Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med innendørs basseng i Wilmington

Velg datoer for å se priser

Fra Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd tar det 15 minutter å kjøre til Carolina Beach promenade og University of North Carolina i Wilmington. Det er herlig å ta en dukkert i innendørsbassenget, og et treningssenter legger til rette for at gjestene kan få litt mosjon mens de er her. Riverwalk og Kure Beach brygge ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Treningsrom
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (6)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Innendørsbasseng
  • Treningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vanndispenser
  • Vask av klær på egenhånd
Den nåværende prisen er 942 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Rom, 1 kingsize-seng

9,4 av 10
Suverent
(10 anmeldelser)
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom, 1 queensize-seng, tilgjengelighetstilpasset, badekar (Mobility)

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Rom, 1 queensize-seng, tilgjengelighetstilpasset (Mobility & Roll-In Shower)

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Rom, 2 queensize-senger

9,2 av 10
Fantastisk
(13 anmeldelser)
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

2 Queen Beds

  • 30 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

1 Queens Mobility Accessible Roll In Shower

  • 30 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Rom

  • Plass til 4 personer

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
5600 Carolina Beach Road, Wilmington, NC, 28412

Hva som finnes i nærheten

  • Tregembo dyrepark - 13 min gange - 1.1 km
  • University of North Carolina i Wilmington - 11 min kjøring - 11.9 km
  • Jungle Rapids familiepark - 12 min kjøring - 13.2 km
  • Riverwalk - 14 min kjøring - 14.2 km
  • Slagskipet North Carolina - 15 min kjøring - 15.2 km

Transport

  • Wilmington, North Carolina (ILM-Wilmington internasjonale flyplass) – 29 min. med bil

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬16 min gange
  • ‪Chick-fil-A - ‬17 min gange
  • ‪Beer Den - ‬13 min gange
  • ‪Cook Out - ‬7 min gange
  • ‪Cape Fear Seafood Company - ‬14 min gange

Om dette overnattingsstedet

Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd

  • Fra Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd tar det 15 minutter å kjøre til Carolina Beach promenade og University of North Carolina i Wilmington. Det er herlig å ta en dukkert i innendørsbassenget, og et treningssenter legger til rette for at gjestene kan få litt mosjon mens de er her. Riverwalk og Kure Beach brygge ligger dessuten en kort kjøretur unna.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 64 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Kontinental frokost inkludert hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00
  • Vanndispenser

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester

Fasiliteter

  • Treningssenter
  • Innendørsbasseng

Romfasiliteter

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: USD 50 per overnattingsenhet per opphold

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 21.00

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Hotel Wilmington
Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd Hotel
Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd Wilmington
Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd Hotel Wilmington

Ofte stilte spørsmål

Har Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd basseng?

Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng. Gjestene kan bruke bassenget fra kl. 09.00 til kl. 21.00.

Er det tillatt med kjæledyr på Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd og i nærheten?

Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd tilbyr innendørsbasseng og treningssenter.

Hvordan er området Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd ligger i?

Spark by Hilton Wilmington Carolina Beach Rd ligger bare 13 minutter til fots fra Tregembo dyrepark.