Bessiestown Country Guesthouse

Overnattingssted med 4.0 stjerner
Bed & breakfast med restaurant og bar/lounge i Carlisle

Velg datoer for å se priser

Bessiestown Country Guesthouse er et bra valg hvis du skal til Carlisle. Du kan dessuten slappe av med en drink i baren og bestille noe godt å spise i restauranten. Noen andre fasiliteter er en terrasse og en hage.

Anmeldelser

9,6 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Frokost inkludert
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Bar
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (5)

  • Daglig rengjøring
  • Restaurant og bar/lounge
  • Terrasse
  • Hage
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Flatskjerm-TV

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom, eget bad (Victoria)

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom, eget bad (Charlotte)

  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom, eget bad (Tanya)

  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom, eget bad (Caroline)

  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Catlowdy, Longtown, Carlisle, Penton, Carlisle, England, CA6 5QP

Hva som finnes i nærheten

  • Sand Hole Common - 13 min kjøring - 13.5 km
  • Bolton Fell National Nature Reserve - 14 min kjøring - 14.1 km
  • Hermitage Castle - 16 min kjøring - 19.2 km
  • Gilnockie Tower - 19 min kjøring - 14.3 km
  • Clan Armstrong Centre - 19 min kjøring - 14.3 km

Transport

  • Carlisle (CAX) – 25 min. med bil
  • Manchester lufthavn (MAN) – 158 min. med bil
  • Gretna Green Station - 17 med bil
  • Carlisle Railway Station (CXX) - 24 med bil
  • Carlisle Station - 39 med bil

Restauranter

  • ‪Craigburn Farmhouse - ‬4 min gange
  • ‪Becky’s Popup Bar - ‬17 min gange
  • ‪Oniels - ‬11 min kjøring
  • ‪Costa Express - ‬9 min kjøring
  • ‪Pentonbridge inn - ‬2 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Bessiestown Country Guesthouse

  • Bessiestown Country Guesthouse er et bra valg hvis du skal til Carlisle. Du kan dessuten slappe av med en drink i baren og bestille noe godt å spise i restauranten. Noen andre fasiliteter er en terrasse og en hage.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 4 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 19.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted
    • Ikke tillatt med utdrikningslag

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Engelsk frokost inkludert hver dag fra kl. 08.00 til kl. 09.00
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Tjenester

  • Bagasjeoppbevaring

Fasiliteter

  • Hage
  • Terrasse

Romfasiliteter

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Hjemmekomfort

  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker
  • Strykejern/-brett (på forespørsel)

Sov godt

  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert)

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Også kjent som

Bessiestown Farm Country Guesthouse Hotel
Bessiestown Farm Country Guesthouse Longtown
Bessiestown Country Guesthouse B&B Carlisle
Bessiestown Country Guesthouse B&B
Bessiestown Country Guesthouse Carlisle
Bessiestown house Carlisle
Bessiestown Country Carlisle
Bessiestown Country Guesthouse Carlisle
Bessiestown Country Guesthouse Bed & breakfast
Bessiestown Country Guesthouse Bed & breakfast Carlisle

Ofte stilte spørsmål

Tilbyr Bessiestown Country Guesthouse gratis avbestilling og full refusjon?

Ja, Bessiestown Country Guesthouse har fullt refunderbare rom som kan bestilles på nettstedet vårt. Bestiller du et slikt rom, kan du avbestille det inntil et par dager før innsjekking, avhengig av overnattingsstedets avbestillingsregler. Husk å ta en titt på avbestillingsreglene for spesifikke vilkår og betingelser.

Er det tillatt med kjæledyr på Bessiestown Country Guesthouse?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Bessiestown Country Guesthouse parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Bessiestown Country Guesthouse?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 19.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på Bessiestown Country Guesthouse og i nærheten?

Bessiestown Country Guesthouse tilbyr hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Bessiestown Country Guesthouse?

Ja, det finnes en restaurant på stedet.

Anmeldelser

Anmeldelser av Bessiestown Country Guesthouse

9,6

Enestående

10

Renhold

10

Beliggenheten

10

Personale og service

9,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Would definitely stay here again!

Lovely guest house. Customer service was excellent. Room was exceptionally clean and delightful little touches all around the room which was very pleasing indeed. Lovely location. Very helpful owner who will do anything to help you during your stay. Would definitely stay here again next time I visit relatives.
LOUISE, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Lovely people running a nice family run B&B. Really made us feel at home, rooms are nice too
matt, reise på 2 netter
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Good place to stay close to a working farm. But slightly out of the way though. Rooms were good and breakfast was excellent.
Madhavan, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Beautiful setting and wonderful accommodations, food was great and people were very friendly and helpful.
Tim, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Really beautifully decorated and everywhere so clean and everyone very friendly. Highly recommended, thank you for looking after us
Jon, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

100%

Lovely place, very nicely presented to a high standard, and the service and breakfast was excellent.
Lee, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

We stayed at this lovely guest house as it was close to a wedding venue we were attending. It was in such a lovely quiet location. Rooms were comfortable and clean and had all the amenities you needed. Staff were very friendly and the breakfast was lovely. We wished we had stayed for another night 😁
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Hosts very welcoming - gluten free breakfast provided although not been requested at time of booking. Very enjoyable stay would return
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very well maintained property. Good size rooms. Good situated for travelling and discovering around.
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

This place is really off the beaten track and therefore very quiet and peaceful. It is a working farm, so flyscreens on the open windows were welcome. It was a short drive to the local pub for dinner and watch the football.
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

welcome escape after lifting of lockdown

Friendly welcome & good service. Quiet location, lovely views. Room clean and fresh. great tasting breakfast. Only suggestion for improvement is some fresh fruit for breakfast. Wish we'd known in advance that evening meal could be provided
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Excellent. If you want to get away from it all in lush surroundings then this is the place for you.
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Wonderful place, comfortable room, lovely food and nice atmosphere.
Roger, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastic!

Fantastic place to stay! From the moment we arrived, everyone was very welcoming. The rooms were clean, comfortable and very homely. The views were amazing too! We loved our stay and hope to be back again.
Rebecca, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Very welcoming owners and I found the prooerty set in a peaceful and scenic location. Would most definately stay there again.
Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastic stay.
Mark, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The whole property was a treat to stay at, I could not fault it in anyway. It went above and beyond my expectations!
Emma, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

James, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

2/10 – Dårlig

Vivian, reise på 3 netter
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Karen, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Andre, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Jan, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Neela, reise på 1 natt
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Reise på 5 netter