Garden of Eden Hotel

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Vega Alta

Velg datoer for å se priser

Fra Garden of Eden Hotel tar det 15 minutter å kjøre til Dorado-stranden. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.

Anmeldelser

7,4 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Tilstøtende rom er tilgjengelige
  • Aircondition

Hovedfasiliteter (6)

  • Nær stranden
  • Frokost
  • Sesongbasert utendørs basseng
  • Hage
  • Concierge-tjenester
  • Tour-/billettassistanse

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Tilstøtende rom
  • Privat bad
  • Betalingskanaler
  • Hage
  • Kaffetrakter/tekoker

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Dobbeltrom – premium, 2 queensize-senger, kjøkken, bassengutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 46 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – premier, 2 queensize-senger, kjøkken, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 46 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – premium, 2 queensize-senger, kjøkken

  • 46 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – premium, 2 queensize-senger, kjøkken, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 46 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Økonomisuite, 1 queensize-seng, kjøkken, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite – executive, 1 soverom, kjøkken, byutsikt

  • Byutsikt
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Suite – exclusive, 1 kingsize-seng, kjøkken, bassengutsikt

  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
PR 690 KM 4.5 Sec Cerro Gordo, Vega Alta, Puerto Rico, 00692

Hva som finnes i nærheten

  • Parque Nacional Balenario Cerro Gordo - 1 min gange - 0.1 km
  • Balneario Cerro Gordo - 1 min gange - 0.2 km
  • Dorado-stranden - 15 min kjøring - 7.7 km
  • Condado Beach - 50 min kjøring - 49.5 km
  • San Juan havn - 51 min kjøring - 51.5 km

Transport

  • San Juan (SJU-Luis Munoz Marin internasjonale flyplass) – 60 min. med bil
  • Aguadilla (BQN-Rafael Hernandez) – 107 min. med bil
  • Ponce (PSE-Mercedita) – 115 min. med bil
  • Mayagüez (MAZ-Eugenio María de Hostos) – 129 min. med bil

Restauranter

  • ‪La Taberna - ‬15 min kjøring
  • ‪Church’s Chicken - ‬11 min kjøring
  • ‪McDonald's - ‬8 min kjøring
  • ‪Poco Loco - ‬13 min kjøring
  • ‪Wendy’s - ‬10 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Garden of Eden Hotel

  • Fra Garden of Eden Hotel tar det 15 minutter å kjøre til Dorado-stranden. Gjestene kan ta en dukkert i det sesongbaserte utendørsbassenget, og wi-fi og ubetjent parkering er andre frynsegoder å se frem til.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 7 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Hurtigutsjekking tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 11.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
    • Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Overnattingsstedet krever et gebyr på 3 prosent for betaling med kredittkort
    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, får en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Verten tar imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må registrere deg på nettet før ankomst via en sikker link
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
    • Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
    • Det kreves at gjester laster ned overnattingsstedets WhatsApp-mobilapp før innsjekking
    • Kredittkortet som ble brukt til å bestille oppholdet, må fremvises av kortinnehaveren ved innsjekking sammen med legitimasjon med bilde, og eventuelle andre løsninger må avtales med overnattingsstedet før ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr eller servicedyr er tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Parkering på stedet kun tilgjengelig ved forespørsel
    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
    • Gratis parkering innen 50 meter fra overnattingsstedet
    • Gateparkering tilgjengelig
DONE

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Engelsk frokost (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 12.00

Ting å gjøre

  • Økoturer
  • Skutere/mopeder til utleie
  • Strand i nærheten
  • Brettseiling i nærheten

Tjenester

  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Virtuell resepsjon

Fasiliteter

  • Hage
  • Sesongbasert utendørsbasseng

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Kun trapp til øvre etasjer
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang
  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 43 tommers smart-TV
  • Premium digitale kanaler
  • Netflix
  • Strømmetjenester

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg
  • Takvifte
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)
  • Vindusgitter

Sov godt

  • Allergivennlig sengetøy
  • Utvalg av puter
  • Sengetøy av topp kvalitet

Fasiliteter

  • Inngjerdet hage
  • Individuelt innredet og dekorert

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner (på forespørsel)
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
  • PC-skjerm

Mat og drikke

  • Måltidslevering
  • Kjøkken
  • Kokeplate
  • Kjøkkenutstyr

Mer

  • Tilstøtende rom
  • Guidebøker/anbefalinger
  • Lokale kart
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: USD 50 per overnattingsenhet per uke

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift på 2.0 prosent

Valgfrie tillegg

  • Engelsk frokost er tilgjengelig mot betaling og koster ca. USD 15 for voksne og USD 15 for barn
  • Sen innsjekking mellom kl. 22.00 og kl. 11.00 tilbys mot et tillegg på USD 25
  • Sen utsjekking kan avtales mot et tillegg på USD 40 (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 3 prosent

Parkering

  • Gjester må kontakte overnattingssteder i forkant for å reservere parkering på stedet

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra januar til august

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat, røykvarsler, sikkerhetssystem, førstehjelpsskrin og utendørsbelysning.
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International og Union Pay
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Dette overnattingsstedet forbeholder seg retten til å autorisere gjestenes kredittkort før ankomst.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Garden of Eden Hotel Hotel
Garden of Eden Hotel Vega Alta
Garden of Eden Hotel Hotel Vega Alta

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Garden of Eden Hotel gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Garden of Eden Hotel har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Har Garden of Eden Hotel basseng?

Ja, overnattingsstedet har et sesongbasert utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Garden of Eden Hotel?

Kjæledyr og servicedyr er dessverre ikke tillatt.

Har Garden of Eden Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Garden of Eden Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Sen utsjekking er mulig mot et gebyr på USD 40 (avhengig av tilgjengelighet). Ekspress-utsjekking, kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Garden of Eden Hotel og i nærheten?

I de varmere månedene kan du ha det gøy med aktiviteter i nærheten som for eksempel brettseiling. Ytterligere aktiviteter på stedet inkluderer økoturer. Benytt deg av fasilitetene som for eksempel sesongbasert utendørsbasseng og hage.

Har Garden of Eden Hotel rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et kjøkken med kaffetrakter/tekoker og kjøkkenutstyr.

Har Garden of Eden Hotel private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en hage.

Hvordan er området Garden of Eden Hotel ligger i?

Garden of Eden Hotel ligger nær Balneario Cerro Gordo i Sabana, bare 1 minutter til fots fra Parque Nacional Balenario Cerro Gordo.