SSR Ikon Suites
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Hyderabad
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av SSR Ikon Suites





SSR Ikon Suites er et bra valg hvis du skal til Hyderabad. Noen frynsegoder er wi-fi, betjent parkering og selvbetjent frokost hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00.
Populære fasiliteter
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Daglig rengjøring
- Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 145 kr
145 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – deluxe, byutsikt

Dobbeltrom – deluxe, byutsikt
- Byutsikt
- 15 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe, byutsikt

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe, byutsikt
- Byutsikt
- 15 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Økonomi-firemannsrom, byutsikt

Økonomi-firemannsrom, byutsikt
- Byutsikt
- 30 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Luksussuite, byutsikt

Luksussuite, byutsikt
- Byutsikt
- 33 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

WILDWINGS PREMIUM HOTEL
Nārsingi
WILDWINGS PREMIUM HOTEL
Nārsingi
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 127 kr
127 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Hotel Bael Tree By Carlton Suites
Madhapur
Hotel Bael Tree By Carlton Suites
Madhapur
- Frokost inkludert
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
8.2 av 10, Veldig bra, 13 anmeldelser
8,2
Veldig bra
13 anmeldelser
Prisen er 206 kr
206 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

FORTUNE VISTA STAY INN
Hafeezpet
FORTUNE VISTA STAY INN
Hafeezpet
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Vaskeritjenester
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser
Prisen er 146 kr
146 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

White Fern Stays
Gachibowli
White Fern Stays
Gachibowli
- Frokost inkludert
- Delt kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
9.8 av 10, Suverent, 7 anmeldelser
9,8
Suverent
7 anmeldelser
Prisen er 238 kr
238 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Hotel N Grand
Kompally
Hotel N Grand
Kompally
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Døgnåpen resepsjon
Prisen er 154 kr
154 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Varrahi Exotica
Chanda Nagar
Varrahi Exotica
Chanda Nagar
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Vaskeritjenester
Prisen er 178 kr
178 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

V SQUARE ELITE
Kukatpally Housing Board Colony
V SQUARE ELITE
Kukatpally Housing Board Colony
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 179 kr
179 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

ITC Kohenur, a Luxury Collection Hotel, Hyderabad
Hyderabad
ITC Kohenur, a Luxury Collection Hotel, Hyderabad
Hyderabad
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 276 anmeldelser
8,8
Utmerket
276 anmeldelser
Prisen er 1 650 kr
1 650 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Treebo De Alphabet Kondapur
Kondapur
Treebo De Alphabet Kondapur
Kondapur
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
5.0 av 10, 4 anmeldelser
5,0
4 anmeldelser
Prisen er 208 kr
208 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

ABI RESIDENCY
HITEC City
ABI RESIDENCY
HITEC City
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Døgnåpen resepsjon
8.4 av 10, Veldig bra, 7 anmeldelser
8,4
Veldig bra
7 anmeldelser
Prisen er 190 kr
190 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

WestEnd Apartments Gachibowli, Hyderabad, TS, 500084
Hva som finnes i nærheten
- Kotla Vijayabhaskara Reddy Botanical Garden - 14 min kjøring - 3.2 km
- GMC Balayogi Sports Complex - 14 min kjøring - 3.6 km
- G.M.C. Balayogi friidrettsstadion - 14 min kjøring - 3.6 km
- Sarath City Capital Mall - 15 min kjøring - 3.5 km
- U.S. Consulate General - 22 min kjøring - 8.8 km
Transport
- Hyderabad (HYD-Rajiv Gandhi internasjonale flyplass) – 44 min. med bil
- HITEC City jernbanestasjon - 8 med bil
- Durgam Cheruvu jernbanestasjon - 10 med bil
- Madhapur stasjon - 11 med bil
Restauranter
- Starbucks - 4 min kjøring
- Peni - 3 min kjøring
- Kake De Hatti - 4 min kjøring
- Peni - 3 min kjøring
- Pancha Kattu Dosa - 18 min gange
Om dette overnattingsstedet
SSR Ikon Suites
- SSR Ikon Suites er et bra valg hvis du skal til Hyderabad. Noen frynsegoder er wi-fi, betjent parkering og selvbetjent frokost hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 30 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 11.00 til kl. 12.00
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 10.30
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 08.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter, maksimalt 1)*
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Inkludert, betjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Selvbetjent frokost inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.00
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Tilgjengelighetstilpasninger
- Heis
- Bredde på heisdør (cm): 152
- Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
- Tilgjengelighetstilpasset skyttelbuss
- Rullestolrampe ved hovedinngangen
- Godt opplyst inngangssti
Romfasiliteter
Selvpleie og baderom
- Privat bad
- Dusj
- Såpe
- Håndklær
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Mer
- Daglig rengjøring
Vilkår og avgifter
Refunderbare depositum
- Depositum i kontanter: 2500 INR per overnattingsenhet per opphold
Kjæledyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 1000 INR per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Også kjent som
SSR Ikon Suites Hotel
SSR Ikon Suites Hyderabad
SSR Ikon Suites Hotel Hyderabad
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på SSR Ikon Suites?
Ja, hunder og katter er velkomne, men det er en grense på totalt 1. Det koster INR 1000 per kjæledyr per dag.
Har SSR Ikon Suites parkering?
Ja, betjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på SSR Ikon Suites?
Innsjekkingen er fra kl. 11.00 til kl. 12.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.30.