Hele leiligheten

Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse

Leilighet i kort avstand fra Port-Camargue

Velg datoer for å se priser

Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse er et bra valg hvis du skal til Le Grau-Du-Roi. Leilighetene kan friste med både kjøkken og balkonger.

Populære fasiliteter

  • Parkering inkludert
  • Aircondition
  • Røykfritt

Hovedfasiliteter (1)

  • Aircondition

Føl deg som hjemme (6)

  • Kjøkken
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Heis
  • Digital-TV
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Hårføner
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
Le Grau-Du-Roi, Occitanie

Hva som finnes i nærheten

  • Office de Tourisme Le Grau du Roi Port Camargue - 2 min gange - 0.2 km
  • Le Grau-du-Roi-stranden - 2 min gange - 0.2 km
  • Plage Rive Gauche - 3 min gange - 0.3 km
  • Seaquarium - 15 min gange - 1.3 km
  • Port-Camargue - 3 min kjøring - 1.7 km

Transport

  • Montpellier (MPL-Montpellier Méditerranée) – 35 min. med bil
  • Nimes (FNI-Garons) – 56 min. med bil
  • La Grande-Motte Le Grau-du-Roi stasjon - 7 min gange
  • Aigues-Mortes stasjon - 14 med bil
  • Aimargues stasjon - 20 med bil

Restauranter

  • ‪La Guinguette Du Ponant - ‬11 min kjøring
  • ‪Horn's - ‬4 min kjøring
  • ‪Café Soleil - ‬12 min kjøring
  • ‪Savana Beach - ‬12 min kjøring
  • ‪Pizzeria Pierrot Et Katia - ‬12 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse

  • Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse er et bra valg hvis du skal til Le Grau-Du-Roi. Leilighetene kan friste med både kjøkken og balkonger.

Overblikk

DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
    • Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis

Romfasiliteter

Underholdning

  • Digitale kanaler

Hjemmekomfort

  • Klimaanlegg og oppvarming
  • Kaffetrakter/tekoker
  • Vannkoker

Fasiliteter

  • Balkong

Selvpleie og baderom

  • Hårføner
  • Håndklær

Mat og drikke

  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Kjøkken
  • Stekeovn
  • Brødrister
  • Kjøkkenutstyr
  • Oppvaskmaskin

Vilkår og avgifter

Obligatoriske gebyrer

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet ved inn- eller utsjekking (skatter kan være inkludert):
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 5.28 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Som følge av nasjonale reguleringer er det ikke mulig å betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for mer informasjon.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Har Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse et kjøkken eller tekjøkken?

Ja, det finnes et kjøkken med kaffetrakter/tekoker, brødrister og kjøkkenutstyr.

Har Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse private områder utendørs?

Ja, hver leilighet har en balkong.

Hvordan er området Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse ligger i?

Apartment in Grau-du-roi by the Old Lighthouse ligger bare 7 minutter til fots fra La Grande-Motte Le Grau-du-Roi stasjon og 8 minutter til fots fra Le Grau-du-Roi-stranden.