Leilighetshotell

Sorta Hotel

Leilighetshotell i luksuriøs stil med utendørs basseng, i nærheten av Konyaalti strand

Velg datoer for å se priser

Sorta Hotel ligger bare 5 minutter med bil fra Konyaalti strand og Konyaalti strandpark. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Alle disse leilighetene har kjøkken samt balkonger og smart-TV.
VIP Access

Anmeldelser

9,8 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (12)

  • 12 leiligheter
  • Daglig rengjøring
  • Nær stranden
  • Utendørsbasseng
  • Frokost
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition
  • Hage
  • Vanndispenser
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Flerspråklig personale

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
Den nåværende prisen er 600 kr
inkludert skatter og avgifter
1. nov.–2. nov.

Romalternativer

Leilighet – design, 2 soverom, byutsikt

  • 50 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng, 2 lange enkeltsenger og 1 sovesofa (enkel)

Leilighet – deluxe, 1 soverom, byutsikt

  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 dobbeltseng, 1 sovesofa (queensize) og 2 enkeltsenger

Leilighet – deluxe, 2 soverom, byutsikt

  • 45 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (enkel)

Toetasjesleilighet – design

  • 49 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 11 personer
  • 2 queensize-senger, 1 kingsize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (enkel)

Leilighet – premium, flere senger, byutsikt

  • 49 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng, 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (enkel)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
563. Sk. no10, Konyaalti, Antalya, 07070

Hva som finnes i nærheten

  • Konyaalti strand - 10 min gange - 0.9 km
  • Konyaalti strandpark - 19 min gange - 1.6 km
  • Migros kjøpesenter - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Akdeniz universitet - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Antalya Aqualand Dolphinland - 4 min kjøring - 3.0 km

Transport

  • Antalya (AYT - Antalya int.) – 29 min. med bil

Restauranter

  • ‪Paçacı Şemsi - ‬3 min gange
  • ‪Şişçi Hüseyin Konyaaltı - ‬5 min gange
  • ‪Kebapçi Şemsi - ‬2 min gange
  • ‪61 Hamsi Tava Konyaaltı - ‬2 min gange
  • ‪BOS'Si Cafe & Bistro - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Sorta Hotel

  • Sorta Hotel ligger bare 5 minutter med bil fra Konyaalti strand og Konyaalti strandpark. Gjestene kan ta en dukkert i utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til. Alle disse leilighetene har kjøkken samt balkonger og smart-TV.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 12 leiligheter

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner. En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Nær stranden

Basseng/spa

  • Utendørs svømmebasseng

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter) inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
  • Vannkoker
  • Papirhåndklær
  • Vanndispenser
  • Kaffetrakter/tekoker

Mat og drikke

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot en avgift og serveres hver dag fra kl. 08.30 til kl. 10.30
  • Spisebord
  • Minibar

Soverom

  • Sengetøy av topp kvalitet
  • Allergitestet sengetøy
  • Medfølgende sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær
  • Såpe
  • Toalettpapir
  • Sjampo
  • Hårføner

Boarealer

  • Sitteområde

Underholdning

  • Smart-TV med digital-TV-kanaler

Utendørsområder

  • Balkong
  • Hage
  • Område for utendørs underholdning

Klesvask

  • Vaskemaskin
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Muligheter for klesvask

Komfort

  • Aircondition

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Hardtregulv på rommet
  • Godt opplyst inngangssti
  • Begrenset rullestoltilgang
  • Røykeområder

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Concierge-tjenester
  • Daglig rengjøring
  • Flerspråklig personale
  • Strykejern/-brett
  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat
  • Sikkerhetssystem
  • Utendørsbelysning

Generelt

  • 12 rom

Vilkår og avgifter

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 10.30 og kl. 20.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat, sikkerhetssystem og utendørsbelysning på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International og Union Pay
Overnattingsstedets registreringsnummer: 23759
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Sorta Hotel Konyaalti
Sorta Hotel Aparthotel
Sorta Hotel Aparthotel Konyaalti

Ofte stilte spørsmål

Har Sorta Hotel basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 10.30 til kl. 20.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Sorta Hotel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Sorta Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Sorta Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Sorta Hotel og i nærheten?

Sorta Hotel tilbyr utendørsbasseng og hage.

Har Sorta Hotel et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, kjøkkenutstyr og kjøleskap.

Har Sorta Hotel private områder utendørs?

Ja, hver leilighet har en balkong.

Hvordan er området Sorta Hotel ligger i?

Sorta Hotel ligger i Kuşkavağı, bare 18 minutter til fots fra Dominart kunstsenter.

Anmeldelser

Anmeldelser av Sorta Hotel

9,8

Enestående

9,8

Renhold

9,6

Fasiliteter

9,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Kahvaltı çok iyi konum süper
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Temiz ve güzel. Kahvaltı fazlasıyla yeterli. Havuz küçük ama serinlemek için yeterli.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Great value, lovely apartment style room
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Çalışanlar çok ilgiliydi, odalar temiz ve ihtiyacımız olan her şey vardı. Çok memnun kalarak ayrıldık.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Temiz sakin güzel bir otel çalışanlar çok iyi Tavsiye ederim
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Equipe de funcionários muito bom
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fiyat/performans. Kısa süreli konaklamalar için tavsiye ederiz.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Had an amazing stay with my family, felt at home!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The staff was very friendly and we love the space. We will definitely visit again if we return to Antalya.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

All was 100% FANTASTIC!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Çok memnun kaldık kesinlikle kalınır
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great place
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

C'est un hôtel agréable le petit déjeuner excellent la tranquillité de l'établissement est excellente
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Evet o da Çok temizdi personel çok Güler yüzlüydü
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Perfecto estado de la habitación y amabilidad del personal
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

genel olarak cok begendim 👌 lokasyonu da guzel
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Odalar gayet düzenli ve temiz idi, tek sorun camlarda tel olmaması. Resepsiyonda özellikle Deniz Beyin yakın ilgisi ve nazik tavırları, tüm personelin güler yüzlü yaklaşımları bizi memnun etti.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Old building but renovated, small swimming pool not as expected, breakfast was overrated not worthy, staff were nice and responsive, 25-minute walk to Konyaalti beach. I would not recommend it to relatives and friends.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Konforlu ,temiz ve sakin, çalışanlar oldukça ilgili.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Ailemle birlikte çok güzel bir konaklama geçirdik herşey için teşekkürler
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

My second time at this hotel, and once again i had a great time, the staff are great from the manager to the cleaner allways there to help you, won't hesitate to stay there again next year👍
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good hotel. Room is clean and staff is very kind.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

El hotel está genial para pasar unos días. Cerca de comercios y restaurantes y a un paseo de la playa.Buena elección.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The staff were very helpful and polite. Breakfast was better than in many similar places. The room was spotless and had everything we needed. Overall, a very pleasant stay — highly recommended!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very friendly staff. Amazing breakfast buffet. Lots of options.