Privat vert
Açaizeiro Hostel
Overnattingsstedets klasse: 1
Vandrerhjem i sentrum i Belém
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Açaizeiro Hostel





Når du skal til Belém, bør du vurdere Açaizeiro Hostel.
Anmeldelser
9,09,0 av 10 –
Fantastisk
Populære fasiliteter
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (3)
Hovedfasiliteter (3)
- Rengjøring (på forespørsel)
- Døgnåpen resepsjon
- Hage
Føl deg som hjemme (4)
Føl deg som hjemme (4)
- Eget spiseområde
- Hage
- Terrasse
- Blendingsgardiner/gardiner
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom
Åpne alle bildene av Familierom

Familierom
- 17 m²
- 1 soverom
- Plass til 3 personer
- 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Åpne alle bildene av Felles sovesal – økonomi

Felles sovesal – økonomi
- 1 soverom
- Plass til 1 person
- 1 enkeltseng
- Wi-fi inkludert
Lignende overnattingssteder

Rede Andrade Docas
Reduto
Rede Andrade Docas
Reduto
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 1 118 anmeldelser
8,4
Veldig bra
1 118 anmeldelser
Prisen er 335 kr
335 kr
inkludert skatter og avgifter
21. sep.–22. sep.

Rede Andrade Hangar
Belém
Rede Andrade Hangar
Belém
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
8.0 av 10, Veldig bra, 1 060 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 060 anmeldelser
Prisen er 323 kr
323 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.

Hotel Grão Pará
Campina
Hotel Grão Pará
Campina
- Frokost inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Vaskeritjenester
8.6 av 10, Utmerket, 969 anmeldelser
8,6
Utmerket
969 anmeldelser
Prisen er 506 kr
506 kr
inkludert skatter og avgifter
27. aug.–28. aug.

ibis budget Belem
São Brás
ibis budget Belem
São Brás
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
8.0 av 10, Veldig bra, 1 005 anmeldelser
8,0
Veldig bra
1 005 anmeldelser
Prisen er 451 kr
451 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Hotel Ipe
São Brás
Hotel Ipe
São Brás
- Frokost inkludert
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.2 av 10, Veldig bra, 456 anmeldelser
8,2
Veldig bra
456 anmeldelser
Prisen er 392 kr
392 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Ibis Styles Belém do Pará
Batista Campos
Ibis Styles Belém do Pará
Batista Campos
- Kjæledyrvennlig
- Parkering tilgjengelig
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 1 008 anmeldelser
8,6
Utmerket
1 008 anmeldelser
Prisen er 548 kr
548 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Belém Soft Hotel
Nazaré
Belém Soft Hotel
Nazaré
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
- Treningsrom
- Døgnåpen resepsjon
8.4 av 10, Veldig bra, 518 anmeldelser
8,4
Veldig bra
518 anmeldelser
Prisen er 618 kr
618 kr
inkludert skatter og avgifter
26. aug.–27. aug.

Hotel Princesa Louçã
Campina
Hotel Princesa Louçã
Campina
- Basseng
- Frokost inkludert
- Spa
- Parkering inkludert
8.4 av 10, Veldig bra, 792 anmeldelser
8,4
Veldig bra
792 anmeldelser
Prisen er 579 kr
579 kr
inkludert skatter og avgifter
4. sep.–5. sep.

Hotel Gold Martan
Coqueiro
Hotel Gold Martan
Coqueiro
- Basseng
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
5.8 av 10, 82 anmeldelser
5,8
82 anmeldelser
Prisen er 470 kr
470 kr
inkludert skatter og avgifter
5. sep.–6. sep.

ibis Styles Belém Batista Campos
Batista Campos
ibis Styles Belém Batista Campos
Batista Campos
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
8.6 av 10, Utmerket, 574 anmeldelser
8,6
Utmerket
574 anmeldelser
Prisen er 494 kr
494 kr
inkludert skatter og avgifter
13. sep.–14. sep.
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området

Av. José Bonifácio, 1891, Belém, PA, 66063-425
Hva som finnes i nærheten
- Museu Emílio Goeldi & Zoobotanisk Park - 3 min kjøring - 1.6 km
- Parque da Residencia - 3 min kjøring - 1.9 km
- Paraense Emilio Goeldi museum - 4 min kjøring - 1.9 km
- Universidade Federal do Pará - 4 min kjøring - 1.9 km
- Basilica of Our Lady of Nazareth - 5 min kjøring - 2.7 km
Transport
- Belem (BEL-Val de Cans internasjonale lufthavn) – 22 min. med bil
Restauranter
- Mizu Culinaria Japonesa - 4 min kjøring
- Padarias Santa Clara - 3 min kjøring
- Baiúca No Mercado - 20 min gange
- Amorosa - 18 min gange
- Panificadora Avenida - 4 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Açaizeiro Hostel
- Når du skal til Belém, bør du vurdere Açaizeiro Hostel.
Overblikk
Hotellets størrelse
- 3 rom
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.30
- Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
- Utsjekking kl. 12.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Barn
- Foreldre må fremvise barns fødelseattest og ID-kort med foto*
- Ingen babysenger (barnesenger)
Kjæledyr
- Kjæledyr ikke tillatt
Internett
- Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Parkering
- Parkering på stedet kun tilgjengelig ved forespørsel
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Tjenester
- Døgnåpen resepsjon
Fasiliteter
- Hage
Romfasiliteter
Hjemmekomfort
- Strykejern/-brett (på forespørsel)
Sov godt
- Blendingsgardiner/gardiner
- Sengetøy
Fasiliteter
- Terrasse
- Eget spiseområde
Arbeidsutstyr og -fasiliteter
- Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
Mer
- Rengjøring på forespørsel
Vilkår og avgifter
Barn og ekstrasenger
- Foreldre eller foresatte som reiser med et barn under 18, må vise frem barnets fødselsattest og ID med bilde (for eksempel et pass) ved innsjekking. Ved internasjonale reiser fra Brasil: Hvis bare én av foreldrene reiser med barnet, må vedkommende i tillegg til barnets fødselsattest og ID med bilde vise frem et attestert reisesamtykke signert av den andre forelderen og en notar. Kan eller vil ikke den andre forelderen eller foresatte gi et slikt samtykke, må det vises frem en tillatelse fra en rettslig instans. Besøkende som planlegger å reise til Brasil med barn, bør kontakte et brasiliansk konsulat før reisen for mer informasjon.
Parkering
- Gjester må kontakte overnattingssteder i forkant for å reservere parkering på stedet
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet har ikke heis.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort, debetkort og kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa og Mastercard
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Açaizeiro Hostel?
Kjæledyr er dessverre ikke tillatt.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Açaizeiro Hostel?
Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 23.30. Du må sjekke ut innen kl. 12.00.
Hva kan man gjøre på Açaizeiro Hostel og i nærheten?
Açaizeiro Hostel tilbyr hage.
Har Açaizeiro Hostel private områder utendørs?
Ja, hvert rom har en terrasse.
Hvordan er området Açaizeiro Hostel ligger i?
Açaizeiro Hostel befinner seg i Guamá, som ligger i hjertet av Belém. Blant de mest populære attraksjonene i nærheten finner du Universidade Federal do Pará, som ligger 3 minutter unna med bil.