Hele leiligheten
Blokhus Feriecenter
Overnattingsstedets klasse: 3
Leilighet med utendørs basseng og innendørs basseng i Blokhus
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Blokhus Feriecenter





Du får et flott opphold i Blokhus hvis du velger Blokhus Feriecenter. Gjestene kan dessuten utforske utendørsbassenget og innendørsbassenget, og stedet har en badstue der du kan slappe av og lade opp etter en lang dag. Leilighetene har fasiliteter som tørketrommel og kjøleskap.
Anmeldelser
7,67,6 av 10 –
Bra
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (2)
Hovedfasiliteter (2)
- Innendørsbasseng og utendørsbasseng
- Badstue
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 23 soverom
- Kjøkken
- Kaffetrakter/tekoker
- Digital-TV
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Utendørs svømmebasseng
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Åpne alle bildene av Leilighet – comfort, 2 soverom

Leilighet – comfort, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – classic, 2 soverom

Leilighet – classic, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – superior, 2 soverom

Leilighet – superior, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – romantic, 2 soverom

Leilighet – romantic, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – premium, 3 soverom

Leilighet – premium, 3 soverom
- 60 m²
- 3 soverom
- Plass til 6 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 4 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Luksusleilighet, 3 soverom

Luksusleilighet, 3 soverom
- 66 m²
- 3 soverom
- Plass til 8 personer
- 3 skapsenger (enkle) og 4 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – elite, 3 soverom

Leilighet – elite, 3 soverom
- 51 m²
- 3 soverom
- Plass til 6 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 4 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – deluxe, 2 soverom

Leilighet – deluxe, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 4 personer
- 2 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – comfort, 2 soverom

Leilighet – comfort, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 6 personer
- 3 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Åpne alle bildene av Leilighet – classic, 2 soverom

Leilighet – classic, 2 soverom
- 51 m²
- 2 soverom
- Plass til 6 personer
- 3 skapsenger (enkle) og 2 enkeltsenger
Lignende overnattingssteder

Løkken Badehotel - Apartment Hotel
Lokken
Løkken Badehotel - Apartment Hotel
Lokken
- Basseng
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.4 av 10, Veldig bra, 412 anmeldelser
8,4
Veldig bra
412 anmeldelser
Prisen er 1 271 kr
1 271 kr
inkludert skatter og avgifter
31. aug.–1. sep.

Strandhotellet - Blokhus
Blokhus
Strandhotellet - Blokhus
Blokhus
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Kjæledyrvennlig
9.6 av 10, Suverent, 485 anmeldelser
9,6
Suverent
485 anmeldelser
Prisen er 2 898 kr
2 898 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Fun Art Blokhus
Blokhus
Fun Art Blokhus
Blokhus
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
9.8 av 10, Suverent, 76 anmeldelser
9,8
Suverent
76 anmeldelser
Prisen er 1 351 kr
1 351 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.

Løkken Klit Camping & Hytteby - Campground
Lokken
Løkken Klit Camping & Hytteby - Campground
Lokken
- Basseng
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.6 av 10, Bra, 132 anmeldelser
7,6
Bra
132 anmeldelser
Prisen er 1 285 kr
1 285 kr
inkludert skatter og avgifter
1. sep.–2. sep.

Hotel Klitbakken
Lokken
Hotel Klitbakken
Lokken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Røykfritt
8.0 av 10, Veldig bra, 159 anmeldelser
8,0
Veldig bra
159 anmeldelser
Prisen er 1 254 kr
1 254 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.

Løkken Familiecamping og Guesthouse
Lokken
Løkken Familiecamping og Guesthouse
Lokken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Barnevennlige aktiviteter
7.0 av 10, Bra, 16 anmeldelser
7,0
Bra
16 anmeldelser
Prisen er 703 kr
703 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

ICV SleepWell
Vra
ICV SleepWell
Vra
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Treningsrom
8.8 av 10, Utmerket, 178 anmeldelser
8,8
Utmerket
178 anmeldelser
Prisen er 1 146 kr
1 146 kr
inkludert skatter og avgifter
2. sep.–3. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Blokhus, Nordjylland
Hva som finnes i nærheten
- Blokhus strand - 9 min gange - 0.8 km
- Blokhus Gateway - 18 min gange - 1.6 km
- Skulpturparken Blokhus - 4 min kjøring - 2.5 km
- Hune kirke - 5 min kjøring - 2.9 km
- Blokhus Klitplantage hundepark - 5 min kjøring - 2.5 km
Transport
- Aalborg (AAL) – 34 min. med bil
- Brønderslev stasjon - 26 med bil
- Lindholm stasjon - 30 med bil
- Aalborg Lufthavn jernbanestasjon - 30 med bil
Restauranter
- Grillområdet - 8 min kjøring
- Blokhus Strandkiosken - 5 min gange
- Salino - 3 min gange
- KunstCafeen - 4 min gange
- Gasten - 3 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Blokhus Feriecenter
- Du får et flott opphold i Blokhus hvis du velger Blokhus Feriecenter. Gjestene kan dessuten utforske utendørsbassenget og innendørsbassenget, og stedet har en badstue der du kan slappe av og lade opp etter en lang dag. Leilighetene har fasiliteter som tørketrommel og kjøleskap.
Overblikk
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 15.00
- Aldersgrense for innsjekking: 18 år
- Utsjekking kl. 11.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
- Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
- Laveste alder for innsjekking er 18
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Basseng/spa
- Utendørs svømmebasseng
- Innendørs svømmebasseng
- Oppvarmet basseng
- Badstue
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Kjøleskap
- Stekeovn
- Oppvaskmaskin
- Kaffetrakter/tekoker
Bad
- Dusj
Klesvask
- Tørketrommel
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Kjæledyr er ikke tillatt
Tilgjengelighet
- Ingen heiser
- Røykfritt hotell
Sikkerhetstiltak
- Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
- Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
Generelt
- Individuelt innredet
Vilkår og avgifter
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Har Blokhus Feriecenter basseng?
Ja, overnattingsstedet har et innendørsbasseng og et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Blokhus Feriecenter?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Har Blokhus Feriecenter parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Blokhus Feriecenter?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 15.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.
Hva kan man gjøre på Blokhus Feriecenter og i nærheten?
Blokhus Feriecenter tilbyr utendørsbasseng og badstue.
Har Blokhus Feriecenter et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker og kjøleskap.
Hvordan er området Blokhus Feriecenter ligger i?
Blokhus Feriecenter ligger bare 4 minutter til fots fra Blokhus strand og 18 minutter til fots fra Blokhus Gateway.