Wongan Hills Caravan Park

Overnattingsstedets klasse: 1
Overnattingsplasser med tekjøkken i Wongan Hills

Velg datoer for å se priser

Du får et flott opphold i Wongan Hills hvis du velger Wongan Hills Caravan Park. Overnattingsplassene her byr på blant annet kjøleskap og mikrobølgeovn.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Tekjøkken
  • Vaskeritjenester
  • Parkering inkludert
  • Aircondition
  • Dagligstue
  • Kjøleskap

Hovedfasiliteter (4)

  • 18 overnattingsplasser
  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Vask av klær på egenhånd
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Tekjøkken
  • Privat bad
  • Eget spiseområde
  • Separat sitteområde
  • Klesvaskfasiliteter
  • Klimaanlegg på rommet
Den nåværende prisen er 1 200 kr
inkludert skatter og avgifter
28. sep.–29. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Alpehytte, 1 soverom

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 enkeltseng

Studio, 1 queensize-seng

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Økonomihytte, flere senger

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 køyeseng (enkel)

Hytte – standard, flere senger

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 uttrekksseng (enkel)

Hytte – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 lang enkeltseng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
65 Wongan Rd, Wongan Hills, WA, 6603

Hva som finnes i nærheten

  • New Norcia River Walk Trailhead - 36 min kjøring - 71.9 km
  • New Norcia Museum & Art Gallery - 36 min kjøring - 72.2 km
  • Slater Homestead - 37 min kjøring - 63.9 km

Restauranter

  • ‪Hot Gossip Caffe - ‬5 min gange
  • ‪Wongan Hills Bakery & Cafe - ‬8 min gange
  • ‪Wongan Hills Hotel - ‬9 min gange
  • ‪The Fairy house food - ‬6 min gange
  • ‪Cafe Of Note - ‬7 min gange

Om dette overnattingsstedet

Wongan Hills Caravan Park

  • Du får et flott opphold i Wongan Hills hvis du velger Wongan Hills Caravan Park. Overnattingsplassene her byr på blant annet kjøleskap og mikrobølgeovn.

Overblikk

Overnattingsstedets størrelse

    • 18 overnattingsplasser

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 09.00 til kl. 18.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 18.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering utendørs på stedet

Overnattingsstedets fasiliteter

Parkering og transport

  • Selvbetjent parkering (inkludert) utendørs på stedet

Tekjøkken

  • Kjøleskap
  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr

Bad

  • Dusj
  • Såpe
  • Håndklær
  • Toalettpapir

Boarealer

  • Spiseområde
  • Sitteområde

Utendørsområder

  • Privat terrasse

Klesvask

  • Muligheter for klesvask
  • I nærheten av et myntvaskeri

Inneklima

  • Klimaanlegg
  • Termostatstyrt oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyr er ikke tillatt

Tilgjengelighet

  • Ingen heiser

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Rengjøring (på forespørsel)
  • Utskifting av håndklær (på forespørsel)
  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Skifting av sengetøy (på forespørsel)

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 18 rom

Vilkår og avgifter

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Wongan Hills Caravan Park?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Wongan Hills Caravan Park parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Wongan Hills Caravan Park?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Har Wongan Hills Caravan Park et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et tekjøkken med kokeplater, kjøleskap og mikrobølgeovn.

Har Wongan Hills Caravan Park private områder utendørs?

Ja, dette overnattingsstedet har en terrasse eller platting.

Anmeldelser

Anmeldelser av Wongan Hills Caravan Park

10

Enestående

10

Renhold

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

The caravan park and accommodation are probably in need of an overhaul. It’s a bit tired due to age. But the rooms were clean and the staff were very helpful. We enjoyed our stay
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Unit was completely clean. Kitchenette fully equiped - even dishwashing liquid was provided. Aircon worked perfectly. Area was quiet. Couldn't ask for more owners email and mobile details in the room. Only thing some people may not like is no TV due to local distributor awaiting installation upgrade to NBN. Strong Telstra connection to our Personal Hotspot compensated could evern watch the footie. Definitely would stay again