Privat vert

Raahi homestay

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i sentrum og i kort avstand fra Hawa Mahal

Velg datoer for å se priser

Fra Raahi homestay tar det bare 5 minutter å kjøre til Hawa Mahal og Jal Mahal. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokost med lokale retter hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Johri Bazaar og Bypalasset.

Anmeldelser

7,0 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (7)

  • Daglig rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Concierge-tjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Tour-/billettassistanse

Føl deg som hjemme (5)

  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Lydisolering
Den nåværende prisen er 107 kr
inkludert skatter og avgifter
26. sep.–27. sep.

Romalternativer

Dobbeltrom – deluxe, utsikt mot høyde

  • Utsikt mot ås
  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
88B Tripolia Bazar Kanwar Nagar, Jaipur, RJ, 302002

Hva som finnes i nærheten

  • Govind Devji Temple - 11 min gange - 1.0 km
  • Hawa Mahal - 17 min gange - 1.5 km
  • Bypalasset - 17 min gange - 1.5 km
  • Johri Bazaar - 19 min gange - 1.6 km
  • Bapu basar - 7 min kjøring - 2.1 km

Transport

  • Sanganer flyplass (JAI) – 37 min. med bil
  • Getor Jagatpura jernbanestasjon - 14 med bil
  • Bais Godam jernbanestasjon - 22 med bil
  • Dahar-Ka-Balaji jernbanestasjon - 25 med bil
  • Badi Chaupar jernbanestasjon – 16 min. gange
  • Choti Chaupar jernbanestasjon – 25 min. gange

Restauranter

  • ‪Lakshmi Mithai Bhandar - ‬3 min kjøring
  • ‪Samrat Restaurant - ‬3 min kjøring
  • ‪M.M. khan Hotel - ‬19 min gange
  • ‪Jaipur Courtyard - ‬20 min gange
  • ‪Pandit Khulfi - ‬11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Raahi homestay

  • Fra Raahi homestay tar det bare 5 minutter å kjøre til Hawa Mahal og Jal Mahal. Noen frynsegoder er wi-fi, ubetjent parkering og frokost med lokale retter hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Johri Bazaar og Bypalasset.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 9 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Det er ikke sikkert at frokost er inkludert for barn

Kjæledyr

    • Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader (bare hunder og katter)

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokost med lokale retter inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Tur-/billettassistanse
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Kun trapp til øvre etasjer
  • 4 trapper for adkomst til overnattingsstedet

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Tøfler

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Lydisolering

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.

Også kjent som

Raahi homestay Hotel
Raahi homestay Jaipur
Raahi homestay Hotel Jaipur

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Raahi homestay?

Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med hunder og katter.

Har Raahi homestay parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Raahi homestay?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Raahi homestay og i nærheten?

Noen anbefalte steder å besøke er Hawa Mahal (15 minutters gange) og Bypalasset (1,3 km), i tillegg til Johri Bazaar (1,4 km) og Bapu basar (2,4 km).

Hvordan er området Raahi homestay ligger i?

Raahi homestay ligger i Den rosa byen, bare 15 minutter til fots fra Hawa Mahal og 15 minutter til fots fra Bypalasset.

Anmeldelser

Anmeldelser av Raahi homestay

7,0

Bra

6,0

Renhold

6,0

Fasiliteter

6,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

スタッフが親切で助けてもらいました。 朝食もありがたかったです。 部屋は綺麗とは言えなかったですがなんとか我慢できました。ただ一点、毛布が埃まみれでかなり汚く使える状態ではなく、エアコンもないため夜は寒すぎてあまり寝れないほど苦痛でした。 そちらは改善したほうがいいと思います。
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra