Hele leiligheten

Edge Central Pattaya by PH

Overnattingssted med 4.0 stjerner
Leilighet med utendørs basseng, nær Pattaya strand

Velg datoer for å se priser

Velger du Edge Central Pattaya by PH, tar det bare 5 minutter å gå til Pattaya strand og Pattaya strandvei. Det er herlig å ta et morgenbad i utendørsbassenget, og stedet har også et treningssenter som innbyr til fysisk aktivitet. En badstue og en hage tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som vaskemaskin og kjøleskap.

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Parkering tilgjengelig
  • Wi-fi inkludert
  • Dagligstue

Hovedfasiliteter (7)

  • 5 leiligheter
  • Ukentlig rengjøring
  • Utendørsbasseng
  • Treningssenter
  • Badstue
  • Ubetjent parkering (mot et tillegg)
  • Hage

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Privat bad
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • Hage
  • Blendingsgardiner/gardiner
Den nåværende prisen er 400 kr
inkludert skatter og avgifter
3. juli–4. juli

Romalternativer

Premium Deluxe Queen Room

  • Delvis sjøutsikt
  • 31 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Deluxe Queen Room

  • Delvis sjøutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – superior

  • Delvis sjøutsikt
  • 27 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Moo 10 Pattaya Sai 2, Nongprue, Pattaya Central, Pattaya, Chonburi, 20150

Hva som finnes i nærheten

  • Pattaya strand - 3 min gange - 0.3 km
  • Pattaya strandvei - 3 min gange - 0.3 km
  • Pattaya sentrum - 5 min gange - 0.5 km
  • Soi Buakhao - 5 min gange - 0.5 km
  • Gågaten - 15 min gange - 1.3 km

Transport

  • Utapao (UTP-Utapao internasjonale flyplass) – 52 min. med bil
  • Suvarnabhumi internasjonale flyplass (BKK) – 95 min. med bil
  • Bangkok (DMK - Don Mueang int.) – 132 min. med bil
  • Pattaya stasjon - 13 med bil
  • Pattaya Tai stasjon - 17 med bil
  • Si Racha Junction stasjon - 28 med bil

Restauranter

  • ‪Beefeater - ‬1 min gange
  • ‪Kiss Food & Drink - ‬1 min gange
  • ‪น้องใจ (Nong Jai) - ‬2 min gange
  • ‪Happy Baffet - ‬2 min gange
  • ‪Good Everything Beer Bar - ‬2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Edge Central Pattaya by PH

  • Velger du Edge Central Pattaya by PH, tar det bare 5 minutter å gå til Pattaya strand og Pattaya strandvei. Det er herlig å ta et morgenbad i utendørsbassenget, og stedet har også et treningssenter som innbyr til fysisk aktivitet. En badstue og en hage tiltrekker seg mange gjester, i tillegg til romfasiliteter som vaskemaskin og kjøleskap.

Overblikk

DONE

Overnattingsstedets størrelse

    • 5 leiligheter
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om smartlåsen. Boenheten har egen inngang
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Utsjekkingsinstruksjoner

    • Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
    • Slå av lysene, lås dørene og returner nøklene
PETS

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet (THB 250 per dag)
VPN_KEY

Annen informasjon

    • Egne røykeområder (bøter pålegges)

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørs svømmebasseng
  • Solsenger
  • Badstue

Internett

  • Wi-fi med en hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter) inkludert

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering på sikret område under tak på stedet (THB 250 per dag)

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
  • Vannkoker

Mat og drikke

  • Spisebord

Bad

  • Dusj
  • Regndusjhode
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Håndklær
  • Toalettpapir
  • Bidé
  • Hårføner

Boarealer

  • Spiseområde
  • Sitteområde

Underholdning

  • 32-tommers smart-TV med Parabol-TV

Utendørsområder

  • Hage

Klesvask

  • Vaskemaskin

Arbeidsområder

  • Skrivebord
  • Kontorstol
  • Arbeidsområde

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Hvis du har behov for tilgjengelighetstilpasninger, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Visuell brannalarm
  • Røykeområder (bøter pålegges)

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Begrenset rengjøring
  • Safe
  • Strykejern/-brett
  • Blendingsgardiner

Beliggenhet

  • I sentrum

Aktiviteter

  • Treningssenter

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Brannslukningsapparat
  • Sikkerhetssystem

Generelt

  • 5 rom
  • Bygget i 2021

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Rengjøring tilbys mot et tillegg på THB 500 per dag

Parkering

  • Selvbetjent parkering under tak koster THB 250 per dag

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Føl deg trygg med sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat og sikkerhetssystem på stedet.
Dette overnattingsstedet godtar kun betaling med kontanter.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har Edge Central Pattaya by PH basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Edge Central Pattaya by PH?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Edge Central Pattaya by PH parkering?

