Hele ferieboligen
Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard
Overnattingsstedets klasse: 3
Overnattingsplass i Applegate med kjøkken og terrasse
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard





Denne hytta har en fantastisk beliggenhet et steinkast unna Huronsjøen. Overnattingsplassene kan friste med både kjøkken og terrasser.
Hele ferieboligen
2 soverom1 badPlass til 6 personer
Populære fasiliteter
- Kjøkken
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Dagligstue
- Røykfritt
Hovedfasiliteter (1)
Hovedfasiliteter (1)
- Grill
Føl deg som hjemme (6)
Føl deg som hjemme (6)
- 2 soverom
- Kjøkken
- Privat bad
- Stue
- TV
- Terrasse
Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Lignende overnattingssteder

Days Inn & Suites by Wyndham Port Huron
Port Huron
Days Inn & Suites by Wyndham Port Huron
Port Huron
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
7.2 av 10, Bra, 715 anmeldelser
7,2
Bra
715 anmeldelser
Prisen er 882 kr
882 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

Holiday Inn Express & Suites Port Huron by IHG
Port Huron
Holiday Inn Express & Suites Port Huron by IHG
Port Huron
- Basseng
- Frokost inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.0 av 10, Fantastisk, 713 anmeldelser
9,0
Fantastisk
713 anmeldelser
Prisen er 1 135 kr
1 135 kr
inkludert skatter og avgifter
30. aug.–31. aug.

The Cadillac House Lexington, Tapestry Collection by Hilton
Lexington
The Cadillac House Lexington, Tapestry Collection by Hilton
Lexington
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.4 av 10, Suverent, 390 anmeldelser
9,4
Suverent
390 anmeldelser
Prisen er 1 527 kr
1 527 kr
inkludert skatter og avgifter
7. sep.–8. sep.

West Park Inn
Sandusky
West Park Inn
Sandusky
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Aircondition
7.8 av 10, Bra, 274 anmeldelser
7,8
Bra
274 anmeldelser
Prisen er 1 084 kr
1 084 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Thumb Heritage Inn
Sandusky
Thumb Heritage Inn
Sandusky
- Frokost inkludert
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
6.4 av 10, 182 anmeldelser
6,4
182 anmeldelser
Prisen er 1 035 kr
1 035 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Lake Huron Lodge
Lexington
Lake Huron Lodge
Lexington
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
9.8 av 10, Suverent, 8 anmeldelser
9,8
Suverent
8 anmeldelser
Prisen er 2 184 kr
2 184 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Lakeview Hills Country Club & Resort
Lexington
Lakeview Hills Country Club & Resort
Lexington
- Spa
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
9.0 av 10, Fantastisk, 64 anmeldelser
9,0
Fantastisk
64 anmeldelser
Prisen er 2 260 kr
2 260 kr
inkludert skatter og avgifter
25. aug.–26. aug.

Lake Huron Cottage: Fire Pit, Steps to Beach!
Fort Gratiot
Lake Huron Cottage: Fire Pit, Steps to Beach!
Fort Gratiot
- Kjøkken
- Parkering inkludert
- Wi-fi inkludert
- Aircondition
8.0 av 10, Veldig bra, 1 anmeldelse
8,0
Veldig bra
1 anmeldelse

Lakefront Forestville Paradise w/ Private Beach!
Forestville
Lakefront Forestville Paradise w/ Private Beach!
Forestville
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Parkering inkludert

1 Block to Lake Huron: Pet-friendly Apt w/ Kayaks
Lexington
1 Block to Lake Huron: Pet-friendly Apt w/ Kayaks
Lexington
- Kjøkken
- Vaskeritjenester
- Kjæledyrvennlig
- Wi-fi inkludert
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
Applegate, MI
Hva som finnes i nærheten
- Sanilac County Lexington Park - 3 min kjøring - 4.3 km
- Blue Water Winery - 5 min kjøring - 6.1 km
- Angel's Garden - 8 min kjøring - 10.7 km
- Sanilac County Historic Village and Museum - 8 min kjøring - 11.8 km
- Lexington Village Theatre - 8 min kjøring - 11.0 km
Transport
- Sarnia, ON (YZR-Chris Hadfield) – 62 min. med bil
Restauranter
- On Water - 8 min kjøring
- Blue Water Sports Bar & Grill - 8 min kjøring
- A&W Restaurant - 7 min kjøring
- Joe's Applegate Inn - 17 min kjøring
- Steis's Village Inn - 8 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard
- Denne hytta har en fantastisk beliggenhet et steinkast unna Huronsjøen. Overnattingsplassene kan friste med både kjøkken og terrasser.
Overblikk
Overnattingsstedets størrelse
- Privat hytte
Ankomst/avreise
- Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00
- Utsjekking kl. 10.00
Spesielle innsjekkingsinstruksjoner
- Du må sjekke inn et annet sted: [apartment]
- Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
- Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
- Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
Påkrevd ved innsjekking
- Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
- Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
Kjæledyr
- Kjæledyr tillatt*
- Servicedyr er velkomne
Internett
- Wi-fi inkludert i fellesområdene
Parkering
- Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
Annen informasjon
- Røykfritt overnattingssted
Overnattingsstedets fasiliteter
Internett
- Wi-fi inkludert
Parkering og transport
- Selvbetjent parkering på stedet
Kjøkken
- Komfyrtopp
- Mikrobølgeovn
- Stekeovn
- Papirhåndklær
- Gryter og panner/tallerkner/kjøkkenutstyr
Soverom
- 2 soverom
- Medfølgende sengetøy
Bad
- 1 bad
- Dusj
Boarealer
- Separat stue
Underholdning
- TV
Utendørsområder
- Terrasse
- Grill
- Ildsted
Komfort
- Oppvarming
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyrvennlig
- USD 129.67 per overnattingsenhet per opphold
Tilgjengelighet
- Røykfritt hotell
Tjenester og bekvemmeligheter
- Strykejern/-brett
Sikkerhetstiltak
- Karbonmonoksidalarm er installert (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
- Røykvarsler er installert (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
Vilkår og avgifter
Kjæledyr
- Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
- Kjæledyr tillates mot et tillegg på 129.67 USD per overnattingsenhet per opphold
Regler
Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet.
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet.
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort. Ingen kontantbetalinger.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard og American Express
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på denne hytta?
Ja, kjæledyr er velkomne. Det koster USD 129.67 per overnattingsenhet per opphold. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.
Har denne hytta parkering?
Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.
Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på denne hytta?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.
Har Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard et kjøkken eller tekjøkken?
Ja, det finnes et kjøkken med kjøkkenutstyr og mikrobølgeovn.
Har Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard private områder utendørs?
Ja, denne hytta har en terrasse.
Hvordan er området Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard ligger i?
Woodsy & Charming! Applegate Cabin w/ Large Yard ligger bare 1 minutter til fots fra Huronsjøen.