Nine Days Hotel

Overnattingssted med 2.0 stjerner
Hotell i kort avstand fra Nagoya Hill kjøpesenter

Velg datoer for å se priser

Velger du Nine Days Hotel, tar det 10 minutter å kjøre til Nagoya Hill kjøpesenter og Grand Batam Mall. Batam sentrums fergeterminal og Batam Centre ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Deluxe Double or Twin Room

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Standard Room

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Superior Queen Room

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No 3 5 Jl Duyung, Batam, Riau Islands, 29433

Hva som finnes i nærheten

  • Nagoya Hill kjøpesenter - 18 min gange - 1.6 km
  • Grand Batam Mall - 3 min kjøring - 2.7 km
  • BCS Mall - 3 min kjøring - 3.0 km
  • Batam Centre - 15 min kjøring - 14.9 km
  • Batam Center Shopping Area - 15 min kjøring - 14.9 km

Transport

  • Batam Batu Besar (BTH-Hang Nadim) – 35 min. med bil
  • Changi flyplass (SIN) – 22,5 km
  • Singapore (XSP-Seletar) – 33,2 km

Restauranter

  • ‪Wey Wey Live Seafood - ‬4 min gange
  • ‪Golden Palace - ‬8 min gange
  • ‪Paradise Garden Restaurant - ‬3 min gange
  • ‪Morning Bakery - ‬2 min gange
  • ‪Starbucks - ‬6 min gange

Om dette overnattingsstedet

Nine Days Hotel

  • Velger du Nine Days Hotel, tar det 10 minutter å kjøre til Nagoya Hill kjøpesenter og Grand Batam Mall. Batam sentrums fergeterminal og Batam Centre ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 30 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 00.00
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Fasiliteter

  • Bygget i 2023

Vilkår og avgifter

Regler

Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Også kjent som

Nine Days Hotel Hotel
Nine Days Hotel Batu Ampar
Nine Days Hotel Hotel Batu Ampar

Ofte stilte spørsmål

Har Nine Days Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Nine Days Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 00.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området Nine Days Hotel ligger i?

Nine Days Hotel ligger bare 7 minutter til fots fra Harbor Bay fergeterminal.