Rudraksh Inn

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Gauhati

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Gauhati, bør du vurdere Rudraksh Inn.

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (3)

  • Daglig rengjøring
  • Flerspråklig personale
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (5)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Kabel-TV
  • Luksussengetøy
  • Toalettartikler (inkludert)
Den nåværende prisen er 192 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Rom – deluxe

  • 21 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – executive

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom

  • Plass til 4 personer

Rom

  • Plass til 4 personer

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Basistha Rd,Beltola Tiniali,Guwahati, Guwahati, Assam, 781029

Hva som finnes i nærheten

  • GNRC Hospital Six-Mile Branch - 6 min kjøring - 1.8 km
  • Royal Global University - 15 min kjøring - 8.8 km
  • Pan basar - 30 min kjøring - 14.0 km
  • Nehru stadion - 33 min kjøring - 14.1 km
  • Kamakhya-tempelet - 41 min kjøring - 18.8 km

Transport

  • Guwahati (GAU-Lokpriya Gopinath Bordoloi internasjonale flyplass) – 44 min. med bil
  • Shillong (SHL) – 109 min. med bil
  • Agthori stasjon - 23 med bil
  • Thakurkuchi jernbanestasjon - 25 med bil
  • Tetelia stasjon - 25 med bil

Restauranter

  • ‪Levitate Rooftop Restaurant - ‬3 min kjøring
  • ‪Rajdhani Masjid - ‬4 min kjøring
  • ‪Cafe Hendrix - ‬5 min kjøring
  • ‪Mom's Kitchen - ‬4 min kjøring
  • ‪Akhol Restaurant. - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Rudraksh Inn

  • Når du skal til Gauhati, bør du vurdere Rudraksh Inn.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 12 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 18.30
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 22.30
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene

Parkering

    • Ingen parkering på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Flerspråklig personale

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers LED-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Takvifte
  • Tøfler

Sov godt

  • Sengetøy av topp kvalitet

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Regndusjhode
  • Dusj
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Rudraksh Inn Hotel
Rudraksh Inn Guwahati
Rudraksh Inn Hotel Guwahati

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Rudraksh Inn gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Rudraksh Inn har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Rudraksh Inn?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Rudraksh Inn parkering?

Nei, det er dessverre ingen parkering ved Rudraksh Inn.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Rudraksh Inn?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 18.30. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.