PALUMMARE AGRI HOTEL
Bondegård i Alliste
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av PALUMMARE AGRI HOTEL





Når du skal til Alliste, bør du vurdere PALUMMARE AGRI HOTEL. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30.
Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Populære fasiliteter
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
Hovedfasiliteter (5)
Hovedfasiliteter (5)
- Daglig rengjøring
- Sesongbasert utendørs basseng
- Hage
- Bagasjeoppbevaring
- Resepsjon med begrensede åpningstider
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- Privat bad
- Separat badekar og dusj
- Hage
- Daglig rengjøring
- Klimaanlegg på rommet
- Møblert terrasse
Den nåværende prisen er 1 649 kr
1 649 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Suite – deluxe

Suite – deluxe
- 25 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 queensize-senger
Åpne alle bildene av Luksussuite

Luksussuite
- 50 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Rom – comfort

Rom – comfort
- 18 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
Lignende overnattingssteder

Petra Bianca
Ugento
Petra Bianca
Ugento
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 22 anmeldelser
10
Suverent
22 anmeldelser
Prisen er 706 kr
706 kr
inkludert skatter og avgifter
14. sep.–15. sep.

Monteforte Suite & Spa
Ugento
Monteforte Suite & Spa
Ugento
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
Prisen er 1 329 kr
1 329 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Aurosa Bed and Breakfast
Alliste
Aurosa Bed and Breakfast
Alliste
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
10.0 av 10, Suverent, 4 anmeldelser
10
Suverent
4 anmeldelser

Torre Casciani
Ugento
Torre Casciani
Ugento
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser

Palazzo Castriota
Alezio
Palazzo Castriota
Alezio
- Basseng
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.8 av 10, Suverent, 31 anmeldelser
9,8
Suverent
31 anmeldelser
Prisen er 967 kr
967 kr
inkludert skatter og avgifter
29. sep.–30. sep.

Masseria Cisternella
Alliste
Masseria Cisternella
Alliste
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.8 av 10, Suverent, 19 anmeldelser
9,8
Suverent
19 anmeldelser
Prisen er 2 107 kr
2 107 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Mamire Tsg
Ugento
Mamire Tsg
Ugento
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.8 av 10, Suverent, 7 anmeldelser
9,8
Suverent
7 anmeldelser

Palazzo Guglielmo Albergo Diffuso
Ortelle
Palazzo Guglielmo Albergo Diffuso
Ortelle
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
9.8 av 10, Suverent, 36 anmeldelser
9,8
Suverent
36 anmeldelser
Prisen er 1 715 kr
1 715 kr
inkludert skatter og avgifter
27. sep.–28. sep.

Casale Donna Rosa
Sannicola
Casale Donna Rosa
Sannicola
- Basseng
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 19 anmeldelser
9,6
Suverent
19 anmeldelser
Prisen er 2 042 kr
2 042 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Torreblu Residence
Nardò
Torreblu Residence
Nardò
- Basseng
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
- Wi-fi inkludert
9.8 av 10, Suverent, 7 anmeldelser
9,8
Suverent
7 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

2 Via Longa, KM 2, Alliste, LE, 73040
Hva som finnes i nærheten
- Madonna dell'Alto kirke - 18 min gange - 1.4 km
- Dolceria Causo - 5 min kjøring - 2.3 km
- Baia Verde strand - 21 min kjøring - 15.9 km
- Punta Suina-stranden - 21 min kjøring - 15.2 km
- Pescoluse-stranden - 34 min kjøring - 26.3 km
Transport
- Brindisi (BDS-Papola Casale) – 84 min. med bil
- Racale-Alliste stasjon - 8 med bil
- Melissano stasjon - 12 med bil
- Ugento-Taurisano stasjon - 13 med bil
Restauranter
- Colazione D’arte - 6 min kjøring
- La Frisara - 6 min kjøring
- Meraviglia by Farmacia dei Sani - 8 min kjøring
- Sunset - 6 min kjøring
- Bar dello Sport - 3 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
PALUMMARE AGRI HOTEL
- Når du skal til Alliste, bør du vurdere PALUMMARE AGRI HOTEL. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er ubetjent parkering og frokostbuffé hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 13 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 21.00
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.30
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 21.00
- Resepsjonen har begrensede åpningstider
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 09.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30
Tjenester
- Resepsjon (begrensede åpningstider)
- Bagasjeoppbevaring
- Solsenger
- Bassengparasoller
Fasiliteter
- Hage
- Sesongbasert utendørsbasseng
- Hagemøbler
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Termostatstyrt klimaanlegg
Fasiliteter
- Møblert terrasse
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Separat badekar og dusj
- Såpe og sjampo
- Hårføner
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Sen innsjekking mellom kl. 21.30 og midnatt tilbys mot et tillegg på EUR 50
Barn og ekstrasenger
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde
Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: IT075004B500066616, Agriturismo, LE07500491000013036
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
PALUMMARE AGRI HOTEL Alliste
PALUMMARE AGRI HOTEL Agritourism property
PALUMMARE AGRI HOTEL Agritourism property Alliste
Ofte stilte spørsmål
Tilbyr PALUMMARE AGRI HOTEL gratis avbestilling og full refusjon?
Ja, PALUMMARE AGRI HOTEL har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.
Har PALUMMARE AGRI HOTEL basseng?
Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på PALUMMARE AGRI HOTEL?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har PALUMMARE AGRI HOTEL parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på PALUMMARE AGRI HOTEL?
Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 21.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.30.
Finnes det et kasino på PALUMMARE AGRI HOTEL?
Nei, denne bondegården har ikke kasino, men Matrix Luxury Gaming Hall (17 min. med bil) ligger i nærheten.
Hva kan man gjøre på PALUMMARE AGRI HOTEL og i nærheten?
PALUMMARE AGRI HOTEL tilbyr sesongbasert utendørsbasseng og hage.
Har PALUMMARE AGRI HOTEL private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en møblert terrasse.
Hvordan er området PALUMMARE AGRI HOTEL ligger i?
PALUMMARE AGRI HOTEL ligger bare 16 minutter til fots fra Madonna dell'Alto kirke.