The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center

Overnattingsstedets klasse: 4
Hotell med 2 restauranter, nær Leyte Landing Memorial

Velg datoer for å se priser

The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center ligger bare 5 minutter med bil fra Leyte Landing Memorial og Palo Cathedral. Gjestene kan skjemme bort seg selv med massasje og deretter bestille noe å spise på en av stedets 2 restauranter. Noen andre høydepunkter er 2 utendørsbassenger, en bar/lounge og et treningssenter.

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Frokost inkludert
  • Spa
  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • 2 restauranter og bar/lounge
  • 2 utendørsbassenger
  • Treningssenter
  • Romservice
  • Kaffebar/kafé
  • Spatjenester
  • 11 møterom
  • Møterom
  • Terrasse
  • Døgnåpen resepsjon
  • Kaffe på fellesområdet

Føl deg som hjemme (6)

  • Lekeplass på stedet
  • Privat bad
  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Blendingsgardiner/gardiner
Den nåværende prisen er 913 kr
inkludert skatter og avgifter
29. sep.–30. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 7 av 7 rom

Dobbeltrom – premier, bassengutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 dobbeltsenger

Rom

  • Plass til 2 personer
  • 2 dobbeltsenger

Premier Queen Room, Balcony, Pool View

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 45 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng

Suite – executive, 1 kingsize-seng, balkong, bassengutsikt

  • 135 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – premier, bakgårdsutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 dobbeltsenger

Dobbeltrom – premier, balkong, delvis havutsikt

  • Delvis havutsikt
  • 42 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 dobbeltsenger

Villa

  • 8 soverom
  • Plass til 15 personer
  • 2 enkeltsenger, 3 dobbeltsenger, 1 kingsize-seng og 2 queensize-senger

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Barangay Baras Palo Leyte, Palo, Eastern Visayas, 6501

Hva som finnes i nærheten

  • Leyte Landing Memorial - 3 min gange - 0.3 km
  • Robinsons Place Tacloban - 9 min kjøring - 5.6 km
  • Tacloban by konferansesenter - 12 min kjøring - 7.8 km
  • Tacloban rådhus - 17 min kjøring - 10.7 km
  • San Juanico Bridge - 33 min kjøring - 22.7 km

Transport

  • Tacloban (TAC-Daniel Z. Romualdez) – 16 min. med bil

Restauranter

  • ‪Bigby's - ‬5 min kjøring
  • ‪Payapay Seafood Park - ‬3 min kjøring
  • ‪Jollibee - ‬2 min kjøring
  • ‪Seafood and Ribs Warehouse - ‬3 min kjøring
  • ‪Danrie - ‬4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center

  • The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center ligger bare 5 minutter med bil fra Leyte Landing Memorial og Palo Cathedral. Gjestene kan skjemme bort seg selv med massasje og deretter bestille noe å spise på en av stedets 2 restauranter. Noen andre høydepunkter er 2 utendørsbassenger, en bar/lounge og et treningssenter.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 123 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 12.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 14.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Barn

    • Ingen babysenger (barnesenger)

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter, maksimalt 2, opptil 10 kg per dyr)*

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 50+ mbps)

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på sikret område utendørs på stedet

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Frokostbuffé inkludert hver dag fra kl. 06.00 til kl. 10.00
  • 2 restauranter
  • Bar/lounge
  • Kaffebar/kafé
  • Kaffe/te i fellesområdet
  • Privat matservering
  • Romservice på bestemte tidspunkter

Reise med barn

  • Lekeplass

Forretningsfasiliteter

  • 11 møterom

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Concierge-tjenester
  • Solsenger
  • Romantiske pakker

Fasiliteter

  • Hage
  • Terrasse
  • Treningssenter
  • 2 utendørsbassenger
  • Spatjenester
  • Oppbevaringsskap
  • Bankettsal
  • Lobby

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Tilgjengelighetstilpasset resepsjon
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen
  • Utlån av rullestol
  • Godt opplyst inngangssti

Romfasiliteter

Underholdning

  • 55 tommers smart-TV
  • Kabel-TV

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg
  • Tøfler
  • Strykejern/-brett

Sov godt

  • Blendingsgardiner/gardiner
  • Sengetøy

Selvpleie og baderom

  • Privat bad
  • Dusj
  • Bidé
  • Såpe og sjampo
  • Hårføner
  • Håndklær
  • Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
  • Toalettpapir

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Skrivebord
  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 50+ mbps)

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Safe på rommet

Høydepunkter

Spa

Gjestene kan skjemme seg bort i dette overnattingsstedets spa. Tjenester inkluderer blant annet massasje.

