/sykkelstier. Leilighetene kan friste med både tekjøkken og Flatskjerm-TV. Du kan gå fra overnattingsstedet til offentlig transport: Niels Juels Gate trikkeholdeplass ligger like i nærheten, og det tar 3 minutter å gå til Solli trikkeholdeplass.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 57 leiligheter
    • Består av 5 etasjer

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 03.30
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtiginnsjekking/-utsjekking tilgjengelig
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 25 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Du må sjekke inn et annet sted: [Frognerhouse.no]
    • Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, vil motta en e-post med innsjekkingsinstruksjoner. Boenheten har egen inngang
    • Hvis du har spørsmål, kan du kontakte overnattingsstedet ved hjelp av kontaktinformasjonen på bestillingsbekreftelsen.
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
    • Innsjekking kl. 15.00 kan ikke garanteres for bestillinger som gjøres samme dag som oppholdet starter.
    • Frokost leveres til gjesterommene fra kl. 06.00 til kl. 07.15 på hverdager og fra kl. 08.00 til kl. 09.00 i helgene.

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 25

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted
    • Ingen alkoholservering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Wi-fi inkludert

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet

Familievennlig

  • Sprinkelseng/babyseng (koster ekstra): NOK 220.0 per dag

Tekjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Soverom

  • Allergitestet sengetøy
  • Medfølgende sengetøy
  • Ekstrasenger: NOK 300.0 per natt

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Hårføner

Underholdning

  • 26-tommers flatskjerm-TV med digital-TV-kanaler

Klesvask

  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Muligheter for klesvask

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyr og servicedyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Heis
  • Røykfritt hotell

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Flerspråklig personale
  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Strykejern/-brett
  • Bagasjeoppbevaring
  • Blendingsgardiner

Beliggenhet

  • Nær en T-banestasjon
  • Nær en togstasjon
  • I sentrum
  • I gamlebyen

Aktiviteter

  • Treningssenter i nærheten
  • Gang-/sykkelstier i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat
  • Førstehjelpsskrin

Generelt

  • 57 rom
  • 5 etasjer
  • 1 bygning
  • Bygget i 1899
  • Individuelt dekorert

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: NOK 1500 per opphold

Valgfrie tillegg

  • Tidlig innsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Rengjøring tilbys mot et tillegg, som varierer basert på oppholdets lengde og størrelsen på boenheten

Barn og ekstrasenger

  • Barneseng er tilgjengelig mot et tillegg på 220.0 NOK per dag
  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 300.0 NOK per natt

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre samlinger på stedet.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat og førstehjelpsskrin på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, JCB International og Union Pay
Merk at kulturelle normer og regler for gjester kan variere avhengig av land og overnattingssted. Det er overnattingsstedet som har bestemt reglene som er oppgitt.
Håndklær og sengetøy tilbys i leiligheten i henhold til antallet gjester som er inkludert i bestillingen. Bytte av håndklær og sengetøy og/eller og påfyll av ekstra fasiliteter er ikke inkludert i bestillingen. Dette er tilgjengelig på forespørsel mot et ekstra gebyr.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Frogner
Frogner Apartments
Frogner House
Frogner House Apartments
Frogner House Apartments Skovveien 8
Frogner House Apartments Skovveien 8 Oslo
Frogner House Skovveien 8
Frogner House Skovveien 8 Oslo
Skovveien
Frogner House Apartments Skovveien 8 Apartment Oslo
Frogner House Apartments Skovveien 8 Apartment
Frogner House s Skovveien 8

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Frogner House - Skovveien gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Frogner House - Skovveien har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Frogner House - Skovveien?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Frogner House - Skovveien parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved Frogner House - Skovveien.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Frogner House - Skovveien?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 03.30. Det påløper et gebyr for tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (avhengig av tilgjengelighet). Ekspress-innsjekking, ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Frogner House - Skovveien og i nærheten?

