Shilla Legacy Hotel

Overnattingsstedets klasse: 3
Hotell med praktisk avstand til Hwangnidan-gil-veien

Velg datoer for å se priser

Velger du Shilla Legacy Hotel, tar det bare 5 minutter å kjøre til Hwangnidan-gil-veien og Donggung-palasset og Wolji-dammen. Gjestene kan benytte seg av et treningssenter for å få litt mosjon, og wi-fi og ubetjent parkering er noen andre frynsegoder. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Bomun-innsjøen.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Treningsrom
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (4)

  • Daglig rengjøring
  • Frokost
  • Treningssenter
  • Døgnåpen resepsjon

Føl deg som hjemme (6)

  • Privat bad
  • Separat sitteområde
  • Daglig rengjøring
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
Den nåværende prisen er 741 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 14 av 14 rom

Enkeltrom – standard

  • Byutsikt
  • 10 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – business

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 1 person
  • 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Superior Pool Triple Room

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 3 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Superior Suite Room

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Superior Deluxe Room

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Family Pool Suite (Queen + Single)

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Family Suite (Queen+Single)

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Family Noble Suite (King+Super Queen)

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Family Royal Suite Room(King+Queen+Queen

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Family Deluxe Room(Queen+Single)

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Superior Pool Suite 4-Person Room

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Superior Pool Suite 3-Person Room

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 enkeltseng og 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Residential Royal Suite Room

  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
14-1 Wonhyo-ro, Gyeongju, North Gyeongsang, 38157

Hva som finnes i nærheten

  • Hwangnidan-gil-veien - 8 min gange - 0.7 km
  • Daereungwon kongelige gravkammer - 8 min gange - 0.7 km
  • Gyeongju Gyochon tradisjonelle landsby - 4 min kjøring - 1.8 km
  • Cheomseongdae - 5 min kjøring - 1.5 km
  • Donggung-palasset og Wolji-dammen - 7 min kjøring - 2.1 km

Transport

  • Pohang (KPO) – 47 min. med bil
  • Ulsan (USN) – 58 min. med bil
  • Gyeongju KTX stasjon - 12 med bil
  • Seogyeongju stasjon - 18 med bil
  • Gyeongju stasjon - 24 min gange

Restauranter

  • ‪ecoto - ‬11 min gange
  • ‪맥도날드 (McDonald's) - ‬4 min gange
  • ‪COFFEE PLACE - ‬10 min gange
  • ‪사시스세소 - ‬11 min gange
  • ‪Starbucks - ‬6 min gange

Om dette overnattingsstedet

Shilla Legacy Hotel

  • Velger du Shilla Legacy Hotel, tar det bare 5 minutter å kjøre til Hwangnidan-gil-veien og Donggung-palasset og Wolji-dammen. Gjestene kan benytte seg av et treningssenter for å få litt mosjon, og wi-fi og ubetjent parkering er noen andre frynsegoder. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Bomun-innsjøen.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 55 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 19 år
    • Utsjekking kl. 11.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 19
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering under tak på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé (mot betaling) hver dag fra kl. 07.00 til kl. 10.00

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Fasiliteter

  • Treningssenter

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Tøfler

Fasiliteter

  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter))
  • Telefon

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Frokostbuffé er tilgjengelig mot betaling og koster ca. USD 20 for voksne og USD 15 for barn

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Overnattingsstedets registreringsnummer: 505-81-03933
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Shilla Legacy Hotel?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Shilla Legacy Hotel parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Shilla Legacy Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Shilla Legacy Hotel og i nærheten?

Hold formen ved like på treningssenteret.

Hvordan er området Shilla Legacy Hotel ligger i?

Shilla Legacy Hotel ligger bare 8 minutter til fots fra Hwangnidan-gil-veien og 9 minutter til fots fra Daereungwon kongelige gravkammer.