Bryce Park Inn

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Panguitch

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Panguitch hvis du velger Bryce Park Inn. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering.

Anmeldelser

7,6 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (5)

  • Privat bad
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Kabel-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 519 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe

  • 19 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 dobbeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – comfort, ikke-røyk, parkutsikt

7,2 av 10
Bra
(7 anmeldelser)
  • Utsikt mot park
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – comfort, parkutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Utsikt mot park
  • 23 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Familieleilighet, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 70 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
180 Center St, Panguitch, UT, 84759

Hva som finnes i nærheten

  • Panguitch Historic District - 2 min gange - 0.2 km
  • Panguitch Library - 2 min gange - 0.2 km
  • Gem Theatre - 5 min gange - 0.5 km
  • Baseball Field Park - 13 min gange - 1.2 km
  • Panguitch Lake - 23 min kjøring - 33.5 km

Restauranter

  • ‪C Stop Pizza - ‬11 min gange
  • ‪Cowboy's Smokehouse - ‬6 min gange
  • ‪Wanderlust Cowgirl Coffee - ‬8 min gange
  • ‪Henrie's Drive In - ‬7 min gange
  • ‪Desert Grill - ‬17 min gange

Om dette overnattingsstedet

Bryce Park Inn

  • Du får et flott opphold i Panguitch hvis du velger Bryce Park Inn. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 18 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 23.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Hvis du ankommer overnattingsstedet når resepsjonen er stengt, må du sjekke inn et annet sted: [175 E Center St. Panguitch ut 84759]
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 09.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Renseri-/vaskeritjenester

Romfasiliteter

Underholdning

  • 32 tommers LED-TV
  • Kabel-TV

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: USD 100.00 per opphold

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Bryce Park Inn Hotel
Bryce Park Inn Panguitch
Bryce Park Inn Hotel Panguitch

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Bryce Park Inn?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Bryce Park Inn parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Bryce Park Inn?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hvordan er området Bryce Park Inn ligger i?

Bryce Park Inn ligger bare 1 minutter til fots fra Panguitch Library og 6 minutter til fots fra Gem Theatre.