Privat vert
Casa Samay
Overnattingsstedets klasse: 1
Vandrerhjem i Mazunte
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Casa Samay





Du får et flott opphold i Mazunte hvis du velger Casa Samay.
Anmeldelser
7,67,6 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Hage
- Bagasjeoppbevaring
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Dobbeltrom, balkong, hageutsikt
- Hageutsikt
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Dobbeltrom
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Dobbeltrom – standard
- 1 soverom
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Hotel Pochote Mazunte
Santa María Tonameca
Hotel Pochote Mazunte
Santa María Tonameca
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 75 anmeldelser
8,4
Veldig bra
75 anmeldelser
Prisen er 653 kr
653 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Posada del Arquitecto
Santa María Tonameca
Posada del Arquitecto
Santa María Tonameca
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 166 anmeldelser
8,6
Utmerket
166 anmeldelser
Prisen er 847 kr
847 kr
inkludert skatter og avgifter
29. aug.–30. aug.

Hotel Renata
Mazunte
Hotel Renata
Mazunte
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
9.4 av 10, Suverent, 16 anmeldelser
9,4
Suverent
16 anmeldelser
Prisen er 962 kr
962 kr
inkludert skatter og avgifter
22. sep.–23. sep.

Ballelita
San Pedro Pochutla
Ballelita
San Pedro Pochutla
- Wi-fi inkludert
8.8 av 10, Utmerket, 105 anmeldelser
8,8
Utmerket
105 anmeldelser
Prisen er 235 kr
235 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.

Casa Atma Mazunte
Mazunte
Casa Atma Mazunte
Mazunte
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Prisen er 859 kr
859 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

El Paraíso de Maria
Santa María Tonameca
El Paraíso de Maria
Santa María Tonameca
- Basseng
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
8.6 av 10, Utmerket, 12 anmeldelser
8,6
Utmerket
12 anmeldelser
Prisen er 647 kr
647 kr
inkludert skatter og avgifter
25. sep.–26. sep.

EL Copal
Mazunte
EL Copal
Mazunte
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
4.0 av 10, 3 anmeldelser
4,0
3 anmeldelser
Prisen er 754 kr
754 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Cabanas Biuzaa
San Pedro Pochutla
Cabanas Biuzaa
San Pedro Pochutla
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Bar
- Røykfritt
8.4 av 10, Veldig bra, 313 anmeldelser
8,4
Veldig bra
313 anmeldelser

Cocos Hotel
San Pedro Pochutla
Cocos Hotel
San Pedro Pochutla
- Basseng
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
9.0 av 10, Fantastisk, 104 anmeldelser
9,0
Fantastisk
104 anmeldelser
Prisen er 770 kr
770 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Casa Mermejita Mazunte
Santa María Tonameca
Casa Mermejita Mazunte
Santa María Tonameca
- Basseng
- Flyplasstransport
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 114 anmeldelser
8,6
Utmerket
114 anmeldelser
Prisen er 1 046 kr
1 046 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

C. la Barrita, Mazunte, Oax., 70947
Hva som finnes i nærheten
- Mazunte-stranden - 8 min gange - 0.7 km
- Cometa Point - 12 min gange - 1.0 km
- Mermejita-stranden - 13 min gange - 1.2 km
- Rinconcito-stranden - 14 min gange - 1.2 km
- San Agustinillo-stranden - 15 min gange - 1.3 km
Transport
- Huatulco, Oaxaca (HUX-Bahías de Huatulco int.) – 73 min. med bil
Restauranter
- Nue-La Maxima Cafeteria - 8 min kjøring
- Sal y pimienta - 7 min kjøring
- Los Almendros - 7 min kjøring
- La Tertulia - 4 min gange
- ChiZme - 7 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Casa Samay
- Du får et flott opphold i Mazunte hvis du velger Casa Samay.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 3 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
- Aldersgrense for innsjekking: 15 år
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene har tilgang til boenheten via en egen inngang
- Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 15
Kjæledyr
- Kjæledyr kan tas med uten ekstra kostnader (bare hunder og katter)
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Parkering
- Ingen parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Bagasjeoppbevaring
- Virtuell resepsjon
Fasiliteter
- Hage
Romfasiliteter
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og American Express
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Casa Samay?
Ja, det koster ikke noe ekstra å ha med hunder og katter.
Har Casa Samay parkering?
Nei, det er dessverre ingen parkering ved Casa Samay.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Casa Samay?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hva kan man gjøre på Casa Samay og i nærheten?
Casa Samay tilbyr hage.
Hvordan er området Casa Samay ligger i?
Casa Samay ligger bare 6 minutter til fots fra Mazunte-stranden og 12 minutter til fots fra Cometa Point.