NUSTAR Hotel Cebu

Overnattingsstedets klasse: 5 og høyere
Hotell i luksuriøs stil med spa, i nærheten av SM Seaside City Cebu

Velg datoer for å se priser

NUSTAR Hotel Cebu har et kasino og ligger 5 minutter med bil fra SM Seaside City Cebu. Her kan gjestene skjemme bort seg selv med spabehandlinger i spaavdelingen og velge mellom 6 restauranter. Bestiller du overnatting på dette hotellet i luksuriøs stil, kan du glede deg over et innendørsbasseng, en bar/lounge og et dampbad.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Spa
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant

Hovedfasiliteter (11)

  • Daglig rengjøring
  • Kasino
  • 6 restauranter og bar/lounge
  • Spa med full service
  • Innendørsbasseng
  • Dampbad
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hage
  • Minibank/banktjenester
  • Gavebutikk/aviskiosk
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klimaanlegg på rommet
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Innendørs svømmebasseng
Den nåværende prisen er 2 487 kr
inkludert skatter og avgifter
21. okt.–22. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 17 av 17 rom

Rom

  • Byutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom

  • Byutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 enkeltseng

Rom

  • Sjøutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 enkeltseng

Rom

  • Sjøutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom

  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom

  • Sjøutsikt
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom

  • Utsikt mot bukt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Tomannsrom – signature

  • Byutsikt
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Tomannsrom – signature, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – signature, byutsikt

  • Byutsikt
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – signature

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Sjøutsikt
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – premier

  • Sjøutsikt
  • 58 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – executive

  • Sjøutsikt
  • 69 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Luksus-dobbeltrom

  • Sjøutsikt
  • 77 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom

  • Plass til 4 personer

Signature Room King

  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom

  • Plass til 4 personer

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Kawit Island, South Road Properties, Cebu City, 6000

Hva som finnes i nærheten

  • SM Seaside City Cebu - 8 min gange - 0.7 km
  • Il Corso - 10 min gange - 0.9 km
  • Cebu Ocean Park - 16 min gange - 1.4 km
  • San Pedro Calungsod kapell - 18 min gange - 1.6 km
  • Cebu-Cordova Link Expressway - 4 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Cebu (CEB-Mactan - Cebu internasjonale flyplass) – 37 min. med bil

Restauranter

  • ‪Racks - ‬5 min kjøring
  • ‪Tokyo Tokyo - ‬5 min kjøring
  • ‪Zubuchon - ‬4 min kjøring
  • ‪Fina - ‬2 min gange
  • ‪Humba Heaven - ‬10 min gange

Om dette overnattingsstedet

NUSTAR Hotel Cebu

  • NUSTAR Hotel Cebu har et kasino og ligger 5 minutter med bil fra SM Seaside City Cebu. Her kan gjestene skjemme bort seg selv med spabehandlinger i spaavdelingen og velge mellom 6 restauranter. Bestiller du overnatting på dette hotellet i luksuriøs stil, kan du glede deg over et innendørsbasseng, en bar/lounge og et dampbad.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 223 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 06.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi og kablet internett i fellesområdene er inkludert
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00
  • 6 restauranter
  • Bar/lounge

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Minibank/banktjenester
  • Hage
  • Myggnetting
  • Innendørsbasseng
  • Kasino
  • Spa med full service
  • Dampbad

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg
  • Tøfler

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Kombinert dusj/badekar
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mat og drikke

  • Minikjøleskap

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Restaurantguide

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan unne seg en deilig behandling på dette hotellet sitt spa med alle fasiliteter, Hagod Spa. Spaet er åpent daglig.

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Et skadedepositum på PHP 3000.00 må betales før innsjekking

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 19.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

NUSTAR Hotel Ceby
NUSTAR Hotel Cebu Cebu
NUSTAR Hotel Cebu Hotel
NUSTAR Hotel Cebu Hotel Cebu

Ofte stilte spørsmål

Har NUSTAR Hotel Cebu basseng?

Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 07.00 til kl. 19.00.

Er det tillatt med kjæledyr på NUSTAR Hotel Cebu?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har NUSTAR Hotel Cebu parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på NUSTAR Hotel Cebu?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Finnes det et kasino på NUSTAR Hotel Cebu?

Ja, det gjør det.

Hva kan man gjøre på NUSTAR Hotel Cebu og i nærheten?

NUSTAR Hotel Cebu tilbyr kasino, spa og innendørsbasseng, i tillegg til dampbad og hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av NUSTAR Hotel Cebu?

Ja, stedet har 6 restauranter.

Hvordan er området NUSTAR Hotel Cebu ligger i?

NUSTAR Hotel Cebu ligger bare 10 minutter til fots fra Il Corso.

Anmeldelser

Anmeldelser av NUSTAR Hotel Cebu

10

Enestående

10

Renhold

9,8

Fasiliteter

9,8

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Everything was fantastic… I will definitely come back…
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastic hotel! Best in Cebu
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nicest place in Cebu
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Equivalent to a Vegas hotel costing at least 5 times as much. Staff was very helpful. Only weird thing was the airport like security entering the hotel, complete with x-ray machines. They detected a leatherman, two mini leatherman, and scissors in my bag and took them away, holding them until I checked out. I will definitely stay again!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

I like everything the hotel had to offer except their hot shower was not hot at all just lukewarm.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Definitivamente uno de los mejores hoteles en los que he estado, increíble el gimnasio.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Nice hotel hospitality & designs
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent