Feriebolig
Casa Cubo in Carvoeiro
Overnattingsstedets klasse: 2
Villa i gåavstand fra Carvoeiro-stranden
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Casa Cubo in Carvoeiro





Fra denne villaen tar det 15 minutter å kjøre til Carvoeiro-stranden og Benagil strand.
Hele ferieboligen
6 soverom5 badPlass til 12 personer
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- 11 villaer
- Hage
- Grill
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- 6 soverom
- Privat bad
- Hage
- Grill
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Placid Village
Lagoa
Placid Village
Lagoa
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
9.6 av 10, Suverent, 271 anmeldelser
9,6
Suverent
271 anmeldelser
Prisen er 1 410 kr
1 410 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Vale de Milho Village
Lagoa
Vale de Milho Village
Lagoa
- Basseng
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.6 av 10, Suverent, 9 anmeldelser
9,6
Suverent
9 anmeldelser

Algar Seco Parque
Lagoa
Algar Seco Parque
Lagoa
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
9.8 av 10, Suverent, 72 anmeldelser
9,8
Suverent
72 anmeldelser

Vila Vita Parc
Alporchinhos
Vila Vita Parc
Alporchinhos
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
9.8 av 10, Suverent, 751 anmeldelser
9,8
Suverent
751 anmeldelser
Prisen er 6 269 kr
6 269 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Quinta do Paraíso
Lagoa
Quinta do Paraíso
Lagoa
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 79 anmeldelser
8,4
Veldig bra
79 anmeldelser

Água Hotels Riverside
Lagoa
Água Hotels Riverside
Lagoa
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 625 anmeldelser
8,4
Veldig bra
625 anmeldelser
Prisen er 1 405 kr
1 405 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Monte Dourado Resort
Lagoa
Monte Dourado Resort
Lagoa
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 143 anmeldelser
9,0
Fantastisk
143 anmeldelser

Casa do Sul Modern Villa in Centre of Carvoeiro
Lagoa
Casa do Sul Modern Villa in Centre of Carvoeiro
Lagoa
- Wi-fi inkludert

Lumina Villas
Carvoeiro
Lumina Villas
Carvoeiro
- Basseng
- Flyplasstransport
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
9.2 av 10, Fantastisk, 5 anmeldelser
9,2
Fantastisk
5 anmeldelser

3HB Clube Humbria
Albufeira
3HB Clube Humbria
Albufeira
- Basseng
- Flyplasstransport
- Tekjøkken
- Vaskeritjenester
9.4 av 10, Suverent, 314 anmeldelser
9,4
Suverent
314 anmeldelser
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Lagoa, Faro District
Hva som finnes i nærheten
- Carvoeiro-stranden - 2 min gange - 0.2 km
- Carvoeiro-promenaden - 3 min gange - 0.3 km
- Algar Seco-klippene - 10 min gange - 0.9 km
- Paraíso strand - 10 min gange - 0.9 km
- Vale Centeanes strand - 7 min kjøring - 2.6 km
Transport
- Portimao (PRM) – 23 min. med bil
- Faro (FAO - Faro int.) – 54 min. med bil
- Silves stasjon - 19 med bil
- Lagoa Ferragudo stasjon - 20 med bil
- Portimão stasjon - 23 med bil
Restauranter
- Levels - 3 min gange
- Brazzo - 2 min gange
- Jota Lita - 2 min gange
- Restaurante Oasis - 4 min gange
- Restaurante California Pizzeria - 2 min gange
Om dette overnattingsstedet
Casa Cubo in Carvoeiro
- Fra denne villaen tar det 15 minutter å kjøre til Carvoeiro-stranden og Benagil strand.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat villa
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00
- Aldersgrense for innsjekking: 25 år
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 25
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Gateparkering tilgjengelig
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Gateparkering tilgjengelig
Soverom
- 6 soverom
Bad
- 5 bad
Utendørsområder
- Grill
- Hage
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- 11 rom
Vilkår og avgifter
Obligatoriske gebyrer
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
- De lokale myndighetene pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per person, per natt i opptil 7 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre samlinger på stedet.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club og JCB International
Et obligatorisk rengjøringsgebyr er inkludert i overnattingsstedets leiepris.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 135642/AL
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
Casa Cubo in Carvoeiro Villa
Casa Cubo in Carvoeiro Lagoa
Casa Cubo in Carvoeiro Villa Lagoa
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne villaen?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har denne villaen parkering?
Nei, dessverre, men det er gateparkering tilgjengelig.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne villaen?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Casa Cubo in Carvoeiro og i nærheten?
Casa Cubo in Carvoeiro tilbyr hage.
Hvordan er området Casa Cubo in Carvoeiro ligger i?
Casa Cubo in Carvoeiro ligger bare 4 minutter til fots fra Carvoeiro-stranden og 3 minutter til fots fra Carvoeiro-promenaden.