Shuvatara Suites & Spa Thamel

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med restaurant og bar/lounge i Katmandu

Velg datoer for å se priser

Fra Shuvatara Suites & Spa Thamel tar det 10 minutter å kjøre til Pashupatinath-tempelet og Boudhanath. Gjestene kan skjemme bort seg selv med spabehandlinger og deretter spise i kafeen. Noen andre fasiliteter er blant annet en bar/lounge, et boblebad og en badstue.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Spa
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Badstue
  • Boblebad
  • Kaffebar/kafé
  • Spatjenester
  • Massasje-/behandlingsrom
  • Møterom
  • Døgnåpen resepsjon
  • Minibank/banktjenester
  • Vask av klær på egenhånd
  • Concierge-tjenester

Føl deg som hjemme (6)

  • Separat sitteområde
  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Lydisolering
Den nåværende prisen er 560 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom – deluxe

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Studiosuite – deluxe

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Familierom

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Keshar Mahal Marg, Kathmandu, Bagmati Province, 44600

Hva som finnes i nærheten

  • Drømmenes hage - 3 min gange - 0.3 km
  • Durbar Marg - 6 min gange - 0.6 km
  • Narayanhity Palace museum - 6 min gange - 0.6 km
  • Ballys Casino - 6 min gange - 0.6 km
  • Katmandu Durbar-plassen - 3 min kjøring - 2.5 km

Transport

  • Kathmandu (KTM-Tribhuvan internasjonale flyplass) – 19 min. med bil

Restauranter

  • ‪Dongfang Palace China - ‬4 min gange
  • ‪Momotarau - ‬7 min gange
  • ‪Smashing Burger - ‬9 min gange
  • ‪Or2k - ‬6 min gange
  • ‪Himalayan Java - ‬1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Shuvatara Suites & Spa Thamel

  • Fra Shuvatara Suites & Spa Thamel tar det 10 minutter å kjøre til Pashupatinath-tempelet og Boudhanath. Gjestene kan skjemme bort seg selv med spabehandlinger og deretter spise i kafeen. Noen andre fasiliteter er blant annet en bar/lounge, et boblebad og en badstue.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 38 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Kaffebar/kafé

Forretningsfasiliteter

  • Møterom

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Vaskeritjenester
  • Aviser i lobbyen (inkludert)
  • Bagasjeoppbevaring
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Minibank/banktjenester
  • Spatjenester
  • Boblebad
  • Badstue
  • Massasje-/behandlingsrom
  • Oppbevaringsskap

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Tøfler
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • Lydisolering

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Aviser (inkludert)
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
  • Telefon

Mat og drikke

  • Champagneservering

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan skjemme seg bort i spaet på dette overnattingsstedet, som har massasje-/behandlingsrom og behandlingsrom for par.

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB International og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Shuvatara Suites & Spa Thamel Hotel
Shuvatara Suites & Spa Thamel Kathmandu
Shuvatara Suites & Spa Thamel Hotel Kathmandu

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Shuvatara Suites & Spa Thamel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Shuvatara Suites & Spa Thamel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Shuvatara Suites & Spa Thamel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Finnes det et kasino på Shuvatara Suites & Spa Thamel?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Ballys Casino (10 min. til fots) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Shuvatara Suites & Spa Thamel og i nærheten?

Shuvatara Suites & Spa Thamel tilbyr badstue.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Shuvatara Suites & Spa Thamel?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Hvordan er området Shuvatara Suites & Spa Thamel ligger i?

Shuvatara Suites & Spa Thamel ligger i Thamel, bare 1 minutter til fots fra Drømmenes hage og 6 minutter til fots fra Durbar Marg.