Hele leiligheten
Lovely Apartment in Tropolach With Sauna
Overnattingsstedets klasse: 3
Leilighet i Hermagor-Pressegger See
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Lovely Apartment in Tropolach With Sauna





Når du skal til Hermagor-Pressegger See, bør du vurdere Lovely Apartment in Tropolach With Sauna. Noen andre høydepunkter er en badstue, sykkelutleie (inkludert) og en hage.
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Badstue
- Bruk av sykler (inkludert)
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 9 soverom
- Oppvaskmaskin
- Hage
- Kaffetrakter/tekoker
- Digital-TV
- Grill
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom
Åpne alle bildene av Leilighet – deluxe, 2 soverom

Leilighet – deluxe, 2 soverom
- 55 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 lange enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – comfort, 3 soverom

Leilighet – comfort, 3 soverom
- 65 m²
- 3 soverom
- Plass til 6 personer
- 2 lange enkeltsenger og 1 køyeseng (enkel)
Åpne alle bildene av Leilighet – classic, 4 soverom

Leilighet – classic, 4 soverom
- 95 m²
- 4 soverom
- Plass til 8 personer
- 3 lange enkeltsenger og 1 køyeseng (enkel)
Lignende overnattingssteder

Drauradweg Hostel
Berg im Drautal
Drauradweg Hostel
Berg im Drautal
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 3 anmeldelser
9,4
Suverent
3 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Hermagor-Pressegger See, Carinthia
Hva som finnes i nærheten
- Nassfeld Pressegger-innsjøens skiområde - 1 min gange - 0.0 km
- Tropolach kirke - 2 min gange - 0.2 km
- Millennium Express taubane - 6 min gange - 0.6 km
- Millstätter See - 46 min kjøring - 57.6 km
- Triglav nasjonalpark - 53 min kjøring - 72.6 km
Transport
- Klagenfurt (KLU-Wörthersee) – 75 min. med bil
- Hermagor-Pressegger stasjon - 9 med bil
- Chiusaforte stasjon - 31 med bil
- Oberdrauburg stasjon - 33 med bil
Restauranter
- Kofelalm - 25 min kjøring
- Pizzeria Bar Vinissimo - 7 min kjøring
- Bärenwirt - 8 min kjøring
- Garnitzenalm - 28 min kjøring
- Tressdorfer Alm - 23 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Lovely Apartment in Tropolach With Sauna
- Når du skal til Hermagor-Pressegger See, bør du vurdere Lovely Apartment in Tropolach With Sauna. Noen andre høydepunkter er en badstue, sykkelutleie (inkludert) og en hage.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 19.00
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt*
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Badstue
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Mat og drikke
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Kaffetrakter/tekoker
Soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- Dusj
- Håndklær
Utendørsområder
- Grill
- Hage
Kjæledyr
- Kjæledyrvennlig
- EUR 5.0 per kjæledyr per natt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Aktiviteter
- Sykkelutlån inkludert på området
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. desember til den 29. februar: EUR 2.70 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 17 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mars til den 31. mai: EUR 0.00 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 17 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. juni til den 31. august: EUR 2.70 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 17 år.
- Rengjøringsgebyr: 90.0 EUR per overnattingsenhet per opphold
- Turistavgift: EUR 0.70 per person per natt
Kjæledyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 5.0 EUR per kjæledyr per natt
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Lovely In Tropolach With Sauna
Lovely Apartment in Tropolach With Sauna Apartment
Lovely Apartment in Tropolach With Sauna Hermagor-Pressegger See
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Lovely Apartment in Tropolach With Sauna?
Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster EUR 5.0 per kjæledyr per natt.
Har Lovely Apartment in Tropolach With Sauna parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Lovely Apartment in Tropolach With Sauna?
Innsjekkingen er fra kl. 17.00 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Lovely Apartment in Tropolach With Sauna og i nærheten?
Ha det gøy i de varmere månedene med aktiviteter som sykling. Benytt deg av fasilitetene som for eksempel badstue og hage.
Hvordan er området Lovely Apartment in Tropolach With Sauna ligger i?
Lovely Apartment in Tropolach With Sauna ligger bare 3 minutter til fots fra Nassfeld Pressegger-innsjøens skiområde og 3 minutter til fots fra Tropolach kirke.