Hotel Santa Clara B

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Belém

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Belém hvis du velger Hotel Santa Clara B. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Anmeldelser

5,8 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (3)

  • Daglig rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vask av klær på egenhånd

Romalternativer

Dobbeltrom – basic, byutsikt

  • Byutsikt
  • 6 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
R. Um, 92, Belém, PA, 66110-000

Hva som finnes i nærheten

  • Bosque Rodrigues Alves Jardim Botanico da Amazonia - 6 min kjøring - 5.0 km
  • Mangueirao stadion - 7 min kjøring - 5.4 km
  • Parque Estadual do Utinga - 7 min kjøring - 5.7 km
  • Universidade Federal do Para - 9 min kjøring - 5.7 km
  • Ver-o-Rio - 10 min kjøring - 6.5 km

Transport

  • Belem (BEL-Val de Cans internasjonale lufthavn) – 6 min. med bil

Restauranter

  • ‪Açaí Jambu - ‬5 min kjøring
  • ‪Rei do Pão de Queijo - ‬12 min gange
  • ‪Cocobambu - ‬5 min kjøring
  • ‪Armazém Belém - ‬4 min kjøring
  • ‪Puro Sabor - ‬6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Santa Clara B

  • Du får et flott opphold i Belém hvis du velger Hotel Santa Clara B. Du kan glede deg over frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 3 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 12.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 16 år
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 16.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 16
DONE

Barn

    • Foreldre må fremvise barns fødelseattest og ID-kort med foto*
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet
    • Gratis parkering innen 1 meter fra overnattingsstedet
DONE

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester

Romfasiliteter

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Barn og ekstrasenger

  • Foreldre eller foresatte som reiser med et barn under 18, må vise frem barnets fødselsattest og ID med bilde (for eksempel et pass) ved innsjekking. Ved internasjonale reiser fra Brasil: Hvis bare én av foreldrene reiser med barnet, må vedkommende i tillegg til barnets fødselsattest og ID med bilde vise frem et attestert reisesamtykke signert av den andre forelderen og en notar. Kan eller vil ikke den andre forelderen eller foresatte gi et slikt samtykke, må det vises frem en tillatelse fra en rettslig instans. Besøkende som planlegger å reise til Brasil med barn, bør kontakte et brasiliansk konsulat før reisen for mer informasjon.

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Hotel Santa Clara B Hotel
Hotel Santa Clara B Belém
Hotel Santa Clara B Hotel Belém

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Hotel Santa Clara B gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Hotel Santa Clara B har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Santa Clara B?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Hotel Santa Clara B parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Santa Clara B?

Innsjekking er mulig fra kl. 12.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.