GRAND HOUSE NINGBO

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell for familier i Ningbo og med barneklubb og konferansesenter

Velg datoer for å se priser

GRAND HOUSE NINGBO er et bra valg hvis du skal til Ningbo. Gjestene kan dessuten spise masse god mat i kafeen, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Et barnebasseng og en barneklubb er noen andre høydepunkter her.

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Restaurant
  • Treningsrom
  • Babysenger tilgjengelig
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Frokost
  • Treningssenter
  • Barnebasseng
  • Kaffebar/kafé
  • Barneklubb
  • Konferansesenter
  • Safe i resepsjonen
  • Vask av klær på egenhånd
  • Concierge-tjenester
  • Bryllupstjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Hotelltjener/pikkolo

For familier (6)

  • Barneseng/babyseng
  • Barnebasseng
  • Barneklubb
  • Lekeplass på stedet
  • Klesvaskfasiliteter
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 590 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 17 av 17 rom

Family Friendly Themed Duplex

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng

Guantang Duplex Double Bed Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Villa (2 beds)

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Detached Double Bed Villa

  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Villa - 2-Bedroom

  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng

Villa - 3-Bedroom

  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger

Rom

  • Plass til 14 personer

Guestroom - 18-Person Occupancy (No.7 Courtyard)

  • Plass til 18 personer
  • 10 enkeltsenger og 4 kingsize-senger

Ancient Charm Loft Family Suite (Loft + Tub + Family Friendly)

  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng

Family Friendly Suite

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Oxygen-Enriched Detached Twin Villa

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Guantang Loft Three-Bedroom Suite (Loft Duplex Three Bedrooms + Multiple Bathrooms + Ancient Street View)

  • Plass til 6 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 queensize-seng

Guantang Duplex Suite

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Guestroom (2 beds)

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Guantang Twin Suite

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Family Duplex Suite

  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng

Detached Family Villa

  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 777 Kaiyuan Road, Xiepu Town, Ningbo, Zhejiang, 315200

Hva som finnes i nærheten

  • Zheng sytten rom - 1 min gange - 0.0 km
  • Jiangbei Wanda-plassen - 17 min kjøring - 18.9 km
  • Ningbo Gu-bygningen - 20 min kjøring - 22.8 km
  • Tianyi-plassen - 20 min kjøring - 22.8 km
  • Liangzhu kulturpark - 21 min kjøring - 28.0 km

Transport

  • Ningbo (NGB-Lishe internasjonale flyplass) – 53 min. med bil
  • Zhuangqiao jernbanestasjon - 26 med bil
  • Ningbo North jernbanestasjon - 29 med bil
  • Baozhu T-banestasjon - 30 med bil

Restauranter

  • ‪郑家小厨 - ‬2 min kjøring
  • ‪Shipu Chaoyan - ‬6 min kjøring
  • ‪阿毛饭店 - ‬7 min kjøring
  • ‪星巴克 - ‬7 min kjøring
  • ‪海底捞火锅(吾悦广场店) - ‬9 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

GRAND HOUSE NINGBO

  • GRAND HOUSE NINGBO er et bra valg hvis du skal til Ningbo. Gjestene kan dessuten spise masse god mat i kafeen, og et treningssenter innbyr til fysisk aktivitet. Et barnebasseng og en barneklubb er noen andre høydepunkter her.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 240 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 15.00
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Barn

    • Barneklubb

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost serveres (mot betaling)
  • Kaffebar/kafé

Reise med barn

  • Barneklubb
  • Barnebasseng
  • Lekeplass
  • Leker

Forretningsfasiliteter

  • Konferansesenter

Tjenester

  • Concierge-tjenester
  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Bryllupstjenester
  • Hotelltjener/pikkolo

Fasiliteter

  • Bygget i 2014
  • Safe i resepsjonen
  • Treningssenter
  • Oppbevaringsskap

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Badekåper til barn og tøfler

Sov godt

  • Barneseng/babyseng

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

GRAND HOUSE NINGBO Hotel
Shiqifang Kaiyuan Resort
GRAND HOUSE NINGBO Ningbo
GRAND HOUSE NINGBO Hotel Ningbo

Ofte stilte spørsmål

Har GRAND HOUSE NINGBO basseng?

Ja, overnattingsstedet har et barnebasseng.

Har GRAND HOUSE NINGBO parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på GRAND HOUSE NINGBO?

Innsjekking er mulig fra kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på GRAND HOUSE NINGBO og i nærheten?

Hold formen ved like på treningssenteret.

Hvordan er området GRAND HOUSE NINGBO ligger i?

GRAND HOUSE NINGBO ligger i Zhenhai-distriktet, bare 1 minutter til fots fra Zheng sytten rom.