Driftwood Inn

Overnattingsstedets klasse: 2
Hotell på stranden i Mexico Beach

Velg datoer for å se priser

Driftwood Inn er et bra valg hvis du skal til Mexico Beach. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Noen andre fasiliteter er en terrasse og en hage.

Anmeldelser

9,6 av 10, Gjestefavoritt
Topprangert av reisende

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Parkering inkludert
  • Wi-fi inkludert
  • Vaskeritjenester

Hovedfasiliteter (10)

  • Daglig rengjøring
  • På stranden
  • Parasoller
  • Strandhåndklær
  • Terrasse
  • Hage
  • Vask av klær på egenhånd
  • Piknikområde
  • Gassgriller
  • Resepsjon med begrensede åpningstider

Føl deg som hjemme (6)

  • Hage
  • Terrasse
  • Daglig rengjøring
  • Klesvaskfasiliteter
  • Heis
  • Gassgrill
Den nåværende prisen er 2 435 kr
inkludert skatter og avgifter
8. sep.–9. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 9 av 9 rom

Enkeltrom – standard, balkong, havutsikt

9,8 av 10
Suverent
(6 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 47 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – standard, balkong, havutsikt

9,6 av 10
Suverent
(14 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 37 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – deluxe, balkong, havutsikt

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Enkeltrom – deluxe, balkong, havutsikt

  • Havutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Suite – honeymoon, balkong, havutsikt

  • Havutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard, balkong, havutsikt

  • Havutsikt
  • 47 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard, balkong, havutsikt

9,6 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • Havutsikt
  • 47 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 2 queensize-senger og 1 sovesofa (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Studio – superior, balkong, havutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Havutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 skapseng (queensize)
  • Wi-fi inkludert

Suite – deluxe, balkong, havutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Havutsikt
  • 56 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng, 1 sovesofa (enkel) og 1 køyeseng (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Lignende overnattingssteder

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Kart
2105 U.S. 98, Mexico Beach, FL, 32456

Hva som finnes i nærheten

  • Mexico Beach - 1 min gange - 0.1 km
  • Mexico Beach Park - 3 min gange - 0.3 km
  • Mexico Beach Business Center - 11 min gange - 1.0 km
  • Mexico Beach Marina - 19 min gange - 1.6 km
  • Dog Walking Park - 3 min kjøring - 2.1 km

Restauranter

  • ‪Forgotten Coast Brewing Company - ‬2 min kjøring
  • ‪Shipwreck Raw Bar - ‬7 min kjøring
  • ‪Subway - ‬17 min gange
  • ‪Shell Shack - ‬17 min gange
  • ‪Point Break Pizza Co. - ‬15 min gange

Om dette overnattingsstedet

Driftwood Inn

  • Driftwood Inn er et bra valg hvis du skal til Mexico Beach. Gjestene kan se frem til frynsegoder som wi-fi og ubetjent parkering. Noen andre fasiliteter er en terrasse og en hage.

Overblikk

DONE

Hotellets størrelse

    • 24 rom
DONE

Ankomst/avreise

    • Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00
    • Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
    • Aldersgrense for innsjekking: 25 år
    • Utsjekking kl. 10.00
DONE

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

    • Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 18.00
    • Resepsjonen har begrensede åpningstider
    • Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 17.00
    • Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy
DONE

Påkrevd ved innsjekking

    • Kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kreves for utilsiktede utgifter
    • Myndighetsutstedt ID-kort med foto kan være påkrevd
    • Laveste alder for innsjekking er 25
DONE

Kjæledyr

    • Kjæledyr tillatt (bare hunder og katter)*
    • Servicedyr er velkomne
WIFI

Internett

    • Wi-fi inkludert i fellesområdene
    • Wi-fi på rommene inkludert (hastighet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))
LOCAL_PARKING

Parkering

    • Inkludert, selvbetjent parkering på stedet
    • Rullestolvennlig parkering på stedet
DONE

Annen informasjon

    • Egne røykeområder

Overnattingsstedets fasiliteter

Mat og drikke

  • Gassgriller

Ting å gjøre

  • På stranden

Tjenester

  • Resepsjon (begrensede åpningstider)
  • Vaskeritjenester
  • Strandhåndklær
  • Parasoller

Fasiliteter

  • Hage
  • Piknikområde
  • Terrasse
  • Brygge
  • Ildsted
  • Område for utendørs underholdning
  • Hagemøbler
  • Gangvei til vannet

Tilgjengelighetstilpasninger

  • Skilt med punktskrift
  • Heis
  • Bredde på heisdør (cm): 107
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst
  • Tilgjengelighetstilpasset parkering
  • 2 tilgjengelighetstilpasset parkering på stedet
  • Hørselshjelpemidler tilgjengelig
  • Tilgjengelighetstilpasset offentlig toalett
  • Tilgjengelighetstilpasset adkomst til heis
  • Rullestolrampe ved hovedinngangen
  • TV-teksting
  • Hevet toalettsete
  • Håndtak nær toalettet
  • Godt opplyst inngangssti
  • Trappefri inngang

Romfasiliteter

Hjemmekomfort

  • Strykejern/-brett
  • Vaskemiddel

Arbeidsutstyr og -fasiliteter

  • Wi-fi (inkludert) (hastighet på 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter))

Mer

  • Daglig rengjøring
  • Lokale kart
  • Restaurantguide

Vilkår og avgifter

Refunderbare depositum

  • Depositum: USD 25 per overnattingsenhet per natt

Kjæledyr

  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Kjæledyr tillates mot et tillegg på 50 USD per kjæledyr (kan variere med oppholdets lengde)

Regler

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg.
Dette overnattingsstedet godtar kontanter.
Kredittkort som godtas: Visa, Mastercard, American Express og Discover
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Driftwood Inn ?

Ja, hunder og katter er velkomne. Det koster USD 50 per kjæledyr per natt. Det kreves ikke gebyrer for tjenestedyr.

Har Driftwood Inn parkering?

Ja, ubetjent parkering er tilgjengelig uten ekstra kostnad.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Driftwood Inn ?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00. Du må sjekke ut innen kl. 10.00.

Hva kan man gjøre på Driftwood Inn og i nærheten?

Driftwood Inn tilbyr piknikområde og hage.

Hvordan er området Driftwood Inn ligger i?

Driftwood Inn ligger bare 1 minutter til fots fra Mexico Beach og 3 minutter til fots fra Mexico Beach Park.