Adria Palace
Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell i Rrashbull
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Adria Palace





Adria Palace er et bra valg hvis du skal til Rrashbull. Et treningssenter og en badstue er noen andre høydepunkter her.
Anmeldelser
8,28,2 av 10 –
Veldig bra
Populære fasiliteter
- Treningsrom
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Treningssenter
- Badstue
Den nåværende prisen er 1 340 kr
1 340 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 13 av 13 rom
Åpne alle bildene av Standard Double Room

Standard Double Room
- Plass til 2 personer
- 2 enkeltsenger ELLER 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Superior Triple Room
- Plass til 3 personer
- 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng ELLER 3 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Deluxe Double Room With Sea View

Deluxe Double Room With Sea View
- Plass til 2 personer
- 1 queensize-seng ELLER 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Family Room With Sea View
- Plass til 4 personer
- 1 queensize-seng og 2 enkeltsenger ELLER 4 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Superior Triple Room With Sea View
- Plass til 3 personer
- 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng ELLER 3 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Superior Double Room

Superior Double Room
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Double Room Street View B

Double Room Street View B
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Quadruple Room Sea View B

Quadruple Room Sea View B
- Plass til 4 personer
- 2 enkeltsenger og 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Double Room Side Sea View B

Double Room Side Sea View B
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Triple Room Side Sea View B

Triple Room Side Sea View B
- Plass til 3 personer
- 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Double Room Sea View B

Double Room Sea View B
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Triple Room Sea View B

Triple Room Sea View B
- Plass til 3 personer
- 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Double Room Street View B

Double Room Street View B
- Plass til 2 personer
- 1 dobbeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Zena Hotel
Rrashbull
Zena Hotel
Rrashbull
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 2 anmeldelser
10
Suverent
2 anmeldelser
Prisen er 509 kr
509 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Delta Hotel
Rrashbull
Delta Hotel
Rrashbull
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Tilstøtende rom er tilgjengelige
9.4 av 10, Suverent, 15 anmeldelser
9,4
Suverent
15 anmeldelser
Prisen er 922 kr
922 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Vila Eva
Golem
Vila Eva
Golem
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
10.0 av 10, Suverent, 1 anmeldelse
10
Suverent
1 anmeldelse
Prisen er 1 025 kr
1 025 kr
inkludert skatter og avgifter
23. sep.–24. sep.

Olivia's Hill Resort
Rrashbull
Olivia's Hill Resort
Rrashbull
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.4 av 10, Suverent, 151 anmeldelser
9,4
Suverent
151 anmeldelser
Prisen er 948 kr
948 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Bella Vista
Rrashbull
Hotel Bella Vista
Rrashbull
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.8 av 10, Utmerket, 116 anmeldelser
8,8
Utmerket
116 anmeldelser
Prisen er 836 kr
836 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Adria Palace Hotel
Rrashbull
Adria Palace Hotel
Rrashbull
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
7.4 av 10, Bra, 27 anmeldelser
7,4
Bra
27 anmeldelser
Prisen er 1 141 kr
1 141 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Blue Studios By Comfort Suites
Golem
Blue Studios By Comfort Suites
Golem
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 7 anmeldelser
8,4
Veldig bra
7 anmeldelser
Prisen er 995 kr
995 kr
inkludert skatter og avgifter
15. sep.–16. sep.

Flower Hotels & Resorts
Golem
Flower Hotels & Resorts
Golem
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
7.6 av 10, Bra, 53 anmeldelser
7,6
Bra
53 anmeldelser
Prisen er 1 702 kr
1 702 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Diamar Suites
Rrashbull
Diamar Suites
Rrashbull
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.4 av 10, Veldig bra, 7 anmeldelser
8,4
Veldig bra
7 anmeldelser
Prisen er 757 kr
757 kr
inkludert skatter og avgifter
16. sep.–17. sep.

Hotel Iliria Internacional
Durrës
Hotel Iliria Internacional
Durrës
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 42 anmeldelser
8,4
Veldig bra
42 anmeldelser
Prisen er 792 kr
792 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

7GG8+3G, SH4, Durres, Durres, 2504
Hva som finnes i nærheten
- strand nær Shkallnur - 2 min kjøring - 1.1 km
- strand nær Rruga Prometeu - 2 min kjøring - 2.6 km
- strand nær Basilica of Saint Michael - 2 min kjøring - 2.6 km
- strand nær Rruga Dyrrahu - 6 min kjøring - 7.8 km
- strand nær Rruga Dhaskal Sotiri - 8 min kjøring - 7.7 km
Transport
- Tirana (TIA - Nene Tereza int.) – 46 min. med bil
Restauranter
- Taverna Dajti - 6 min kjøring
- Verona - 6 min kjøring
- Nuri's Restaurant - 6 min kjøring
- Diamar - 1 min kjøring
- Copacabana Bar
Om dette overnattingsstedet
Adria Palace
- Adria Palace er et bra valg hvis du skal til Rrashbull. Et treningssenter og en badstue er noen andre høydepunkter her.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 20 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 00.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverkt øy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Overnattingsstedets fasiliteter
Mat og drikke
- Frokost inkludert
Fasiliteter
- Bygget i 2024
- Treningssenter
- Badstue
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.
Ofte stilte spørsmål
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Adria Palace?
Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 00.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Hva kan man gjøre på Adria Palace og i nærheten?
Adria Palace tilbyr badstue og treningssenter.