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum i kontanter: 1000 PHP per opphold

Barn og ekstrasenger

  • Uttrekkbare senger er tilgjengelig mot et tillegg på 2500.0 PHP per dag

Kjæledyr

  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 2500 PHP per kjæledyr per natt, pluss et engangs rengjøringsgebyr på 2500 PHP

Basseng, spa og treningsrom (hvis tilgjengelig)

  • Massasje og spabehandlinger må bestilles på forhånd, noe som kan gjøres ved å kontakte overnattingsstedet før ankomst på telefonnummeret som står oppført i bestillingsbekreftelsen

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club og JCB International
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center basseng?

Ja, overnattingsstedet har 2 utendørsbassenger.

Er det tillatt med kjæledyr på The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center?

Ja, hunder og katter er velkomne, men det er en grense på totalt 2 og en vektgrense på 10 kg per dyr. Det koster PHP 2500 per kjæledyr per natt.

Har The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 12.00. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.

Hva kan man gjøre på The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center og i nærheten?

The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center tilbyr 2 utendørsbassenger og treningssenter, i tillegg til spatjenester og hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center?

Ja, stedet har 2 restauranter.

Hvordan er området The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center ligger i?

The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center ligger bare 6 minutter til fots fra Leyte Landing Memorial.

Anmeldelser

Anmeldelser av The Tropics at MacArthur Park Resort and Convention Center

8,6

Utmerket

9,4

Renhold

9,6

Fasiliteter

9,8

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Fantastic
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Tropics is very good choice for anyone the personal is very help full , and pool is extraordinarily big one is rather warm the other is good temp for cooling down on a hot day, room very big. This place is probably the best for a family with young kids Definitely recommended
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

The room is nice and clean and the pool is nice too
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Vi har bott här i fyra olika bokningar och totalt 10 dagar så då kan man inte annat än vara positiv till boendet men det finns förbättringspotential speciellt i restaurangen alla ordrar tar jättelång tid men personalen är trevlig och hjälpsam. Poolerna är jätte trevliga Vi reste bara som ett par men vi såg många barnfamiljer och dom har en bra vistelse Rekommenderas starkt
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Friendly service staff including the security guards. Rooms were clean and orderly.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

This is a great place for day pass and overnight weekend staycations. Feels like all is designed for you to stay outside of your room. The lap pool, the jacuzzi and the wanna be beach pool are great. The huts around them are super comfy and great to lounge. The gym is okay. It's just small. The Oasis bar is so convenient but the menu isn't that original. Try their oasis maki. The room is spacious but poorly furnished. There is just 1 chair and no wardrobe. Just a steel structure to hang a few clothes. The toiletries aren't totally environmentally friendly if you care about that. They still leave small tubes of shampoo and soap instead of refillable ones. They're generous with the complimentary drinking water. The bed is comfortable and smells good. The housekeeping takes long to come fix the room. They came in as late as 5pm. The breakfast is standard, no much variety, and for the booking price it could be way better. The restaurant staff takes long to redo the tables after guests leave. Big chances of sitting at a dirty table until they come in. You also have to frequently remind them about dishes that need replenishing or else you won't enjoy some of the dishes. On weekends they have more entertainment. The fire dance is lit. The live music is enjoyable. The weekend dinner buffet is not worth it. It is very similar to a karenderya buffet. You're better at the bar. Or at the a la carte menu. The best of the place is their staff. Incredible hospitality. Really well trained.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Fikk ikke havsutsikt fra rommet i første etasje. Jeg liker å gå på balkongen og ta et glass vin og nyte en god tobakk om kvelden. Det var derfor en stor nedtur at det ikke var informert før jeg bestilte at røyking kun var tillatt på avgrensa områder. Personellet var hyggelige, og også oppmerksomme, noe som kan være en sjeldenhet enkelte steder. Jeg savnet egg og bacon i frokostbufféen.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This is one of the best hotel/resorts I have stayed in the Philippines, especially considering it is a provincial facility
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Very nice and comfortable room, the pool was very nice and the restaurants were fabulous. Friendly and accommodating staff made the stay a memorable one.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

This is a great place to stay in the Tacloban/Palo area. Easily the most comfortable and friendly hotel in the area. Exceptional facilities (2 great pools, 3 restaurants, outdoor bar), spaciopous grounds, attentive and friendly staff, I have nothing negative to say about this establishment.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Central location to the McArthur Landing memorial and the grounds are well maintained. Staff speaks English very well and are all very helpful and attentive. My only complaints are that the shower didn’t drain properly and the calamari was overly cooked. Other than that, we would absolutely return.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Room was alright, had a stain on the bed sash and the love seat. The coffee table was beat up badly. A decent hotel just way overpriced
Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

8/10 – Veldig bra

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

6/10 – Bra

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent