Hotel Global Inn Gold

Overnattingsstedets klasse: 2.5
Hotell i Lucknow i sentrum som har 4 restauranter og kort avstand til konferansesenteret

Velg datoer for å se priser

Hotel Global Inn Gold ligger nær en togstasjon og er et bra valg i Lucknow. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Flyplasstransport
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Vaskeritjenester
  • Døgnåpen resepsjon

Hovedfasiliteter (12)

  • Daglig rengjøring
  • 4 restauranter
  • Flyplasstransport
  • Døgnåpen resepsjon
  • Hage
  • Safe i resepsjonen
  • Kjøleskap på fellesområdet
  • Vanndispenser
  • Vask av klær
  • Vask av klær på egenhånd
  • Bryllupstjenester
  • Bagasjeoppbevaring

Føl deg som hjemme (6)

  • TV
  • Hage
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
Den nåværende prisen er 226 kr
inkludert skatter og avgifter
30. sep.–1. okt.

Romalternativer

Luksus-dobbelt- eller tomannsrom

  • 17 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng

Rom – deluxe, 1 kingsize-seng

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom for 1 person – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Dobbeltrom – superior

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
PLOT NO 1 KAMTA FAIZABAD ROAD LUCKNOW, SAME, Lucknow, UTTAR PRADESH, 226028

Hva som finnes i nærheten

  • Kukrail Forest Reserve - 13 min gange - 1.1 km
  • Farangi Mahal Islamic Centre of India - 13 min gange - 1.1 km
  • Indira Gandhi Pratishthan - 19 min gange - 1.6 km
  • One Awadh Center - 2 min kjøring - 1.8 km
  • Wave Lucknow kjøpesenter - 4 min kjøring - 2.9 km

Transport

  • Lucknow (LKO-Amausi internasjonale flyplass) – 39 min. med bil
  • Malhaur jernbanestasjon - 5 med bil
  • Badshahnagar stasjon - 8 med bil
  • Jugaur jernbanestasjon - 9 med bil
  • Flyplasstransport (mot betaling)

Restauranter

  • ‪Zao - ‬16 min gange
  • ‪Vara elevated Dining - ‬16 min gange
  • ‪McDonald's - ‬3 min kjøring
  • ‪Cafe Leaf N Latte - ‬4 min kjøring
  • ‪Farzi Cafe - ‬5 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Hotel Global Inn Gold

  • Hotel Global Inn Gold ligger nær en togstasjon og er et bra valg i Lucknow. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering.

Overblikk

Hotellets størrelse

    • 25 rom

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 11.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 18 år
    • Utsjekking kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 24 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
    • En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 18

Kjæledyr

    • Kjæledyr ikke tillatt

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet

Transport fra/til flyplassen

    • Flyplasstransport på forespørsel (døgnet rundt)*

Annen informasjon

    • Røykfritt overnattingssted

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • 4 restauranter
  • Felles kjøleskap
  • Vanndispenser

Tjenester

  • Døgnåpen resepsjon
  • Renseri-/vaskeritjenester
  • Bagasjeoppbevaring
  • Bryllupstjenester

Fasiliteter

  • Safe i resepsjonen
  • Hage
  • TV i fellesområdene
  • Oppbevaringsskap
  • Bankettsal
  • Lobby

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport
  • Utlån av rullestol

Romfasiliteter

Underholdning

  • TV

Hjemmekomfort

  • Tøfler

Selvpleie og baderom

  • Bidé

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 100+ mbps (for 1-2 personer eller opptil 6 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring

Vilkår og avgifter

Valgfrie tillegg

  • Flyplasstransport tilbys mot et tillegg på INR 1200 per kjøretøy (én vei, plass til maks 4 personer)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Gebyrer for ekstra gjester kan påløpe og varierer avhengig av overnattingsstedets regler.
Gjestene kan føle seg trygge med følgende sikkerhetstiltak på stedet: brannslukningsapparat.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Diners Club
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel Global Inn Gold?

Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.

Har Hotel Global Inn Gold parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Tilbyr Hotel Global Inn Gold flyplasstransport?

Ja, flyplasstransport er tilgjengelig. Prisen er INR 1200 per kjøretøy, én vei.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Hotel Global Inn Gold?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 11.00. Du må sjekke ut innen kl. 11.00.

Hva kan man gjøre på Hotel Global Inn Gold og i nærheten?

Hotel Global Inn Gold tilbyr hage.

Finnes det restauranter på eller i nærheten av Hotel Global Inn Gold?

Ja, stedet har 4 restauranter.

Hvordan er området Hotel Global Inn Gold ligger i?

Hotel Global Inn Gold ligger i Indira Nagar, bare 18 minutter til fots fra Indira Gandhi Pratishthan og 13 minutter til fots fra Kukrail Forest Reserve.

Anmeldelser

Anmeldelser av Hotel Global Inn Gold

10

Enestående

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Suverent