SwagStay Hotel Riviera Nagpur
Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell i Nagpur
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av SwagStay Hotel Riviera Nagpur





SwagStay Hotel Riviera Nagpur er et bra valg hvis du skal til Nagpur. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering. Det er ikke langt å gå til kollektivtransport fra overnattingsstedet: Det tar 9 minutter å gå til Ujjwal Nagar jernbanestasjon og 11 minutter å gå til Flyplass jernbanestasjon.
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
- Døgnåpen resepsjon
Hovedfasiliteter (4)
Hovedfasiliteter (4)
- Frokost
- Døgnåpen resepsjon
- Aircondition
- Vask av klær på egenhånd
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Klesvaskfasiliteter
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Lydisolering
- Toalettartikler (inkludert)
Den nåværende prisen er 461 kr
461 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – deluxe, byutsikt

Dobbeltrom – deluxe, byutsikt
- Byutsikt
- 13 m²
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 kingsize-seng ELLER 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Dobbeltrom – superior

Dobbeltrom – superior
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Radisson Blu Hotel Nagpur
Nagpur
Radisson Blu Hotel Nagpur
Nagpur
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
9.2 av 10, Fantastisk, 291 anmeldelser
9,2
Fantastisk
291 anmeldelser
Prisen er 1 094 kr
1 094 kr
inkludert skatter og avgifter
11. sep.–12. sep.

Pride Premier Nagpur
Nagpur
Pride Premier Nagpur
Nagpur
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
6.8 av 10, 69 anmeldelser
6,8
69 anmeldelser
Prisen er 545 kr
545 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Le Meridien Nagpur
Nagpur
Le Meridien Nagpur
Nagpur
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
7.8 av 10, Bra, 122 anmeldelser
7,8
Bra
122 anmeldelser
Prisen er 627 kr
627 kr
inkludert skatter og avgifter
14. sep.–15. sep.

Enrise by Sayaji Nagpur
Nagpur
Enrise by Sayaji Nagpur
Nagpur
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 5 anmeldelser
8,8
Utmerket
5 anmeldelser
Prisen er 545 kr
545 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Hotel Centre Point
Ramdaspeth
Hotel Centre Point
Ramdaspeth
- Basseng
- Spa
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
7.6 av 10, Bra, 32 anmeldelser
7,6
Bra
32 anmeldelser
Prisen er 627 kr
627 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Regenta Central Hotel & Convention Nagpur
Nagpur
Regenta Central Hotel & Convention Nagpur
Nagpur
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
6.0 av 10, 8 anmeldelser
6,0
8 anmeldelser
Prisen er 362 kr
362 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

The Majestic Manor
Nagpur
The Majestic Manor
Nagpur
- Flyplasstransport
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
7.4 av 10, Bra, 16 anmeldelser
7,4
Bra
16 anmeldelser
Prisen er 376 kr
376 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Royal Palms
Nagpur
Royal Palms
Nagpur
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 323 kr
323 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Uptown Hotel
Sadar
Uptown Hotel
Sadar
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
2.0 av 10, 1 anmeldelse
2,0
1 anmeldelse
Prisen er 272 kr
272 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Treebo Premium The Memoir, Ramdaspeth
Ramdaspeth
Treebo Premium The Memoir, Ramdaspeth
Ramdaspeth
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
Prisen er 345 kr
345 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Wardha Rd ,Somalwadad, 1, Nagpur, Maharashtra, 440022
Hva som finnes i nærheten
- Sonegaon Lake - 6 min kjøring - 2.1 km
- Kasturchand Park - 22 min kjøring - 8.5 km
- Sitabuldi festning - 22 min kjøring - 8.2 km
- Empress Mall - 23 min kjøring - 7.8 km
- Japanese Rose Garden - 28 min kjøring - 10.2 km
Transport
- Nagpur (NAG-Dr. Ambedkar internasjonale flyplass) – 9 min. med bil
- Congress Nagar stasjon - 7 med bil
- Khapri jernbanestasjon - 7 med bil
- Khapri stasjon - 7 med bil
- Ujjwal Nagar jernbanestasjon – 9 min. gange
- Flyplass jernbanestasjon – 11 min. gange
- Jaiprakash Nagar stasjon – 18 min. gange
Restauranter
- Paunikar Saoji - 4 min kjøring
- Haldiram's - 4 min kjøring
- Dali The Art Cafe - 2 min kjøring
- Flavour's Resturant - 3 min kjøring
- Ramji Shyamji Pohewale - 3 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
SwagStay Hotel Riviera Nagpur
- SwagStay Hotel Riviera Nagpur er et bra valg hvis du skal til Nagpur. Noen av frynsegodene er wi-fi og ubetjent parkering. Det er ikke langt å gå til kollektivtransport fra overnattingsstedet: Det tar 9 minutter å gå til Ujjwal Nagar jernbanestasjon og 11 minutter å gå til Flyplass jernbanestasjon.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 25 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til kl. 08.00
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 12.00
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Barn
- Barn på opptil 3 år får frokost inkludert
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet
Annen informasjon
- Egne røykeområder
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 08.00 til kl. 10.30
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
- Vaskeritjenester
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Klimaanlegg
- Tøfler
Sov godt
- Lydisolering
Selvpleie og baderom
- Dusj
- Toalettartikler (inkludert)
- Håndklær
- Toalettpapir
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Skrivebord
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
Vilkår og avgifter
Valgfrie tillegg
- Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. INR 200 for voksne og INR 116 for barn
Kjæledyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 500 INR per kjæledyr per dag
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Union Pay
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på SwagStay Hotel Riviera Nagpur?
Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster INR 500 per kjæledyr per dag.
Har SwagStay Hotel Riviera Nagpur parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på SwagStay Hotel Riviera Nagpur?
Innsjekkingen er fra kl. 12.30 til kl. 08.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hvordan er området SwagStay Hotel Riviera Nagpur ligger i?
SwagStay Hotel Riviera Nagpur ligger bare 9 minutter til fots fra Ujjwal Nagar jernbanestasjon.