Grant Hills Motel

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell i Galena

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Galena hvis du velger Grant Hills Motel. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00.

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Sesongbasert utendørs basseng
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vask av klær på egenhånd

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Badekar eller dusj
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 828 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Enkeltrom – basic, fjellutsikt

8,0 av 10
Veldig bra
(25 anmeldelser)
  • Fjellutsikt
  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Dobbeltrom – basic

8,0 av 10
Veldig bra
(28 anmeldelser)
  • 28 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 dobbeltsenger

Tremannsrom – basic

8,0 av 10
Veldig bra
(4 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 dobbeltsenger

Rom

  • Plass til 4 personer

Rom

  • Plass til 6 personer

Rom

  • Plass til 5 personer

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
9372 US Hwy 20 W, Galena, IL, 61036

Hva som finnes i nærheten

  • Grant Home (historisk bygning) - 19 min gange - 1.7 km
  • Belvedere Mansion - 2 min kjøring - 1.8 km
  • Grant Park - 2 min kjøring - 1.8 km
  • Galena-Jo Daviess County History Museum - 2 min kjøring - 2.5 km
  • Old Market House (historisk bygning) - 3 min kjøring - 2.9 km

Transport

  • Dubuque, Iowa (DBQ-Dubuque regionale flyplass) – 31 min. med bil

Restauranter

  • ‪Casey's General Store - ‬5 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬4 min kjøring
  • ‪Culver's - ‬7 min kjøring
  • ‪Galena Roasters - ‬4 min kjøring
  • ‪Blaum Bros Public House - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Grant Hills Motel

  • Du får et flott opphold i Galena hvis du velger Grant Hills Motel. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og noen andre frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og kontinental frokost hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 33 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Tidlig innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder)*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • Sesongbasert utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Oppvarming
  • Strykejern/-brett

Fasiliteter

  • Terrasse eller platting
  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Badekar eller dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Aviser (inkludert)
  • Wi-fi (inkludert)
  • Fjernsamtaler og lokalsamtaler inkludert

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Lokale kart
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Et skadedepositum på USD 50 må betales før innsjekking

Valgfrie tillegg

  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg på USD 30 (med forbehold om tilgjengelighet)

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 25 USD per kjæledyr per opphold

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 20. mai til 15. oktober

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Grant Hills Motel Hotel
Grant Hills Motel Galena
Grant Hills Motel Hotel Galena

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Grant Hills Motel gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Grant Hills Motel har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Grant Hills Motel basseng?

Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Grant Hills Motel?

Ja, hunder er velkomne. Det koster USD 25 per kjæledyr per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Grant Hills Motel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Grant Hills Motel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr på USD 30 (avhengig av tilgjengelighet).

Hva kan man gjøre på Grant Hills Motel og i nærheten?

Grant Hills Motel tilbyr sesongbasert utendørsbasseng.

Har Grant Hills Motel private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en terrasse eller platting.

Hvordan er området Grant Hills Motel ligger i?

Grant Hills Motel ligger bare 19 minutter til fots fra Grant Home (historisk bygning).

Anmeldelser

Anmeldelser av Grant Hills Motel

8,2

Veldig bra

8,4

Renhold

7,6

Fasiliteter

8,6

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Not fancy but clean and comfortable. Good for the price.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The room was clean and the staff was helpful and friendly.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Newly updated and now has addcent continent breakfast but no where to eat.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The place was cozy nice scenery staff helpful plan on going back
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Staff was very nice and helpful.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Galena is a spendy spot so we chose the least expensive place we could. Good for the one night we needed.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very friendly, knowledgeable and helpful staff.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

If you like to just pull up to your room and quickly unload rather than struggle with a cart trying to find an elevator, this is the place for you. It was clean and the beds were comfy. We would stay there again.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

This hotel was clean but could use new mattresses and flooring in the rooms. Staff were helpful, and the pool was amazing! Overall for the price was a good place to stay.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Charming motel outside of town. Very helpful staff.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Love staying here but the beds are always brutal and need replaced. The pool is great!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Parking and location were very good.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Easy to check in. Cute rooms and beautiful property. Staff was lovely.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Amazing location
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean close to downtown and very nice. We’ve stayed everywhere in Galena and this is one of our favorites
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Clean room. Close to downtown Galena.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Perfect motel for a one night stay on a road trip. Very clean, parking right in front of your door, bed was comfy. Dog was happy, plenty of lawn to walk for him.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Just a mile outside of town, it was a clean, comfortable room on well-kept grounds. The staff was very friendly and accommodating. Absolutely nothing bad to say about my weekend experience there!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Overall good! Lots of parking, the rooms were overall clean and the beds were comfy with no bed bugs! There was a fair amount of dust and the breakfast was fairly basic but overall it is a place I would recommend for any traveler.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The staff was very friendly and helpful. This was an older smaller hotel. Fine for a one night stay with a good location.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Easy access to where we wanted to go.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

We only stayed one night. The bed was very small and not very comfortable l. The bedspread had noticeable stains and the shower/tub had hairs in it. We did enjoy the fire pit and pool. But overall for the cost of $150 a night it was pretty nasty.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

This is an old motel. Period. Very outdated. Smells musty. Bedding and towels were clean. Gentleman at desk was very nice and made sure you had all the info needed. Convenient to downtown Galena. Very near the highway - so if you're not good with traffic noise, not your place. Pool looked ok, we did not use. Next time I think I would spend the extra for a different place, but it was a place to stay and shower.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Cute place, I liked their patio areas and lots of outdoor space in the back. Everyone was helpful, it was a great trip to Galena. Room smelled kinda funny but didn’t stink, more like a baby powder 😂 I would stay again!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Nice staff and helpful. No frills but has everything we needed.