Jixi School Hotel

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Xuancheng

Velg datoer for å se priser

Når du skal til Xuancheng, bør du vurdere Jixi School Hotel.

Populære fasiliteter

  • Aircondition

Hovedfasiliteter (1)

  • Bagasjeoppbevaring

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Standard Room

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Deluxe Single Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Basic Single Room

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
No. 91, Xiaochang North Area, Jixi, Anhui, 245300

Hva som finnes i nærheten

  • Hu Xueyan minnesmerke - 15 min gange - 1.3 km
  • Huizhou Ancient City - 33 min kjøring - 35.9 km
  • Huangshan Tangmo Scenic Spot - 44 min kjøring - 47.1 km
  • Huangshan-fjellene - 50 min kjøring - 54.0 km
  • Gamle bygninger i Chengkan-landsbyen - 53 min kjøring - 54.0 km

Transport

  • Tunxi (TXN) – 65 min. med bil
  • Nanjing (NKG-Lukou internasjonale flyplass) – 147 min. med bil

Restauranter

  • ‪沪上阿姨 - ‬8 min gange
  • ‪绩溪饭店 - ‬9 min gange
  • ‪Kawasa - ‬7 min gange
  • ‪遇见仙草铺 - ‬11 min gange
  • ‪猪圈火锅(财富广场店) - ‬11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Jixi School Hotel

  • Når du skal til Xuancheng, bør du vurdere Jixi School Hotel.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 11 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen starter kl. 14.00
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Bygget i 2014

Vilkår og avgifter

Regler

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Også kjent som

Jixi School Hotel Jixi
Jixi School Hotel Hotel
Jixi School Hotel Hotel Jixi

Ofte stilte spørsmål

Har Jixi School Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Jixi School Hotel?

Innsjekking er mulig fra kl. 14.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hvordan er området Jixi School Hotel ligger i?

Jixi School Hotel ligger bare 10 minutter til fots fra Sandiao-museet og 13 minutter til fots fra Hu Xueyan minnesmerke.