Ja. Ubetjent parkering koster THB 250 per dag.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Edge Central Pattaya by PH?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på Edge Central Pattaya by PH og i nærheten?

Edge Central Pattaya by PH tilbyr utendørsbasseng og badstue, i tillegg til treningssenter og hage.

Har Edge Central Pattaya by PH et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr, kjøleskap og mikrobølgeovn.

Hvordan er området Edge Central Pattaya by PH ligger i?

Edge Central Pattaya by PH ligger i Pattaya sentrum, bare 5 minutter til fots fra Pattaya strand og 16 minutter til fots fra Gågaten.

Anmeldelser

Anmeldelser av Edge Central Pattaya by PH

8,4

Veldig bra

9,4

Renhold

9,0

Fasiliteter

9,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert

10/10 – Suverent

I had a wonderful stay the area was safe the was security gard 24/7 at the entry.
Edsoon, reise på 13 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Beautiful poolarea, but more comfortable sun lounges please.
Anton, reise på 9 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

What an amazing condo stay. Breathtaking rooftop infinity pool view and a cozy apartment. The host was also very responsive and I had a smooth check in and check out experience. Recommended 10/10.
Pulak, reise på 2 netter
Verifisert

6/10 – Bra

Room is Ok has what u need but NO partial
Stuart Kane, reise på 1 natt
Verifisert

6/10 – Bra

Rigtig flot bygning med gode faciliteter, pool, gym og opholdssted med billard. Desværre havde vi værelse ud mod gaden og da vinduerne ikke gav den mindste støj dæmpning, havde vi glæde af koncert, fest og fællessang til kl 2:30 hver nat. Kommer jeg igen, det gør jeg nok, men ville så krydse fingre for et andet værelse 😃
Dennis, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

The staff was great, attentive and provided room service request within minutes. Great location for walking and transport. Only negative thing about the stay that I would mention for me was the bed was kind of hard and the air quality of the HVAC system seemed musty. Even with that being said, I would dust again.
Derrick, reise på 2 netter
Verifisert

6/10 – Bra

The room was nice and clean but the door entry system wasn’t easy to use and checking in wasn’t easy and you have to use your key everywhere for lifts and doors
Rich, reise på 3 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

The rooms are nice. The pool in the workout rooms are great. The building definitely does not have enough elevators for the tenants. I booked my reservation through Hotels.com. It said I was going to get a king bed when I got there at 11 o’clock at night, I had a queen not what I ordered, but I can live with it overall a pretty good property.
barry, reise på 3 netter
Verifisert

6/10 – Bra

The condo is good. Only issue is the room isn’t sound proofed from the outside noise. Can hear the neighbouring bar play its music and the “working women” cackling until 3 am.
Kristopher, reise på 7 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Veldig bra plass og bo.
Terje, reise på 8 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Fine fasiliteter. Luktet rart på rommet, kanskje rengjøre AC? For få heiser for et så stort kompleks, mye venting.
lars kristian, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Amazing recreation area at 30-31 floor. Really nice room with needed things. If you prefere a nice rooftop pool area - this is it! Nice view the room at 26 floor, sea view, and in the shadow for the sun daytime. 31 floors means you have to be patient for the elevator (3). Really great place to stay.
Jon Kjetil, reise på 2 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Good located for partying, lift system not really efficient. Sometimes waiting time is more than 5/10 minutes. Room was clean however daily or weekly cleaning was not included and not easy to arrange. Towels do not get replaced and replacement can only get arranged after arrival, as the landlord only send you an email with his contact details 24 hours prior to your arrival, as such you may still be on your way to Thailand and not been a le to reply..... It would be more efficient if the landlord could communicate with guests about the extra services directly after the reservation is confirmed.
Sami, reise på 8 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Very clean, beautiful views, hosting party very attentive and courteous.
ESTHER, reise på 2 netter
Verifisert

4/10 – Greit

The noise was unreal. May as well have just put the bed in the bars on the street. Don’t stay here unless you’re happy not sleeping until 5am during the week. I can only imagine the weekends are worse
Ben, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Very clean and nice location.
KASHYAPKUMAR, reise på 2 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Rooms only suitable for 1 person. But small. Features are great and all working well. Lifts can be a long wait
David, reise på 7 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Jon Kjetil, reise på 3 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

TETSUYA, reise på 3 netter
Verifisert

2/10 – Dårlig

Mourad, reise på 1 natt
Verifisert

8/10 – Veldig bra

julien, reise på 4 netter
Verifisert

8/10 – Veldig bra

Johny, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

Sannon, reise på 2 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

JARROD, reise på 5 netter
Verifisert

10/10 – Suverent

mohamed, reise på 2 netter