Force on 5th Avenue Hotel

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell med døgnåpent treningssenter i Duluth

Velg datoer for å se priser

Fra Force on 5th Avenue Hotel tar det 5 minutter å kjøre til Lake Superior.

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Treningsrom
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (5)

  • Ukentlig rengjøring
  • Døgnåpent treningssenter
  • Vask av klær på egenhånd
  • Flerspråklig personale
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Tekjøkken
  • Separat sitteområde
  • Klesvaskfasiliteter
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Heis
  • Klimaanlegg på rommet
Den nåværende prisen er 958 kr
inkludert skatter og avgifter
24. sep.–25. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Studiosuite, byutsikt

9,4 av 10
Suverent
(68 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (queensize)

Suite, 2 soverom, utsikt mot innsjø

9,8 av 10
Suverent
(24 anmeldelser)
  • Innsjøutsikt
  • 73 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng, 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)

Suite – superior, flere senger, byutsikt

9,4 av 10
Suverent
(9 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 60 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 queensize-seng og 2 sovesofaer (queensize)

Suite, rullestolvennlig dusj, byutsikt

9,4 av 10
Suverent
(6 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 60 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (queensize)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
22 S 5th Ave W, Duluth, MN, 55802

Hva som finnes i nærheten

  • North Shore turistjernbane - 2 min gange - 0.2 km
  • Bayfront Festival Park - 3 min gange - 0.3 km
  • Duluth Entertainment Convention Center - 5 min gange - 0.5 km
  • AMSOIL Arena - 7 min gange - 0.6 km
  • Aerial Lift Bridge (bro) - 16 min gange - 1.4 km

Transport

  • Duluth, Minnesota (DLH-Duluth internasjonale flyplass) – 19 min. med bil

Restauranter

  • ‪Dubh Linn Brew Pub - ‬6 min gange
  • ‪Starbucks - ‬2 min gange
  • ‪Juice Pharm - Downtown - ‬7 min gange
  • ‪Caribou Coffee - ‬14 min gange
  • ‪Lyric Kitchen · Bar - ‬5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Force on 5th Avenue Hotel

  • Fra Force on 5th Avenue Hotel tar det 5 minutter å kjøre til Lake Superior.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 30 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Hurtiginnsjekking tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 23.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
    • Servicedyr er velkomne

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Parkering

    • Parkering innen 244 meter fra overnattingsstedet (USD 10 per natt)

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Vaskeritjenester
  • Flerspråklig personale

Fasiliteter

  • Døgnåpent treningssenter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 173
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Høyde på rullestovennlig registreringsskranke (cm): 81
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Termostatstyrt klimaanlegg og oppvarming
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Mat og drikke

  • Kjøleskap/fryseboks i full størrelse
  • Mikrobølgeovn
  • Tekjøkken
  • Kokeplate
  • Kjøkkenutstyr

Mer

  • Ukentlig rengjøring
  • Mobilnøkler

Vilkår og avgifter

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50 USD per overnattingsenhet (kan variere med oppholdets lengde), pluss et engangs rengjøringsgebyr på 150 USD

Parkering

  • Parkering er tilgjengelig i nærheten og koster USD 10 per natt (244 meter unna)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.

Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.

Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.

Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover

Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Force on 5th Avenue Hotel?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster USD 50 per overnattingsenhet per dag. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Force on 5th Avenue Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 11.00. Ekspress-innsjekking er tilgjengelig.

Finnes det et kasino på Force on 5th Avenue Hotel?

Nei, dette hotellet har ikke kasino, men Fond-du-Luth Casino (kasino) (11 min. til fots) ligger i nærheten.

Hva kan man gjøre på Force on 5th Avenue Hotel og i nærheten?

Hold formen ved like på det døgnåpne treningssenteret.

Har Force on 5th Avenue Hotel rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et tekjøkken med kokeplater, kjøleskap og mikrobølgeovn.

Hvordan er området Force on 5th Avenue Hotel ligger i?

Force on 5th Avenue Hotel ligger bare 15 minutter til fots fra Lake Superior og 4 minutter til fots fra North Shore turistjernbane.

Anmeldelser

Anmeldelser av Force on 5th Avenue Hotel

9,2

Fantastisk

9,4

Renhold

8,8

Fasiliteter

9,2

Personale og service

9,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The room was clean and staff was helpful.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great place, loved it. Clean, relaxing, great place. This was an amazing place to stay
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The room was good and had a pleasant stay.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Clean and excellent room.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

No amenities but otherwise we loved it. The people were amazing, friendly and helpful. We already booked another stay with Force. Thanks guys
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This property was perfect for our stay. We were able to walk everywhere we wanted to go. The room was clean and very comfortable. We’ll be back.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great location, clean rooms, friendly staff!
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Our second stay here. It's a very nice property and well priced. The only complaint we had, hand soaps were not stocked, shampoo and conditioner were not filled. Also, front desk should communicate about parking when checking in. We didnt know about the hotel's contracting parking until we asked on the 2nd day.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Wonderful pet friendly hotel. Good location. Would stay again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

For the price the rooms and hotel were amazing! We enjoyed our stay very much. Having the fridge and couch area were exactly what we needed for our stay of 5 people. A little dusting was needed in the rooms. When the light hit right you could see the dust settled, but wasn’t a deal breaker for us. The hotel was very clean.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very nice property.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We so enjoyed our stay. Easy access to downtown as well as the canal. Really quiet and the view was incredible. We would love to come back.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Don’t know what about this is a boutique hotel. They didn’t clean the room the entire three nights we were there. Had a kitchenette with an oven but no toaster. So we made bagels in a full oven, which seems wasteful. There’s no onsite parking, you have to go two blocks away. It was clean and comfortable just annoyed by the little things.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

I needed a quick place to stay for a business trip, but this will be my new place to stay in Duluth. Has everything you need in a great location.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Honestly, it was one of the best experiences at a hotel that I've had. The people were very friendly and helpful , the view from the 5th floor was amazing, and the hotel room was the nicest that I have ever been in. I would highly recommend it and I will definitely return.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Place was great, staff was friendly and it was quiet. I would totally stay here again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great experience!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Pros: Nice property, modern. Beds comfy. High end toiletries. Good location. Dirty sheets on the pullout bed. Staff brought us new sheets quickly.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great room, comfortable bed and couch/chair, lots of room, very well done hotel room in a great location. Only odd thing was parking during the stay
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

They were good and accommodating.. we had to wait 30 minutes for our room and I did not think it was a big deal and they gave us a discount and free parking. I thought it was not necessary but they have high standards for their guests and I felt that was incredible! If all places were like that!! Good customer service!!!! They will take care of you!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very clean, comfortable rooms with full kitchen. Couldn’t have been more comfortable. Staff was excellent.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The body wash was empty in the shower. Even though the property is dog-friendly, there is absolutely nowhere for your dog to relieve themselves - no grassy areas within the vicinity of the hotel.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It was a beautiful room
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

It was beautiful and clean! Definitely gonna book again
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Great place! Clean, quiet and walking distance to many restaurants and stores. Would definitely recommend.