UHF HOTELS & RESORTS PINETREE

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell med utendørs basseng i Iskandar Puteri

Velg datoer for å se priser

UHF HOTELS & RESORTS PINETREE ligger 15 minutter med bil fra LEGOLAND® Malaysia og Aeon-kjøpesenteret Bukit Indah. Det er herlig å ta et morgenbad i utendørsbassenget, og stedet har også et treningssenter som innbyr til fysisk aktivitet. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Sutera kjøpesenter.

Anmeldelser

9,2 av 10 –
Fantastisk

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Treningsrom
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (5)

  • Daglig rengjøring
  • Utendørsbasseng
  • Treningssenter
  • Døgnåpen resepsjon
  • Aircondition

Føl deg som hjemme (6)

  • Tekjøkken
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • Daglig rengjøring
  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Badekar eller dusj
Den nåværende prisen er 526 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 10 av 10 rom

PENTHOUSE 5 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 10 personer
  • 5 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

WATERFRONT SIGNATURE 3 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

WATERFRONT 3 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

WATERFRONT SIGNATURE 2 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

WATERFRONT 2 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

WATERSIDE PARTIAL 2 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

BOTANIC SUPERIOR 2 BEDROOM KING

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

BOTANIC STANDARD 2 BEDROOM TWIN

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 4 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

BOTANIC STANDARD 1 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

PENTHOUSE 3 BEDROOM

  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 3 queensize-senger
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Persiaran Tanjung, Iskandar Puteri, Johor Darul Ta'zim, 79000

Hva som finnes i nærheten

  • Puteri Harbour - 10 min gange - 0.9 km
  • Sanrio Hello Kitty Town - 10 min gange - 0.9 km
  • LEGOLAND® Malaysia - 6 min kjøring - 4.9 km
  • Sunway Big Box Retail Park - 6 min kjøring - 6.0 km
  • Johor Bahru torg - 26 min kjøring - 26.5 km

Transport

  • Singapore (XSP-Seletar) – 55 min. med bil
  • Senai internasjonale flyplass (JHB) – 32 min. med bil
  • Changi flyplass (SIN) – 66 min. med bil
  • Kempas Baru stasjon - 20 med bil
  • JB Sentral - 26 med bil

Restauranter

  • ‪The Coffee Bean & Tea Leaf - ‬6 min kjøring
  • ‪Tom & Danny Coffee - ‬7 min kjøring
  • ‪Al-Safa Senadi Hills - ‬7 min kjøring
  • ‪Market Restaurant - ‬7 min kjøring
  • ‪Kopi Panggung - ‬6 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

UHF HOTELS & RESORTS PINETREE

  • UHF HOTELS & RESORTS PINETREE ligger 15 minutter med bil fra LEGOLAND® Malaysia og Aeon-kjøpesenteret Bukit Indah. Det er herlig å ta et morgenbad i utendørsbassenget, og stedet har også et treningssenter som innbyr til fysisk aktivitet. Velger du å bo på dette hotellet, er du bare en kort kjøretur unna Sutera kjøpesenter.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 50 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
    • Aldersgrense for innsjekking: 19 år
    • Utsjekking kl. 12.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 19
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 25+ mbps)
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon

Fasiliteter

  • Treningssenter
  • Utendørsbasseng

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Strykejern/-brett
  • Vaskemaskin

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner

Fasiliteter

  • Individuelt innredet og dekorert
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde

Selvpleie og baderom

  • Badekar eller dusj
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 25+ mbps)
  • Kontorstol

Mat og drikke

  • Minikjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Tekjøkken
  • Kjøkkenutstyr
  • Spisebord

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay og Carte Blanche
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har UHF HOTELS & RESORTS PINETREE basseng?

Ja, overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på UHF HOTELS & RESORTS PINETREE?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har UHF HOTELS & RESORTS PINETREE parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på UHF HOTELS & RESORTS PINETREE?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på UHF HOTELS & RESORTS PINETREE og i nærheten?

UHF HOTELS & RESORTS PINETREE tilbyr utendørsbasseng og treningssenter.

Har UHF HOTELS & RESORTS PINETREE rom med kjøkken eller tekjøkken, slik at man kan lage mat selv?

Ja, hvert rom har et tekjøkken med mikrobølgeovn og kjøkkenutstyr.

Hvordan er området UHF HOTELS & RESORTS PINETREE ligger i?

UHF HOTELS & RESORTS PINETREE ligger bare 17 minutter til fots fra Puteri Harbour og 12 minutter til fots fra Puteri Harbour fergeterminal.