Emerald Beach Resort

Overnattingsstedets klasse: 2
Resort på stranden og med vingård, nær Pier Park

Velg datoer for å se priser

Emerald Beach Resort har blant annet en vingård, og det tar 5 minutter å gå til Panama City Beaches. Gjestene kan glede seg over et utendørsbasseng og se frem til aktivitetsmuligheter som minigolf. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Pier Park og Frank Brown Park.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskeritjenester
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Dagligstue
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (5)

  • Vingård
  • På stranden
  • Utendørsbasseng
  • Vask av klær på egenhånd
  • Minigolf

Føl deg som hjemme (6)

  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Flatskjerm-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
14700 Front Beach Rd, Panama City Beach, FL, 32413

Hva som finnes i nærheten

  • Panama City Beaches - 5 min gange - 0.4 km
  • Hidden Lagoon golf og racerbane - 6 min gange - 0.6 km
  • Pier Park - 2 min kjøring - 2.5 km
  • Russell-Fields pir - 4 min kjøring - 2.5 km
  • The Grand Theater - 4 min kjøring - 2.5 km

Transport

  • Panama City, Florida (ECP-Northwest Florida Beaches internasjonale flyplass) – 25 min. med bil

Restauranter

  • ‪McDonald's - ‬4 min kjøring
  • ‪Sharky's Beachfront Restaurant - ‬8 min gange
  • ‪Dave & Buster's - ‬3 min kjøring
  • ‪Ford’s Garage - ‬3 min kjøring
  • ‪Shuckums Oyster Pub & Grill - ‬18 min gange

Om dette overnattingsstedet

Emerald Beach Resort

  • Emerald Beach Resort har blant annet en vingård, og det tar 5 minutter å gå til Panama City Beaches. Gjestene kan glede seg over et utendørsbasseng og se frem til aktivitetsmuligheter som minigolf. Det tar dessuten bare 5 minutter å gå til Pier Park og Frank Brown Park.

Overblikk

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00
    • Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
    • Aldersgrense for innsjekking: 21 år
    • Utsjekking kl. 10.00
    • Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 21

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi på rommene inkludert

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet
    • En garasje er tilgjengelig på stedet

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Aktiviteter

  • Golfbane like ved
  • Båtturer
  • Fisking
  • Golftimer

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet godtar.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Kontantløse transaksjoner er mulig.
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort.
Overnattingsstedets registreringsnummer: 66204, 61764
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Emerald Beach Resort basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Emerald Beach Resort?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Emerald Beach Resort parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Emerald Beach Resort?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00. Kontaktløs innsjekking og kontaktløs utsjekking er tilgjengelig.

Hva kan man gjøre på Emerald Beach Resort og i nærheten?

Ha det gøy med aktiviteter i nærheten, som for eksempel båtturer og fisking, eller spill en runde golf på den nærliggende golfbanen. Ta deg en svømmetur i utendørsbassenget eller benytt deg av de andre fasilitetene som tilbys av denne resorten, som for eksempel vingård.

Hvordan er området Emerald Beach Resort ligger i?

Emerald Beach Resort ligger bare 4 minutter til fots fra Panama City Beaches og 7 minutter til fots fra Hidden Lagoon golf og racerbane.

Anmeldelser

8,6

Utmerket