Tera Ella Boutique Hotel by SANS

Overnattingsstedets klasse: 3
Gjestehus på fjellet i Ella

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Ella, bør du vurdere Tera Ella Boutique Hotel by SANS. Gjestene kan se frem til aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier på stedet samt frynsegoder som wi-fi, ubetjent parkering og frokost med lokale retter hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30. En terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.
VIP Access

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Flyplasstransport
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (12)

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Flyplasstransport
  • Henting på togstasjonen
  • Transport til togstasjonen
  • Terrasse
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hage
  • Vask av klær på egenhånd
  • Piknikområde
  • Grill
  • Bagasjeoppbevaring
  • Oppbevaringsbokser tilgjengelig

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • Hage
  • Terrasse
  • Klesvaskfasiliteter
Den nåværende prisen er 328 kr
inkludert skatter og avgifter
2. okt.–3. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Familierom, fjellutsikt

  • Fjellutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 kingsize-senger

Dobbeltrom – standard, utsikt mot høyde

  • Utsikt mot ås
  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Hytte – deluxe, fjellutsikt

  • Fjellutsikt
  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 queensize-senger

Dobbeltrom – standard

  • Fjellutsikt
  • 39 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Madapathana, Kithalella, Ella, Uva, 90090

Hva som finnes i nærheten

  • Ella Spice Garden Cooking Lessons - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Kinellan te-fabrikk - 2 min kjøring - 1.5 km
  • Nature Trail Ella - 2 min kjøring - 1.9 km
  • Kital Ella Waterfall - 4 min kjøring - 3.7 km
  • Little Adam's Peak - 7 min kjøring - 4.4 km

Transport

  • Ella jernbanestasjon - 8 med bil
  • Haputale jernbanestasjon - 51 med bil
  • Flyplasstransport (mot betaling)
  • Transport til togstasjonen (mot betaling)
  • Transport fra togstasjonen (mot betaling)

Restauranter

  • ‪Chill Cafe - ‬4 min kjøring
  • ‪360 Ella - ‬4 min kjøring
  • ‪Barista - ‬4 min kjøring
  • ‪Matey Hut - ‬17 min gange
  • ‪Chingu Restaurant - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Tera Ella Boutique Hotel by SANS

  • Når du skal til Ella, bør du vurdere Tera Ella Boutique Hotel by SANS. Gjestene kan se frem til aktivitetsmuligheter som gang-/sykkelstier på stedet samt frynsegoder som wi-fi, ubetjent parkering og frokost med lokale retter hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30. En terrasse og en hage er noen andre høydepunkter her.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 6 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst
    • Utsjekking kl. 11.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen og togstasjonen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet ved ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Transport fra/til flyplassen

    • Flyplasstransport på forespørsel (døgnet rundt)*
    • Skytteltransport mellom overnattingsstedet og togstasjonen på forespørsel (tilgjengelig døgnet rundt)*

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost med lokale retter inkludert hver dag fra kl. 07.30 til kl. 10.30
  • Griller

Ting å gjøre

  • Tur-/sykkelstier
  • Informasjon om sykkelturer
  • Fjellklatring i nærheten

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Sykkelutleie

Fasiliteter

  • Hage
  • Piknikområde
  • Terrasse
  • Sykkelparkering
  • Oppbevaringsskap
  • Hagemøbler

Tilgjengelighetstilpasninger

  • 4 trapper for adkomst til overnattingsstedet
  • Flisgulv på rommet

Romfasiliteter

Fasiliteter

  • Balkong eller terrasse
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Minikjøleskap

Mer

  • Rengjøring på forespørsel

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Flyplasstransport tilbys mot et tillegg på LKR 40000 per kjøretøy (én vei, plass til maks 10 personer)
  • Henting på togstasjonen og transport til togstasjonen tilbys mot et tillegg

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 10 LKR per kjæledyr per dag

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kun betaling med kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Tera Ella Boutique Hotel by SANS?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster LKR 10 per kjæledyr per dag. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Tera Ella Boutique Hotel by SANS parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Tilbyr Tera Ella Boutique Hotel by SANS flyplasstransport?

Ja, flyplasstransport er tilgjengelig. Prisen er LKR 40000 per kjøretøy, én vei.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Tera Ella Boutique Hotel by SANS?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.30.

Hva kan man gjøre på Tera Ella Boutique Hotel by SANS og i nærheten?

Ha det gøy i de varmere månedene med aktiviteter som gåturer. Benytt deg av fasilitetene som for eksempel piknikområde og hage.

Har Tera Ella Boutique Hotel by SANS private områder utendørs?

Ja, hvert rom har en balkong eller terrasse.

Anmeldelser

Anmeldelser av Tera Ella Boutique Hotel by SANS

10

Enestående

10

Renhold

6,0

Fasiliteter

10

Personale og service

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This hotel has a million dollar view! I traveled in the shoulder season, meaning peace, no other guests next to my room so i enjoyed my veranda, seeing the most gorgeous sunrises. The rooms are clean, comfortable beds, Sampa will make sure you have a tuk tuk to get you to the town, delicious breakfast and so much kindness. Just keep in minf, if you are planning to party in Ella street bars this jotel is not convenient since it is up in the mountains, 2 km away from the town centre, no restaurants or bars near , this hotel is ideal for people looking to admire nature and able nody, there are a flight of stairs to get to the rooms.