Hele ferieboligen
5 Person Holiday Home in Aabenraa
Overnattingsstedets klasse: 2.5
Feriebolig i Aabenraa
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av 5 Person Holiday Home in Aabenraa



Når du skal til Aabenraa, bør du vurdere denne ferieboligen. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.
Hele ferieboligen
2 soverom1 badPlass til 5 personer
Populære fasiliteter
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Terrasse
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (5)
Føl deg som hjemme (5)
- 2 soverom
- Hage
- Terrasse
- Grill
- Selvbetjent parkering (inkludert)
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Hotel Østersø
Aabenraa
Hotel Østersø
Aabenraa
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Bar
6.2 av 10, 858 anmeldelser
6,2
858 anmeldelser
Prisen er 823 kr
823 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

Fjordlyst Hotel Garni
Aabenraa
Fjordlyst Hotel Garni
Aabenraa
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
8.0 av 10, Veldig bra, 283 anmeldelser
8,0
Veldig bra
283 anmeldelser
Prisen er 928 kr
928 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Bremsmaj Farm Holiday
Aabenraa
Bremsmaj Farm Holiday
Aabenraa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
- Røykfritt
9.4 av 10, Suverent, 116 anmeldelser
9,4
Suverent
116 anmeldelser
Prisen er 814 kr
814 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Fjordlyst Camping and Cottages
Aabenraa
Fjordlyst Camping and Cottages
Aabenraa
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
7.0 av 10, Bra, 6 anmeldelser
7,0
Bra
6 anmeldelser
Prisen er 1 961 kr
1 961 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Bjerndrup Apartments
Aabenraa
Bjerndrup Apartments
Aabenraa
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Dagligstue
8.0 av 10, Veldig bra, 51 anmeldelser
8,0
Veldig bra
51 anmeldelser

Hotel Frøslev Kro
Padborg
Hotel Frøslev Kro
Padborg
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.8 av 10, Bra, 621 anmeldelser
7,8
Bra
621 anmeldelser
Prisen er 1 016 kr
1 016 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Agerskov Kro og Hotel
Agerskov
Agerskov Kro og Hotel
Agerskov
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 462 anmeldelser
9,6
Suverent
462 anmeldelser
Prisen er 1 684 kr
1 684 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Naturperlen
Rodekro
Naturperlen
Rodekro
- Spa
- Parkering tilgjengelig
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
- Vaskeritjenester
9.4 av 10, Suverent, 145 anmeldelser
9,4
Suverent
145 anmeldelser
Prisen er 1 387 kr
1 387 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Kollund Rooms
Krusaa
Kollund Rooms
Krusaa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
8.6 av 10, Utmerket, 224 anmeldelser
8,6
Utmerket
224 anmeldelser
Prisen er 1 219 kr
1 219 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

Kollund Cottage
Krusaa
Kollund Cottage
Krusaa
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
9.2 av 10, Fantastisk, 7 anmeldelser
9,2
Fantastisk
7 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Aabenraa, Syddanmark
Hva som finnes i nærheten
- Aabenraa golfklubb - 4 min gange - 0.4 km
- strand nær Revlen - 11 min gange - 1.0 km
- strand nær Barsø Landing - 9 min kjøring - 6.1 km
- Flensburg havn - 51 min kjøring - 52.0 km
- Koldinghus - 53 min kjøring - 71.1 km
Transport
- Sønderborg (SGD) – 50 min. med bil
- Rødekro stasjon - 18 med bil
- Kliplev stasjon - 24 med bil
- Tinglev stasjon - 29 med bil
Restauranter
- Havnegrillen Aabenraa - 14 min kjøring
- Nyeman´s Bageri - 12 min kjøring
- Malt & Grape - 13 min kjøring
- Cafe Agnes - 13 min kjøring
- McDonald's - 14 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
5 Person Holiday Home in Aabenraa
- Når du skal til Aabenraa, bør du vurdere denne ferieboligen. Noen andre høydepunkter er en terrasse og en hage.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat feriebolig
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00
- Aldersgrense for innsjekking: 21 år
- Utsjekking kl. 08.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 21
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Soverom
- 2 soverom
Bad
- 1 bad
Utendørsområder
- Terrasse
- Grill
- Hage
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- Strømgebyr: EUR 0.38 per kilowattime per opphold
Valgfrie tillegg
- Vann er tilgjengelig mot et tilleggsgebyr på EUR 10.7 per natt
- Sengetøy er tilgjengelig mot et tilleggsgebyr på EUR 21.27 per seng per opphold (gjester kan også ta med eget)
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
5 Person In Aabenraa Aabenraa
5 Person Holiday Home in Aabenraa Aabenraa
5 Person Holiday Home in Aabenraa by Traum
5 Person Holiday Home in Aabenraa Private vacation home
5 Person Holiday Home in Aabenraa Private vacation home Aabenraa
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne ferieboligen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne ferieboligen parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne ferieboligen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 08.00.
Hva kan man gjøre på 5 Person Holiday Home in Aabenraa og i nærheten?
5 Person Holiday Home in Aabenraa tilbyr hage.