Ha det gøy med vinteraktiviteter som for eksempel boder for utleie av skiutstyr i nærheten.

Har Frogner House - Skovveien et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et tekjøkken med kokeplater, kjøleskap og mikrobølgeovn.

Hvordan er området Frogner House - Skovveien ligger i?

Frogner House - Skovveien ligger i Oslo sentrum, bare 1 minutter til fots fra Niels Juels Gate trikkeholdeplass og 12 minutter til fots fra Aker brygge.

Anmeldelser

Anmeldelser av Frogner House - Skovveien

9,0

Fantastisk

9,2

Renhold

9,4

Beliggenheten

8,6

Personale og service

9,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastic
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Veldig bra lokasjon. Stort rom (29 m2) med romslig takhøyde, godt med skapplass, strykejern, kjøkken og alt man trenger for en helg. Veldig sentralt. Kan anbefales.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Rommet var rent og fint, hadde alt man trengte på kjøkkenet. Bra med oppbevaring for klær. Hadde en veldig bra helg der, kommer absolutt tilbake dit hvis jeg skal på helgetur til Oslo :)
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Veldig hyggelig og hjelpsom folk jeg snakket med pr tlf som gjorde opplevelsen så mye bedre
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Veldig fint og generelt rent, men det lå søppel i nattbordsskuffen. Det var litt rart.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

A
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Bra beliggenhet, stort rom med god seng og fint kjøkken. Helt supert!
Verifisert anmeldelse

4/10 – Greit

Could not get in to building at arrival, luckily another guest saw us. Key service not working, no room number in information, terrible, and lost timing for our dinner due to all these problems. No aircondition in apartment so very very warm, only one window to open, which was faced towards a busy noisy street corner. The apartment itself was good looking, and cleaning staff very friendly and helpful. The rest far below expectations.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Veldig bra!
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Rent rom. Mye støy og trafikk fra gatene, noe som gjorde at det var vanskelig å få sove.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Det var problemer med kort til rom måtte lage nye nøkler 3 ganger! Noen virket på tre dør men ikke på rommet og motsatt! Utleier bør sjekke sine systemer! Mye bråk fra gaten!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ringte på ringeklokka for å få noen til å åpne døra, kom bare til svarer. La igjen beskjed, ingenting skjedde…. Heldigvis kom det noen mennesker ut fra hotellet som slapp oss inn slik at vi fikk sjekket inn.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

store fine rom, gode senger og ekstra puter i skapet
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Store fine rom, håndholdt dusj, toppers beliggenhet
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Sentral beliggenhet, rene store rom, greit med mini kjøkken og ordne mat selv, både butikk og bakere i nærheten
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ble lovet en måte å sjekke inn dagen jeg skulle komme,hadde pre sjekket inn men mottok aldri nåe mer info. Måtte ringe vakten da jeg ankom for å få beskjed om hvilket rom jeg hadde . Plutselig på dag 2 så gikk brann alarmen ,var i dusjen og stresset med å evakuere . Kom ned i resepsjonen og fikk beskjed om at dette var en avtalt øvelse..Hadde ikke hørt et ord om dette. Ellers en veldig bra plass å bo
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Veldig fine rom og fint opphold.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Meget bra plass for pengene!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Ikke aircondition. Et stort vindu kunne åpnes, men mye støy fra gata. Ble for varmt med vinduet lukket, og litt for bråkete med vinduet åpent... Var en liten bordvifte der som hjalp litt. Ellers var det bra😃
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

TV virker inklusiv internet
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

det eneste jeg synes kunne vært bedre var at det kunne vært aircondition inne på rommene, eller mulighet til å kjøle ned rommet. Var en liten vifte jeg brukte som fungerte greit:-) ellers supert opphold!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Veldig sentralt. Stille rom mot bakgården. Fint med et tekjøkken.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Et hyggelig sted å bo i et område med mange tilbud