Residenza Danidea

Bed & breakfast i kort avstand fra Tropea-stranden

Velg datoer for å se priser

Velger du Residenza Danidea, tar det 15 minutter å gå til Tropea-stranden og Port of Tropea. Det tar dessuten bare 15 minutter å gå til Santa Maria dell'Isola Monastery og Rotonda-stranden.

Anmeldelser

4,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Flyplasstransport
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Flyplasstransport
  • Aircondition
  • Salgsautomat

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • TV
  • Daglig rengjøring
  • Minibar
  • Parkering i nærheten (inkludert)
  • Lydisolering
Den nåværende prisen er 1 114 kr
inkludert skatter og avgifter
5. juli–6. juli

Romalternativer

Rom – deluxe

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Via Fortunato Seminara 9, Tropea, VV, 89861

Hva som finnes i nærheten

  • Normannerkatedral - 3 min gange - 0.3 km
  • Tropea-stranden - 7 min gange - 0.6 km
  • Santa Maria dell'Isola Monastery - 8 min gange - 0.7 km
  • Rotonda-stranden - 8 min gange - 0.7 km
  • Port of Tropea - 10 min gange - 0.9 km

Transport

  • Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme internasjonale flyplass) – 67 min. med bil
  • Tropea stasjon - 7 min gange
  • Parghelia stasjon - 11 med bil
  • Zambrone stasjon - 13 med bil
  • Flyplasstransport (mot betaling)

Restauranter

  • ‪Dal Conte - ‬4 min gange
  • ‪Ristorante La Forgia - ‬4 min gange
  • ‪Diamante Rosso - ‬5 min gange
  • ‪Rusti & co - ‬4 min gange
  • ‪Tomate - ‬3 min gange

Om dette overnattingsstedet

Residenza Danidea

  • Velger du Residenza Danidea, tar det 15 minutter å gå til Tropea-stranden og Port of Tropea. Det tar dessuten bare 15 minutter å gå til Santa Maria dell'Isola Monastery og Rotonda-stranden.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 4 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.30 til midnatt
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.30
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 24 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, må kontakte overnattingsstedet i forkant for å få innsjekkingsinstruksjoner og en adgangskode. Boenheten har egen inngang
    • Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 21.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Gratis parkering innen 50 meter fra overnattingsstedet
    • Gateparkering tilgjengelig
DONE

Transport fra/til flyplassen

    • Flyplasstransport på forespørsel (døgnet rundt)*
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Minibar

Sov godt

  • Lydisolering

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Bidé
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 15 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Valgfrie tillegg

  • Flyplasstransport tilbys mot et tillegg på EUR 100 per rom (én vei)

Barn og ekstrasenger

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 102044-AFF-00199, IT102044B47D8SQU3Z
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Residenza Danidea Tropea
Residenza Danidea Bed & breakfast
Residenza Danidea Bed & breakfast Tropea

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Residenza Danidea?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Residenza Danidea parkering?

Nei, dessverre, men det er gratis parkering i nærheten.

Tilbyr Residenza Danidea flyplasstransport?

Ja, flyplasstransport er tilgjengelig. Prisen er EUR 100 per rom, én vei.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Residenza Danidea?

Innsjekkingen er fra kl. 15.30 til midnatt. Du må sjekke ut innen kl. 10.30.

Hvordan er området Residenza Danidea ligger i?

Residenza Danidea ligger bare 7 minutter til fots fra Tropea stasjon og 12 minutter til fots fra Tropea-stranden.

Anmeldelser

Anmeldelser av Residenza Danidea

4,0

Anmeldelser

Verifisert

4/10 – Greit

Alessandro, reise på 11 netter